Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 2 głosy

Forumowa Gazetka #11 z... Dubi


  • Please log in to reply
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 xXxKing KubaxXx

xXxKing KubaxXx

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 281 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:King Kuba
  • Drużyna:Redakcja Forumowej Gazetki
Reputacja: 808

Napisano 16 marzec 2016 - 14:33

h2MDKqx.png

 

 

 

Drodzy Czytelnicy! 

Zimowy okres powoli dobiega końca i już za kilka dni powitamy pierwszy dzień wiosny. Mamy nadzieję, że tak jak wszystko wokół nas, Wy także rozkwitniecie w dobrym humorze i pozbędziecie się kaszlu oraz kataru. Po lekkim opóźnieniu witamy Was w jedenastym numerze gazetki, więc jeżeli znajdujecie się w takim przykrym stanie, myślę, że dawka ciekawych newsów, wywiadu z nieprzeciętnym gościem i porcja klasycznych żartów postawią Waszego ducha na nogi, a łamigłówki na końcu wydania pozwolą ponownie ruszyć śpiące komórki mózgowe do lekcji w szkole. :wink:

Pozdrawiam i zapraszam,
Senior Redaktor Forumowej Gazetki, King Kuba :papa:

 

 

 

 

 Dziś imieniny obchodzą między innymi: Krzysztof, Ludwik oraz Klemens. Wszystkiego najlepszego! :drink:

____________________________________________________________________________

 

 

 

 

Newsy

 

 

 

Gazetka

 

 

 

- Do naszych szeregów nareszcie trafił nowy redaktor! Witamy na stanowisku Króla Juliana i mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie udana.

 

- Ze względu na problemy ze zgraniem oraz niedawną kłótnię z byłym redaktorem, redakcja zmieniła zasady ponownie. Od teraz bez względu na umiejętności pisarskie napisać wydanie może już każdy redaktor, a pozostawiony użytkownikowi xXxKing KubaxXx tytuł Senior Redaktora obejmuje jedynie sprawy organizacyjne. Senior ma teraz za zadanie utrzymywać porządek i współpracę całej organizacji, co pozwoli unikać tego typu sytuacji na dłuższy okres czasu. Sam regulamin, podobnie jak poprzedni był również stworzony przez jedną i tą samą osobę.

 

 

 

Gra

 

Nowe funkcje

Ogólne

 

• 2 nowe zakładki do przechowywania przedmiotów z 18 miejscami w każdej są teraz dostępne. Koszt za ich odblokowanie jest taki sam, jak koszt za odblokowanie trzeciej zakładki.

 

Więcej miejsca na przechowywanie przedmiotów jest dobrą sprawą! Możemy chomikować ulubione przedmioty i korzystać z nich w każdej chwili. Na plus.

 

• W lumpeksie i w katalogu maszyny do szycia widok bohatera w przedmiocie jest teraz udostępniony.

 

Zmiana, którą proponowano naprawdę wiele razy. Nie było to dla mnie aż tak uprzykrzające, ale przynajmniej nie będzie problemów dla innych, również na plus. 

 

• Jeśli akcja (np. misja, atak na łotra, trening itp), która zostanie skrócona poprzez użycie baterii, zostanie przerwana, bateria nie zostanie zwrócona i nie będzie się dłużej wliczać w dzienne użycie 4 baterii.

 

Tu nie mam co powiedzieć. Szkoda.

 

Konserwacja 

Rozwiązanie problemów 

 

• W niektórych przypadkach gracze nie byli w stanie odbierać nagród eventowych, ponieważ wyposażenie było pełne. Ten problem został naprawiony.

 

To się nazywa szybka reakcja dewelopera! 

 

Wersja mobilna

 

• Bohaterskie czyny innych graczy mogą być teraz również wyświetlane.

 

Czwarty plus ode mnie i niech się wersja mobilna rozwija. Co prawda pierdółka, ale od czegoś trzeba zacząć, aby wersja mobilna zaczęła coraz bardziej przypominać komputerową.

 

Innowacje w grze otrzymały ode mnie 4 na 5 plusów i otrzymują ode mnie ocenę 8/10.

A wy, co sądzicie o tych nowościach? /King Kuba

 

Dzień św. Patryka!

 

"przenosimy Dzień św. Patryka do Humpherydale! Na całym świecie miłośnicy tego popularnego i lubianego irlandzkiego święta organizują parady, a nawet całym rzekom nadają charakterystyczny dla tego dnia zielony kolor. Również w Hero Zero od 14.03.2016 do 18.03.2016 przyłączamy się do tego świętowania. W tym czasie znajdziesz w grze 3 odpowiednie  - oczywiście w większości zielone - świąteczne przedmioty dla swojego bohatera. Życzymy Ci dobrej zabawy oraz bohaterskiego Dnia św. Patryka."

 

Forum

 

 

Newsy

 

michael007 zrezygnował z funkcji Moderatora Forum. Dziękujemy za wkład włożony w pracę na forum.

- Carlla awansowała na stanowisko Moderatorki Forum. Gratulujemy!

- Rei awansował na Moderatora Forum. Gratulujemy!

- Na forum został wprowadzony nowy dział; Raport o błędach w tłumaczeniu, w którym możecie zgłaszać błędy tłumaczeniowe (literówki itp.) jakie znajdują się w grze. Przed napisaniem tematu prosimy o zapoznanie się z zasadami.

 

 

Polubienia

 

Kise osiągnął 200 polubień!

StarsWoman osiągnęła 800 polubień!

"Dubi" osiągnął 300 polubień!

CDO osiągnął 100 polubień!

 

 

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

 

 

Pora na wywiad!

 

 

Dzisiejszym gościem będzie "Dubi"!

 

 

Kise: Cześć, jak się masz? Chciałbyś udzielić wywiadu i uchylić rąbka tajemnicy swojej postaci na Forum Hero Zero?

 

Dubi: Z miłą chęcią.

 

Kise: Czy pamiętasz swoje pierwsze dni w świecie Hero Zero? Jesteś w stanie określić jak to się stało, że do dziś tu przebywasz?

 

Dubi: Pierwsze dni niech pomyśle... czułem się zagubiony tym, co ta gra oferowała, ale z dnia na dzień zdobywałem wiedze i umiejętności, a to że do dziś tu przebywam, to zasługa graczy, z którymi się spotkałem, takich jak Wódka, Khrystal, których bardzo szanuje i znam z reala :).

 

Kise: Jak oceniasz grę, której poświęciłeś zapewne wiele czasu?

 

Dubi: Z aktualizacji na aktualizacje mogę coraz lepiej oceniać grę  pamiętam początki gry jaka była ona wtedy pusta nie to co teraz :)

 

Kise: A która zmiana w grze najbardziej przypadła Ci do gustu?

 

Dubi: Wprowadzenie zwierzaczków oraz Telefony alarmowe :)

 

Kise: Czujesz się spełniony i uważasz, że swój cel osiągnąłeś, czy nadal chcesz więcej?

 

Dubi: Nadal jestem głodny sukcesu, dlatego rozpocząłem grę na pl16. Z doświadczeniem jakie mam nie powinno być trudno. :)

 

Kise: W grze osiągnąłeś dużo, a jak to wygląda na Forum? Czy jest się z czegoś pochwalić?

 

Dubi: Pochwalić na forum mogę się tylko z tego,  że należałem do Ekipy Porządkowej i była to fajna zabawa oraz pouczające doświadczenie, ale szczerze poznałem tu dużo fajnych osób i głównie dla nich wracałem na forum i do gry . :)

 

Kise: Czy dużo pracy włożyłeś w to, żeby być na Forum taki jak teraz?

 

Dubi: Oj,  sporo i do tego nie jedno konto miałem zbanowane poprzez moje zachowanie, które czasem nie było zbyt miłe, ale na szczęście już z tego wyrosłem i teraz się poprawnie zachowuje. Mogę się pochwalić, że zdobyłem w konkursie srebrną oponkę za temat oraz moje dwa pomysły, które napisałem, były wprowadzone do gry.

 

Kise: Mógłbyś nam przypomnieć jakie to były pomysły?  

 

Dubi:

1. Pomysł z wydłużaniem wspomagaczy, bo kiedyś trzeba było czekać, jak się wspomagacz skończy, żeby zakupić nowy.
2. Pomysł z powiększeniem ilości członków z drużyny z 25 na 30 osób.

 

Kise: Co najbardziej lubisz w grze, a co w Forum?

 

Dubi:  W grze lubię wykonywać bohaterskie czy robić telefony alarmowe. :) A na forum lubię popisać z miłymi ludźmi oraz czasem zrobić coś szalonego, czyli lekka nerwową wymianę zdań z innymi graczami.

 

Kise: Gdzie widzisz siebie za rok, jeśli chodzi o Forum/grę?

 

Dubi: Za rok w grze widzę siebie jako gracza z dobrym levelem oraz jeszcze lepsza drużyną :).
A na forum widzę siebie jako Super Moderatora (żartuje oczywiście). Wolałbym żeby było tak jak teraz, czyli spokojnie bez warn’ów i w miłej atmosferze :)

 

Kise: Dziękuję za udzielenie wywiadu.

 

 

 

 

 

 

Farty i Niefarty

 

 

Fart:

un4Dt9M.png

 

 

 

Niefart:

60Vw5bh.png

 

 

 

 

 

Suchary

 

 

Dlaczego beton nie ma pracy? 

Spoiler

 

Co mówi wkurzony ogrodnik do kumpla? 

Spoiler

 

Dlaczego Robin Hood? 

Spoiler

 

Wchodzi całka oznaczona do pociągu... 

Spoiler

 

Co mówi informatyk, gdy dostaje pendrive na urodziny? 

Spoiler

 

 

Warto zobaczyć!

 

 

Poprzednie wydanie gazetki:

http://forum.pl.hero...m/#entry191579

 

Dyskusja o najnowszej konserwacji:

http://forum.pl.hero...r/#entry193105

 

​Dyskusja o evencie Dzień św. Patryka:

http://forum.pl.hero...entry193884

 

Dział raportów w błędach w tłumaczeniu:

http://forum.pl.hero...tłumaczeniu/

 

 

Gry i Zabawy

 

 

Rebus:

(http://i.imgur.com/aYOUnQk.png)

 

Wykreślanka:

(http://i.imgur.com/K3xNKYm.png)

 

 

 

 

:slonce: To tyle! Do następnego! :slonce:


Użytkownik TheDerpciakPL edytował ten post 16 marzec 2016 - 18:45
Na prośbę autora


#2 zbychu22

zbychu22

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 93 postów
  • Miejscowość:Częstochowa
  • Serwer:PL14
Reputacja: 66

Napisano 16 marzec 2016 - 14:38

No no postaraliście się  :smilue:

Rebusik: Pilot 

Wykreślanka: http://scr.hu/0qrqt/jyczd


Użytkownik zbychu22 edytował ten post 16 marzec 2016 - 14:50

  • xXxKing KubaxXx i Gimbus :D lubią to

                                                       4601277.png

 


#3 Twoja Mama!

Twoja Mama!

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Miejscowość:Twoja Mama!
  • Postać:Twoja Mama!
  • Drużyna:Twoja Mama!
Reputacja: 11

Napisano 16 marzec 2016 - 14:43

Rebus: Pilok. Jestem Matką Internetów ale nie wiem co to znaczy ._. Czy to nie miał być czasem "Pilot" i "ko"?

Wykreślanka: Drużyna, Ranking, Lumpeks, Praca, Sport i  jeszcze doszukałem się słowa lipa :D Trochę opisuje to wykreślankę.

 

Gry i zabawy naprawcie, reszta bardzo mi się podoba :P To pewnie sporo pracy. Like :super:

 

Pozdrawiam,

Twoja... wiadomo kto.


Użytkownik Twoja Mama! edytował ten post 16 marzec 2016 - 14:44

  • xXxKing KubaxXx, Gimbus :D i zbychu22 lubią to

Twoja Mama!


#4 Gimbus :D

Gimbus :D

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 42

Napisano 16 marzec 2016 - 14:49

Jak zwykle, super robota :super:

Jestem ciekaw, czy Julian się sprawdzi na nowym stanowisku... życzę mu powodzenia :P

Łamigłówki widzę już przejęte, więc zastanowię się nad konkursem, a konkretnie nad zagadką ^^

 

Pzdr gimbó$


  • xXxKing KubaxXx i zbychu22 lubią to

Post ci się podoba? Strzel like! :super:


#5 CDO

CDO

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 312 postów
  • Serwer:PL5
Reputacja: 135

Napisano 16 marzec 2016 - 15:02

Jestę w gazetę xD 

 

Gazetka jak zawsze fajna, miło się czyta. 

Jestem ciekaw jak Julek się spisze :)


  • xXxKing KubaxXx i zbychu22 lubią to

#6 misiek100600

misiek100600

    Znawca

  • Banned
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL1
Reputacja: 56

Napisano 16 marzec 2016 - 16:43

Bardzo ładne wydanie :)


Jeśli pomogłem proszę o like'a ;)


#7 Matrixeeq

Matrixeeq

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Miejscowość:Gdzieś w Polsce
  • Serwer:PL16
  • Postać:Matrixeeq
  • Drużyna:Invasion
Reputacja: 45

Napisano 16 marzec 2016 - 16:56

Fajne wydanie! Będę częściej tu zaglądał :) 


Pomogłem , daj + :)


#8 StarsWoman

StarsWoman

    Była Supervisorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1169 postów
  • Miejscowość:Poznań



Reputacja: 1385

Napisano 16 marzec 2016 - 17:04

Witam, obawiam się, iż jedynymi dozwolonymi formami konkursów/turniejów na forum są te, które zostały zorganizowane przez Team HZ, wobec tego niestety jestem zmuszona zakończyć zorganizowane przez Was mini-konkursy.


  • Kise lubi to

#9 Krakersowaty

Krakersowaty

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 38 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:MrKrakers
  • Drużyna:Fallen Angels
Reputacja: 8

Napisano 15 kwiecień 2016 - 10:16

Super gazetka!


Za duży rozmiar sygnatury//SW





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych