Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szukam drużyny


  • Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Tivolta

Tivolta

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Miejscowość:Zielona Góra
  • Serwer:PL18
Reputacja: 0

Napisano 14 październik 2016 - 11:35

Na początku może się przedstawię. Więc, jestem Piotr. Mieszkam w woj. Lubuskim, mam 13 lat, za miesiąc 14. Tak się prezentują moje "statystyki" w grze. Jestem codziennie aktywny, gram zawsze kiedy mam czas. Z kasą i oponkami u mnie trochę krucho, więc najlepiej by było żeby drużyna posiadała małe wpisowe, i najlepiej bez oponek. Używam 25% wspomagaczy, mam 36 lvl, i ciągle rośnie. Na razie mam 370 siły, 219 kondycji, 290 inteligencji oraz 310 intuicji, lecz ciągle kupuję nowe, lepsze rzeczy na miarę mojego budżetu (oczywiście w grze). 2300 honoru, oraz 0 pkt. ligowych (na razie nie chcę się bawić w ligi, najpierw miałem brąz 1, ale nie było mnie kilka dni (wyjazd), i mi pkt. spadły. Moja poprzednia,  drużyna ciągle się wyzywała, a aktywny byłem tylko ja, więc jeśli jakaś sympatyczna i aktywna drużyna poszukuje graczy takich jak ja, proszę o odezwanie się w tym wątku, bądź w grze, w prywatnej wiadomości. Nick mam taki sam jak nazwa na Forum

 



#2 TheMrJaneQ

TheMrJaneQ

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL18
  • Postać:TheMrJaneQ
  • Drużyna:Arbuzik
Reputacja: 0

Napisano 15 październik 2016 - 15:15

Stworzyłem niedawno drużynę narazie jesteśmy bardzo początkujący ale jak chcesz do nas dołączyć to wpadaj!!!

Link: http://forum.pl.hero...y-do-arbuzik-a/






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych