Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * - 3 głosy

Pytanie propozycja rozwój gierki ?


  • Please log in to reply
23 odpowiedzi w tym temacie

#1 Koxus

Koxus

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
Reputacja: 2

Napisano 25 lipiec 2016 - 18:04

Siemaneczko wpadłem na pomysł ;D mianowicie o co mnie chodzi ?

Sylwetka pochatera jest dosyć gruba posiada brzuszek

myślałem nad tym i doszedłem do rozwiązania problemu

Co wy na to aby poprzez treningi zmieniała się muskulatura

postaci co wy na to ? ;D


  • Kise lubi to

#2 bartek59867

bartek59867

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Serwer:PL11
  • Postać:bartek59867
  • Drużyna:DeltaDoKońca
Reputacja: 8

Napisano 25 lipiec 2016 - 19:54

niezły pomysł



#3 Sykus

Sykus

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 60 postów
  • Miejscowość:Na GG, znajdziesz mnie szybciej. :D
  • Serwer:PL16
  • Postać:Smykus
  • Drużyna:Youtuberzy i Widzowie
Reputacja: 28

Napisano 26 lipiec 2016 - 03:30

Na TAK

 

Pomysl dobry, mi sie podoba gdyż poziom 200 od poziomu 1 nie będzie sie,różnił tylko przedmiotami, i będzie motywacja wieksza aby robic treningi :)


Jeśli ci pomogłem

Proszę                                     Zostaw                               Lajkaaaaa                                                                   


#4 Koxus

Koxus

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
Reputacja: 2

Napisano 26 lipiec 2016 - 07:31

tylko wątpie czy ekipie hero zero chciało by się to robić ;)

to jest dobry pomysł i gracze są na tak :P

ale trochu roboty przy tym będzię :)



#5 "Dubi"

"Dubi"

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 701 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Dubi
Reputacja: 691

Napisano 26 lipiec 2016 - 10:02

Dość dobry pomysł ale nacieszyć się takim rozwojem będą migli tylko zapewne gracze którzy zaczną grac dopiero a nie ci co mają już wykokszone postacie ale  twórcy mają mało do roboty  tym to mogli by wprowadzić :)


c260e7928c6fe.png


#6 Koxus

Koxus

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
Reputacja: 2

Napisano 26 lipiec 2016 - 10:15

Dość dobry pomysł ale nacieszyć się takim rozwojem będą migli tylko zapewne gracze którzy zaczną grac dopiero a nie ci co mają już wykokszone postacie ale  twórcy mają mało do roboty  tym to mogli by wprowadzić :)

myślałem nad tym i doszedłem do wniosku zeby to wprowadzić ale na nastepnym swiecie np pl19/pl20 to byłby + dla tej gry bo coraz nudniejsza się robi :)



#7 "Dubi"

"Dubi"

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 701 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Dubi
Reputacja: 691

Napisano 26 lipiec 2016 - 14:18

myślałem nad tym i doszedłem do wniosku zeby to wprowadzić ale na nastepnym swiecie np pl19/pl20 to byłby + dla tej gry bo coraz nudniejsza się robi :)

a co z resztą serwerów ?


c260e7928c6fe.png


#8 Koxus

Koxus

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
Reputacja: 2

Napisano 26 lipiec 2016 - 19:14

w sumie dobre pytanie myślałem nad nim i mam pomysł te treningi które już "Się odbyły" tez były by liczone acz kolwiek nie w taki sposób iż ktoś zostanie od razu super menem :)

nagrodził bym starych graczy (tych którzy robili treningi) jakimś lepszym startem żeby 1 lvl od 250 się roznił nie tylko liczbą a także muskulatura Mianowicie o co ci chodzi ?

Chodzi mi o to ABY NOWY GRACZ MÓGŁ ZDOBYWAC POPRZEZ TRENINGI MUSKULATURE ale starszy gracz który juz obył ileś tam treningów nie mosiał od nowa robić ich bo to by było denne i idiotyczne dostał by on GRATIS jakaś tam muskulature którą tez mogłby ulepszać.

 

Czemu w taki sposób myśle ponieważ wieksza ilosc graczy od 70 lvl + mają już jakies gildie oraż trofea na treningi i inne ..

z biegiem tygodni (Czasu) muskulatura 250 poziomu a 120 by była inna 250 lvl zdobywał by przewagę na którą zasługuje a

120 lvl by go gonił :)  wkacu by gra nabrała logiki bo szczerze mówiac od pl1 nic istotnego się nie zmieniło tylko poziomy postaci

gra staje się powoli nudna i coraz mniej osób w nią gra cza przemysleć jakieś zmiany :)
 



#9 "Dubi"

"Dubi"

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 701 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Dubi
Reputacja: 691

Napisano 27 lipiec 2016 - 09:06

Co do zmiany to zmień tak żeby było albo we wszystkich serwerach albo na żadnym a nie że jeden serwer to ma a inny nie ma bo to bez sensu jest żeby taki gracz co spędził w grze 2-3 lata był olewany i nie dostał a gracz co zacznie grac mal od razu to :(


c260e7928c6fe.png


#10 Koxus

Koxus

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
Reputacja: 2

Napisano 27 lipiec 2016 - 10:31

Co do zmiany to zmień tak żeby było albo we wszystkich serwerach albo na żadnym a nie że jeden serwer to ma a inny nie ma bo to bez sensu jest żeby taki gracz co spędził w grze 2-3 lata był olewany i nie dostał a gracz co zacznie grac mal od razu to :(


ziomek
przeczytaj to co napisałem jeszcze 1 ze zrozumieniem pisałem tam zeby gracze ktorzy grali i robili treningi zostali nagrodzeni (NIE OD RAZU PRO KOX) tylko mieli leszy start niż nowi oraz mniejsze poziomy.
Chodzi mi o to ABY NOWY GRACZ MÓGŁ ZDOBYWAC POPRZEZ TRENINGI MUSKULATURE ale starszy gracz który juz obył ileś tam treningów nie mosiał od nowa robić ich bo to by było denne i idiotyczne dostał by on GRATIS jakaś tam muskulature którą tez mogłby ulepszać.

Użytkownik malinovaPatrycja edytował ten post 27 lipiec 2016 - 18:12


#11 PanZero

PanZero

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 513 postów
  • Miejscowość:Zielona Góra
  • Postać:NeoZero
Reputacja: 478

Napisano 27 lipiec 2016 - 11:44

Uważam, że powinno się dostać tyle szablonów ile ma się przebytych treningów, a nie, że dostanie jego cześć. Tak, jak to piszesz. Jak ktoś wyrobił 30.000 treningów, to powinien dostać szablon do 30.000, a nie, bo gra na starszym serwie inny, a z tego co piszesz tak to wynika. I poziom nic nie powinien mieć do muskulatury, a treningi. wiec 10 poziom mógł by wyglądać, jak 300.

 

Każdy ma zostać potraktowany tak samo. ;)



#12 Killstealer

Killstealer

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 37 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:Killstealer
  • Drużyna:Łobuzy Szeptyckiego
Reputacja: 14

Napisano 27 lipiec 2016 - 17:40

A co z postaciami żeńskimi?Też będą takimi koksami?Bo w realnym życiu to dość rzadko spotykany,żeby kobieta miała biceps jak Pudzian.



#13 ToMójNick

ToMójNick

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 387 postów
  • Miejscowość:Legionowo
  • Serwer:PL5
  • Postać:ToMójNick
  • Drużyna:Never Back Down






Reputacja: 625

Napisano 27 lipiec 2016 - 22:36

Nie ma czegoś takiego w HZ jak "pochater".

Temat do zamknięcia, gdyż na 5 linijek głównego posta żadna nie jest napisana po polsku.


  • Reandra i TigerBonzo lubią to

#14 Ania1312

Ania1312

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 72 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Ania1312
  • Drużyna:Japan Team
Reputacja: 114

Napisano 28 lipiec 2016 - 01:16

Zgodzę się z Panem wyżej, strasznie trudno to wszystko przeczytać, próbowałam 2 razy, więcej nie zamierzam. Pójdę na łatwiznę i po prostu zapytam :P
Nie do końca zrozumiałam jakby miało to wyglądać, chodzi Ci po prostu o "kosmetykę" postaci? Zmienią nam wygląd? :D Jeżeli tak, to jak to właściwie miałoby wyglądać? Co z Paniami? Masz jakiś pomysł na to? Zdaje mi się, możliwe, że się mylę, że pod większością naszych bohaterskich strojów tej muskulatury po prostu nie będzie widać, albo zostanie ona zrobiona tak, żeby było ją widać pod strojami, a gdy będzie się rozebranym, będzie to po prostu wyglądać komicznie.

Być może coś źle zrozumiałam, ale jak na razie jest to dla mnie niepotrzebne.

"Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy

Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy." ~ M. Grechuta


#15 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1275 postów
  • Miejscowość:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrzeń kosmiczno-niebiańska
  • Serwer:PL9
  • Postać:MichaelJordan






Reputacja: 261

Napisano 09 luty 2017 - 18:20

gra staje się powoli nudna i coraz mniej osób w nią gra cza przemysleć jakieś zmiany :)

wkacu by gra nabrała logiki bo szczerze mówiac od pl1 nic istotnego się nie zmieniło tylko poziomy postaci

Zmieniło się bardzo dużo, a jak ktoś tego nie widzi to jest ślepy i zalecam wizytę u okulisty.

 

Pomysł taki sobie, może być, ale są ważniejsze rzeczy, zanim cokolwiek zmienią w grze niech lepiej usuną wszystkie lagi i bugi i przestaną tworzyć nowe serery w Polsce, bo nasz kraj ma ich za dużo, a mi nie zależy żeby moje państwo było rekordzistą pod względem serwerów w Hero Zero!


  • Reandra lubi to

nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 


#16 XNenoX

XNenoX

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 394 postów
  • Miejscowość:Deutschland
  • Serwer:PL1
Reputacja: 127

Napisano 10 luty 2017 - 12:28

Trzeba by dopasować mięśnie do strojów,co jednak zajęło by mnóstwo czasu.Hmmm MiniHulk w stroju Iron Mena? Nie wyobrażam sobie tego za bardzo.

 

 

 

Jeden strój by miał po 20 wyglądów patrząc na mięśnie.

 

 

Na taki wielki update byśmy z rok czekali.


Powrót


#17 DunderJP

DunderJP

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 45 postów
  • Miejscowość:Atlantyda
  • Serwer:PL18
  • Postać:DunderJP
  • Drużyna:ZUO
Reputacja: 5

Napisano 20 luty 2017 - 21:01

pomysł na TAK ale jest - bo i tak tego nie zrobią.BO musieli by do każdego stroju dorabiać mięśnie co by zajeło dużo czasu

 

Jestem na TAK i tak tego nie zrobią


Użytkownik Scottie edytował ten post 20 luty 2017 - 22:49
usunięcie zbędnej treści


#18 Eloelo32011

Eloelo32011

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 17 postów
  • Serwer:PL18
Reputacja: 2

Napisano 23 luty 2017 - 05:05

Jestem na tak

#19 XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
Reputacja: 0

Napisano 23 luty 2017 - 14:03

na tak



#20 KombyY

KombyY

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
  • Serwer:PL11
  • Postać:Masterix251
  • Drużyna:Bogowie Olsena
Reputacja: 3

Napisano 20 kwiecień 2017 - 21:46

Jestem na tak, apropo tych 250 i 1 lvli to może lepiej żeby za osiągnięcia się ten wygląd zmieniał.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych