Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dodanie punktu do regulaminu


  • Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Nektarynek

Nektarynek

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 postów
  • Serwer:PL12
Reputacja: 123

Napisano 07 kwiecień 2016 - 16:59

Cześć, witam!

Przedstawiam Wam moją propozycję dotyczącą regulaminu.

Otóż często zdarza się tak, że w temacie "opinie i sugestie" wiele osób komentuje pomysł w stylu

"Jestem na nie"

"Jestem na tak"

Proponuję, aby opinia na temat pomysłu posiadała argument (Przykład : "Moim zdaniem świetny pomysł, ponieważ często zdarzyło mi się (...), uprzyjemniłoby to rozgrywkę i nie wymaga wielkiego nakładu pracy przez support)

 

Wiele osób kieruje się większością lub jest na tak, aby dostać "lajka" od autora tematu.

W ten sposób uniknie się wiele niepotrzebnych postów, które tylko zaśmiecają forum, a dodatkowo wysilą młodszych użytkowników forum do uruchomienia swojego myślenia :D

 

I jeszcze jedno - jeśli jest jakakolwiek wzmianka o tym w regulaminie forum, to przepraszam za niedopatrzenie.

 

PS. przepraszam za moje inwalidzkie składanie zdań, ale piszę na telefonie i umieram z głodu czekając na pizzę :v


Użytkownik Nektarynek edytował ten post 07 kwiecień 2016 - 17:00

  • ТАЙК lubi to

EDYCJA//SW


#2 Norbertsons

Norbertsons

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 39 postów
  • Serwer:PL16
Reputacja: 9

Napisano 07 kwiecień 2016 - 17:36

Mi pasuje dodanie do regulaminu tego punktu, ale czy na pewno wszyscy będą czytać regulamin? Większość zapewne nie. Była by za to jakaś kara?

#3 Kise

Kise

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 235 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:Kise
Reputacja: 259

Napisano 07 kwiecień 2016 - 18:15

Jest temat pt. "Zanim napiszesz temat/post dotyczący pomysłu, przeczytaj." w dziale opinie i sugestie.

 

"6. Wypowiadamy się tylko na temat samego pomysłu. Treściwie. Czyli posty w stylu "OK", "Jestem za" i inne, będą uznawane za spam, który nic nie wnosi do tematu. Jeżeli pomysł CI się podoba, a nie masz twórczej inicjatywy w napisaniu posta, możesz go ocenić "Gwiazdką" czy laikiem( punktem reputacji)."


  • Ryo i Duszek lubią to

#4 Duszek

Duszek

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 41 postów
Reputacja: 19

Napisano 07 kwiecień 2016 - 19:52

Oprócz tego, co dodał Kise znajduje się taki podpunkt w regulaminie forum. Więc i za spam można dostać bana. 

 

2. Zamieszczaj konstruktywne wypowiedzi i zwracaj uwagę na ich jakość

Cieszymy się z konstruktywnych opinii dotyczących gry! Bądź prostolinijny i podawaj przykłady jeżeli będzie taka konieczność.

Posty i dyskusje, w których pojawiają się następujące treści (pkt. a-s), mogą zostać bez komentarza edytowane lub usuwane, a tematy zamknięte. Użytkownicy forum, którzy zamieszczają tego typu informacje, muszą liczyć się z tym, że będą upominani, bądź ich konta zostaną zablokowane

 

j) Tematy nie związane z dyskusją bądź posty nie wnoszące żadnych nowych treści (tzn. spam; w całości zacytowane komentarze innych użytkowników, nie zawierające dodatkowych treści; „pierwsze” posty; "bumps" tzn. komentarze, których jedynym celem jest tzw. podbijanie tematu.

 

Wystarczy tylko zgłaszać te posty  :smilue:


Użytkownik Duszek edytował ten post 07 kwiecień 2016 - 19:57

  • Ryo lubi to

#5 Taksi ZRT

Taksi ZRT

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 22 postów
  • Serwer:PL15
Reputacja: 0

Napisano 23 październik 2016 - 10:30

Witajcie, moim zdaniem dobry pomysł. Powinno się trochę wysilić przy pisanu swojego zdania. Jestem za, i myślę ze powinno się to w regulaminie znaleźć:super:

Użytkownik Taksi ZRT edytował ten post 23 październik 2016 - 10:32

Pomogłem? 
Zostaw lik'e! :super:


#6 DAFSGSFG

DAFSGSFG

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:DAFSGSFG
  • Drużyna:FolLow Me
Reputacja: 32

Napisano 23 październik 2016 - 14:09

Jestem za ci ktorzy pisza tak lub nie niech rusza muzgownica zeby uzasadnic dlaczego ten pomysl im pasuje lub nie moze w koncu pomysla co pisza

Użytkownik DAFSGSFG edytował ten post 23 październik 2016 - 14:10

  • Ceealek lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych