Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowe możliwości tworzenia tematów! [POMYSŁ]


  • Please log in to reply
2 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Przecież nikt nie czyta tytułu ankiety lol (11 użytkowników oddało głos)

Jeżeli przeczytałeś już mój pomysł, to co sądzisz na jego temat?

  1. Genialny pomysł! (7 głosów [63.64%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 63.64%

  2. Bardzo mi się podoba. (4 głosów [36.36%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 36.36%

  3. Podoba mi się, jednak mam parę uwag, coś bym dodał/ujął. (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  4. Nie podoba mi się pod żadnym względem, nie podoba mi się w nim nic (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

Najlepsza opcja z przedstawionych?

  1. Współpracownicy (7 głosów [63.64%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 63.64%

  2. Zapisywanie (2 głosów [18.18%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 18.18%

  3. Kopie zapasowe (2 głosów [18.18%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 18.18%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 xXxKing KubaxXx

xXxKing KubaxXx

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 281 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:King Kuba
  • Drużyna:Redakcja Forumowej Gazetki
Reputacja: 808

Napisano 13 marzec 2016 - 22:34

Witam.

 

Jako wstęp i krótką ciekawostkę mogę powiedzieć, że wydawałoby się, że jestem już emerytowanym pomysłodawcą... otóż nie. :P

 

Przerwa w pomysłach spowodowana jest tym, że Hero Zero jest już dla mnie tematem zamkniętym i rzadziej odwiedzam forum.

Drugim powodem był brak pomysłów :lol:.

Po tym krótkim, mam nadzieję przyjemnym owinięciu was w bawełnę pora, żebym zaprezentował wam moją kolejną ideę.

 

1. Współpracownicy.

 

Do samego pomysłu zainspirowała mnie moja ukochana redakcja Forumowej Gazetki. Otóż w początkowych fazach tworzenia niektóre osoby czuły niedowartościowanie nie mogąc wysłać wydania, w którym poświęcili swój czas i wysiłek. Nie dostawali również za to tylu polubień, co sam temat. Moją pierwszą propozycją będzie możliwość dodania do swojego tematu współpracowników. Po napisaniu tematu będą mieli możliwość edycji w ciągu 30 minut, a także będą otrzymywali od niego polubienia. W przypadku użycia tej opcji, należy dokładnie opisać rolę tworzącego temat, przykładowo:

 

- Xsiarski (Pomysłodawca)

- Ykarski (Rozwinięcie myśli, napisanie tematu)

- Zkarski (Dokładna grafika)

 

Jeżeli wytłumaczenia nie ma, lub wiadomo, że jest sprzeczne z prawdą, współpracownicy mogą zostać usunięci z tematu przez moderację.

 

2. Zapisywanie.

 

Drugą moją sugestią będzie możliwość zapisu naszego niedokończonego dzieła, poprzez przycisk "Zapisz", który pojawiłby się koło "Podglądu posta". Nasz temat trafia wtedy do zakładki "Szablony" w wiadomościach jako wiadomość do danego działu. Opcja przyda się na pewno w projekcie ze współpracownikiem, z którym możecie dowolnie tworzyć i edytować swój temat. Dodatkowo dla lidera grupy pojawi się opcja kopii zapasowej, na której nie ma współpracowników i może zostać manualnie zaktualizowana na taką wersję, która znajduje się w oryginalnie. Zapewni to dodatkowe bezpieczeństwo projektu.

 

Na tym obrazku moja idea została przedstawiona przeze mnie graficznie:

http://www.kingkuba....lery.php?pid=42

To wszystko! ;)

Jeżeli macie jak spostrzeżenia, chcielibyście coś dodać, ująć od mojego pomysłu, możecie śmiało napisać o tym pod spodem, a jeżeli nie masz żadnych uwag i propozycja przypadła ci do gustu, zawsze możesz zostawić like, co zmotywuje mnie do dalszej pracy :super:

 

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i zapraszam do ankiety!

King Kuba :papa:


Użytkownik xXxKing KubaxXx edytował ten post 13 marzec 2016 - 22:59


#2 Gimbus :D

Gimbus :D

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 42

Napisano 13 marzec 2016 - 22:53

Jak zwykle dobra robota :)

Co do pomysłu, powinni to rozważyć. Widziałem parę wspólnych tematów, jak pomysł JustynyJażyny i StarsWoman czy właśnie wasza gazetka. Mody na wspólne projekty nie ma, ale takie ułatwienie by tą modę wszczęło, co zredukuje oczekiwanie na temat, polepszy podział roli i wszyscy dostaną za to tyle samo, to OGROMNY plus i dlatego ten pomysł jest według mnie świetny.

 

:super:


  • xXxKing KubaxXx lubi to

Post ci się podoba? Strzel like! :super:


#3 MrBrownstone

MrBrownstone

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 383 postów
  • Serwer:PL4
Reputacja: 554

Napisano 13 marzec 2016 - 23:19

Nie czytam, bo Comis Sans. :D

 

Hehe

 

Wszystkie pomysły mi się podobają, a w szczególności kopie zapasowe postów. Postarałeś się, więc daję okejkę. 


  • Król Julian lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych