Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Handel z innymi graczami.


  • Please log in to reply
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 PanZero

PanZero

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 513 postów
  • Miejscowość:Zielona Góra
  • Postać:NeoZero
Reputacja: 478

Napisano 23 czerwiec 2016 - 13:20

Mój pomysł nieco się różni od tych śmieci z poprzednich dni. A więc do gry został by dodany Rynek w którym można by wystawiać swoje przedmioty tylko epickie, oraz broń rzucaną.

 

Przedmioty epickie- oczywiście, że za oponki zależne by były od tego czy są setowe, jak tak, to ceny by się zwiększały i zmniejszały. Np. "Ironiczny Garniturek Trzymania W Kupie" który jest ciężki do zdobycia (chodzi o ilość oponek) kosztował by ok 70-80 oponek, jak zarówno każda inna część tego setu.

Towarzysze- kosztowali by trochę więcej, jak w lumpeksie (chodzi o oponki)

 

Broń rzucana mogła by być sprzedana tylko pod warunkiem, że jest całkiem nowa.

Młotek Amnezji też by kosztował trochę więcej, jak normalnie, bo trzeba wliczyć koszty odświeżeń lumpeksu.

 

Każdy przedmiot wyświetlany by był na rynku ze statystykami na Twój aktualny poziom, a nie osoby sprzedającej. Więc, to eliminuje jakie kolwiek manipulację z itemami, że ktoś ma coś lepszego niż, to jest możliwe.

 

Przedmioty były by wystawiane przez graczy, a nie generowane przez serwer.

 

Podczas wystawiania przedmiotów wyświetlany był by zyska dla sprzedającego (ok 90%) ceny, a pozostałe 10% znikało by jako zysk dla twórców.

 

Maksymalnie na raz można by było wystawić 6 przedmiotów czyli jedną kartę naszego inwentarzu. A przedmioty które nie zostaną kupione przez miesiąc wracały by do sprzedającego.

 

 

Pomysł jest i zyskowny dla twórców (tzn na 1000 wydanych oponek na rynku 100 by w ogóle znikało z kont graczy więc musieli by dokupywać ) Jak i dla graczy, którzy za sprzedane przedmioty by mogli kupić dla siebie wspomagacze.

 

Jak by ktoś miał propozycję dotyczące tego pomysłu, to proszę o kontakt na priv.

 

Dziękuje społeczności Forum Hero Zero. I Życzę miłego dnia. ;)


Użytkownik PanZero edytował ten post 23 czerwiec 2016 - 13:21

  • MoZikPL lubi to

#2 TikTak

TikTak

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1135 postów
  • Miejscowość:Pabianice
Reputacja: 447

Napisano 23 czerwiec 2016 - 14:23

"Towarzysze- kosztowali by trochę więcej, jak w lumpeksie (chodzi o oponki)"

Z 1 lvlem czy z 30 czy z byle jakim, bo myślę, że trochę miało by to znaczenie jeżeli automatycznie by się zmieniał na 1 to według mnie ok.

 

"Broń rzucana mogła by być sprzedana tylko pod warunkiem, że jest całkiem nowa."

 

Za ile? Bo jeżeli 1 oponka to jest to lekkie ułatwienie ze względu że jak kupimy już tą broń rzucaną to później trzeba zresetować lumpeks i kupić ją czyli 2 oponki, ale powiedzmy, że 2 oponki to wtedy już lepiej zresetować ten lumpeks i mieć szansę na coś fajnego oprócz broni rzucanej więc jestem ciekaw Twojej ceny i jak to by miało się do np rzutek epickich czy rzadkich z ceną.

 

"Młotek Amnezji też by kosztował trochę więcej, jak normalnie, bo trzeba wliczyć koszty odświeżeń lumpeksu."

 

Młotek Amnezji ma być czymś wyjątkowym i rzadko spotykanym przez które można zmienić bardzo wiele i to trochę więcej? Młotek Amnezji sam w sobie kosztuje 39 oponek gdzie często daje się dużo więcej za samo znalezienie go aniżeli kupno więc taki młotek musiałby być serio drogi.

 

 

"Podczas wystawiania przedmiotów wyświetlany był by zyska dla sprzedającego (ok 90%) ceny, a pozostałe 10% znikało by jako zysk dla twórców."

 

 

Jak Ty chcesz zrobić 10% zysk dla twórców skoro kupuję się to w oponkach? Chcesz dać im oponki?

 

 

"Każdy przedmiot wyświetlany by był na rynku ze statystykami na Twój aktualny poziom, a nie osoby sprzedającej. Więc, to eliminuje jakie kolwiek manipulację z itemami, że ktoś ma coś lepszego niż, to jest możliwe."

 

Z młotkiem Amnezji to samo? I wgl myślę że ten rynek byłby strasznie nieaktywny poprzez właśnie te wysokie ceny co są dobre i przez to że trzeba mieć ten sam lvl co wystawiający.

 

"Pomysł jest i zyskowny dla twórców (tzn na 1000 wydanych oponek na rynku 100 by w ogóle znikało z kont graczy więc musieli by dokupywać ) Jak i dla graczy, którzy za sprzedane przedmioty by mogli kupić dla siebie wspomagacze."

 

Albo jest stratny 60-80 oponek można mieć wydając ich mało, część seta kosztuje 20 zł więc teoretycznie nasze zdobyte nie kupione oponki np z turnieju tygodniowego możemy przeznaczać na części setów które kosztują albo w które trzeba włożyć trud i czas ubijania łotra.

 

 

W sumie i tak Cie podziwiam, bo chyba jako jedyny pomyślałeś nad tym pomysłem trochę i jako tako zły nie jest, ale sam handel z innymi jest dość przerażającym pomysłem.

 

Pomysł Opisany dobrze, ale jak by chcieli to wprowadzić to musieli by trochę pogłówkować.


Użytkownik TikTak edytował ten post 23 czerwiec 2016 - 14:29

Jeżeli masz pytanie dotyczące forum napisz na msg :)


#3 "Dubi"

"Dubi"

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 701 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Dubi
Reputacja: 691

Napisano 23 czerwiec 2016 - 14:25

to jest dobrze przemyślany  pomysł było by fajnie jakby to wprowadzili :)


c260e7928c6fe.png


#4 PanZero

PanZero

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 513 postów
  • Miejscowość:Zielona Góra
  • Postać:NeoZero
Reputacja: 478

Napisano 23 czerwiec 2016 - 16:27

"Towarzysze- kosztowali by trochę więcej, jak w lumpeksie (chodzi o oponki)"

Z 1 lvlem czy z 30 czy z byle jakim, bo myślę, że trochę miało by to znaczenie jeżeli automatycznie by się zmieniał na 1 to według mnie ok.

 

"Broń rzucana mogła by być sprzedana tylko pod warunkiem, że jest całkiem nowa."

 

Za ile? Bo jeżeli 1 oponka to jest to lekkie ułatwienie ze względu że jak kupimy już tą broń rzucaną to później trzeba zresetować lumpeks i kupić ją czyli 2 oponki, ale powiedzmy, że 2 oponki to wtedy już lepiej zresetować ten lumpeks i mieć szansę na coś fajnego oprócz broni rzucanej więc jestem ciekaw Twojej ceny i jak to by miało się do np rzutek epickich czy rzadkich z ceną.

 

"Młotek Amnezji też by kosztował trochę więcej, jak normalnie, bo trzeba wliczyć koszty odświeżeń lumpeksu."

 

Młotek Amnezji ma być czymś wyjątkowym i rzadko spotykanym przez które można zmienić bardzo wiele i to trochę więcej? Młotek Amnezji sam w sobie kosztuje 39 oponek gdzie często daje się dużo więcej za samo znalezienie go aniżeli kupno więc taki młotek musiałby być serio drogi.

 

 

"Podczas wystawiania przedmiotów wyświetlany był by zyska dla sprzedającego (ok 90%) ceny, a pozostałe 10% znikało by jako zysk dla twórców."

 

 

Jak Ty chcesz zrobić 10% zysk dla twórców skoro kupuję się to w oponkach? Chcesz dać im oponki?

 

 

"Każdy przedmiot wyświetlany by był na rynku ze statystykami na Twój aktualny poziom, a nie osoby sprzedającej. Więc, to eliminuje jakie kolwiek manipulację z itemami, że ktoś ma coś lepszego niż, to jest możliwe."

 

Z młotkiem Amnezji to samo? I wgl myślę że ten rynek byłby strasznie nieaktywny poprzez właśnie te wysokie ceny co są dobre i przez to że trzeba mieć ten sam lvl co wystawiający.

 

"Pomysł jest i zyskowny dla twórców (tzn na 1000 wydanych oponek na rynku 100 by w ogóle znikało z kont graczy więc musieli by dokupywać ) Jak i dla graczy, którzy za sprzedane przedmioty by mogli kupić dla siebie wspomagacze."

 

Albo jest stratny 60-80 oponek można mieć wydając ich mało, część seta kosztuje 20 zł więc teoretycznie nasze zdobyte nie kupione oponki np z turnieju tygodniowego możemy przeznaczać na części setów które kosztują albo w które trzeba włożyć trud i czas ubijania łotra.

 

 

W sumie i tak Cie podziwiam, bo chyba jako jedyny pomyślałeś nad tym pomysłem trochę i jako tako zły nie jest, ale sam handel z innymi jest dość przerażającym pomysłem.

 

Pomysł Opisany dobrze, ale jak by chcieli to wprowadzić to musieli by trochę pogłówkować.

 Z tego co ja wiem, to towarzysza którego użyjesz nie da się sprzedać, a kupiony nie ma powyżej 1 lvl.

 

Jak ktoś chce dużo broni rzucanej, to lepiej od razu kupić np. 10 rzutek za 10 oponek, a nie  10 za 20 oponek.

 

Młotek, to już by twórcy zdecydowali, a tak poza tym dużo graczy go nie ma,  to by mało ich było w sprzedaży.

 

Zysk dla twórców= My wystawiamy coś za stałą stawkę np. 20 oponek, a osoba kupująca ma wyświetlone o kilka więcej, by nie było odświeżania przedmiotów przy użyciu znajomych, bo jak by było przedmiot za 1:1 taka sama cena, to ten pomysł by nie miał sensu. I ludzie tylko by odświeżali itemki co kilka poziomów za 0 tak można powiedzieć.



#5 TikTak

TikTak

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1135 postów
  • Miejscowość:Pabianice
Reputacja: 447

Napisano 23 czerwiec 2016 - 17:58

Dlatego z tymi rzutkami to jest troszkę ułatwienie, ale gdzie ty masz zarobek że wystawiamy coś za 20 oponek a np kupujemy za 24 oponki? Może ktoś kupował to oponkami zdobytymi a nie kupionymi? 


Jeżeli masz pytanie dotyczące forum napisz na msg :)


#6 kuzenek

kuzenek

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 40 postów
  • Serwer:PL16
  • Postać:fąfelZRT
  • Drużyna:For The Win
Reputacja: 3

Napisano 23 czerwiec 2016 - 18:39

a co jeszli 200 lvl wystawij przedmiot za monety???

i kupi go 80??? ta jakieś 100 stat więcej(może jeszcze więcej)



#7 PanZero

PanZero

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 513 postów
  • Miejscowość:Zielona Góra
  • Postać:NeoZero
Reputacja: 478

Napisano 23 czerwiec 2016 - 18:49

Dlatego z tymi rzutkami to jest troszkę ułatwienie, ale gdzie ty masz zarobek że wystawiamy coś za 20 oponek a np kupujemy za 24 oponki? Może ktoś kupował to oponkami zdobytymi a nie kupionymi? 

1. Zarobek dla osoby sprzedającej zdobył coś, ale ma lepsze, to sprzedaje i za nic ma 20oponek. 2. Ilu graczy jest co zbierają większe sumy oponek bez kupna? Może kilkunastu na wszystkich serwerach.(nie liczę grających na wspomagaczach 25%)

 

a co jeszli 200 lvl wystawij przedmiot za monety???

i kupi go 80??? ta jakieś 100 stat więcej(może jeszcze więcej)

Nie było by opcji kupna/sprzedaży za monety gdyż jest to niesprawiedliwe.



#8 Steve2000

Steve2000

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 58 postów
  • Serwer:PL14
Reputacja: 3

Napisano 25 czerwiec 2016 - 11:16

Pomysł dobry ale nie obmyślany w 100%. Jakby zmodyfikować to i owo to może warto słać do supportu.

 

PS. Jak tak dalej będzie zakładek w grze przybywać to niedługo ich średnica będzie wynosiła 5 milimetrów O_o






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych