Skocz do zawartości


Zdjęcie

Garażowy Przegląd #18 Wampirek


  • Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 malinovaPatrycja

malinovaPatrycja

    Member

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 459 postów
Reputacja: 433

Napisano 05 grudzień 2015 - 08:55

Witamy na Garażowym Przeglądzie, tu poznamy kilku z najbardziej niespodziewanych Bohaterów w naszym kraju. Dziś będziemy mieli przyjemność rozmawiać z Wampirek. 
Nazywam się malinovaPatrycja i będę dziś Waszą reporterką.

1.Cześć, jak się masz? Możesz podać nam swój nick i serwery na których grasz?
Nick Wampirek, server13

v8wrgq.jpg

2. Czy chcesz porozmawiać trochę o sobie, o życiu, kiedy nie pracujesz jako bohater?
Kiedy nie pracuje, jako bohater, często rozmawiam na temat życia. Jestem otwartą osobą, chętną zawsze do pomocy. Zdarza się również często, że rozmawiam na swój temat.
3. Kiedy zaczęłaś grać Hero Zero?
W Hero zaczęłam grać w lutym 2015 roku. Grę jednak poznałam na wcześniejszym serverze, na którym grałam troszkę, ale grę tam dawno zakończyłam.
4. Jak zaczęłaś grać w Hero Zero? Przez znajomych, reklama?
W Hero zaczęłam grać poprzez reklamę zamieszczoną na jednym z portali społecznościowych
5. Czy przypominają ci się pierwsze dni, kiedy byłaś noobem w Hero Zero?
W pierwsze dni, moim jedynym „zmartwieniem” było to, jak odpowiednio zająć się postacią, by być w top. 
6. Czy spodziewałaś się kiedykolwiek, że pewnego dnia jako jedna z najlepszych graczy w grze, zostaniesz poproszona o wywiad?
Nigdy nie spodziewałabym się, ze będę poproszona o wywiad. Nie spodziewałabym się również, że ktoś nazwie mnie jednym z najlepszych bohaterów na serverze. Oczywiste jest to, że każdy stara się rozwijać postać, by była ona jak najlepsza, jednak nie zawsze okoliczności pozwalają na to, by wybić się ponad konkurencję.
7. Co lubisz najbardziej w tej grze?
W grze najbardziej podoba mi się rywalizacja oraz kontakt z graczami. Niby wirtualny, a jednak bliski. Wyczuwa się ich emocje, uczucia.
8. Czy masz konkretne cele do osiągnięcia w grze?
Celem, jaki sobie obrałam jest, aktualnie, dobre prowadzenie najlepszej drużyny na serverze ,a także poznawanie ludzi, którzy tworzą tą drużynę.
9. W swojej opinii, jakie było twoje największe osiągnięcie w HZ do tej pory?
Największym osiągnięciem dla mnie jest pokonywanie graczy, o znacznie wyższym levelu. Dodam fakt, ze pokonuję ich bez użycia broni :) Poza tym top1 w turnieju honoru z jednoczesnym top2 w turnieju doświadczenia.
10. Hero Zero tworzy przyjaźnie. Czy stworzyłaś jakąkolwiek przyjaźń z innym graczem? Kto to jest i w jaki sposób?
Wydaje mi się, że stworzyłam kilka wspaniałych przyjaźni. Kontaktujemy się ze sobą telefonicznie, pomagamy sobie rozwiązywać problemy, wspieramy się.
11. Kto jest twoim ulubionym bohaterem? Dlaczego? ( Np. Batman, Super-Man) 
Wyrosłam z fascynowania się kreskówkowymi bohaterami, dlatego nie mam ulubionego.
12. Jakie są Twoje wskazówki dla początkujących?
Początkującym graczom doradziłabym, przede wszystkim, zakup, od samego początku, wspomagaczy misji i umiejętności 50%, poza tym wyrabianie zawsze, w pierwszej kolejności, treningów. Następnie całej energii 
13. Opisz HZ w 3 słowach.
Rywalizacja, zabawa, czasoumilacz :)


14. Czy istnieje gracz, którego podziwiasz? Jeśli tak, kto to jest i dlaczego?
Tak, zdecydowanie podziwiam gracza Moon. Mimo wielu przeciwności i problemów stworzyła drużynę najlepszą na serverze. Ponadto jest najlepszym graczem i wspaniałym człowiekiem.
15. Nazwa maksymalnie trzech graczy
a) Najlepsi gracze
- Moon
b) Przeciwnicy, których najbardziej szanujesz
- Galaxtus
c) Ulubieni członkowie forum (Jeśli należysz do forum)
Nie jestem użytkownikiem forum
16. Czy jest jakiś szczególny moment w swojej karierze bohatera, którym chciałabyś się z nami podzielić?
Takim momentem była dla mnie chwila, gdy niespodziewanie mianowano mnie na przywódcę najlepszej drużyny. Ogromnemu zaskoczeniu towarzyszyła radość i duma.
17. Jesteś jedną z najlepszych graczy na Hero Zero. Jaka jest tajemnica sukcesu? 
Aby stworzyć jednego z najlepszych graczy należy dysponować czasem. To chyba najważniejsze.Tylko dzięki niemu możemy wykorzystywać całą energie, robić wszystkie treningi. 
18. Czy chciałabyś, wysłać wiadomość do wspólnoty Hero Zero?
Jeśli miała bym wysłać to tylko z pozdrowieniami :)
19. Czy masz jakąś ciekawą anegdotę związana z grą, którą chcesz nam powiedzieć?
Anegdoty raczej nie, ale chciałabym, by niektórzy gracze uzmysłowili sobie, ze nie istnieje przyjaźń między graczami z konkurencyjnych drużyn. Prędzej czy później dochodzi do kłótni, wykorzystywania się wzajemnie, co jest bardzo przykre. 
20. Jak to jest być liderem jednego z najlepszych zespołów w całym serwerze? Jest to łatwe zadanie?
Nie jest łatwo być przywódcą/doradcą w topowej drużynę. Każdego dnia przychodzą obraźliwe wiadomości. Poza tym, zawiść ludzka nie zna granic, nawet w kwestii postaci czy drużyny na grze internetowej. Konkurencja, niejednokrotnie, robiła wszystko, by uprzykrzyć grę, a w takim momencie najbardziej narażeni na dziwne zagrywki są gracze z władz drużyny.
21. Jaka jest najbardziej dziwna, śmieszna lub Twoim zdaniem najlepsza nazwa do nazwania zwierzaka? Dlaczego?
Nazwy pupili potrafią być naprawdę bardzo zabawne. Nie mam jednak jakiegoś ulubionego, czy takiego, które szczególnie utkwiło mi w pamięci.
22. Czy kiedykolwiek wygrałaś cotygodniowy turniej? W jakiej kategorii? Czy było to warte wysiłku?
Wygrałam turniej honoru. Była to długa i zawzieta walka, ale opłacała się :)
23. Czy masz hobby, z którym chcesz się z nami podzielić?
Niestety aktualnie nie mam czasu na hobby  :(
24. Jaki jest Twój nick w grze? Dlaczego, akurat tą nazwę wybrałaś dla swojego bohatera?
Mój nick w grze to „Wampirek”. Dlaczego go wybrałam? Chwilę przed założeniem konta czytałam artykuł o wampirach  :D 
25. Grałaś przeciwko łotrowi? Jaka jest twoja najlepsza pozycja podczas ataków?
Staram się atakować łotra za każdym razem, gdy występuje. Robię to dla dodatkowych treningów. Najlepsza lokata na której byłam to niejednokrotnie 1 miejsce. 
26. Czy pamiętasz dzień, w którym zaczęłaś grać w Hero Zero?
W hero zero zaczęłam grać jakoś w lutym tego roku, gdy wystartował server 13.
27. Czy chcesz osiągnąć coś specjalnie w grze?
Nie mam konkretnego celu, do którego uparcie tu dążę. Chcę po prostu grać dla zabawy, dla wspaniałych ludzi w drużynie. 

28. W Hero Zero przyjaźnie są bardzo ważne. Prawdopodobnie masz dużo przyjaciół w grze. Kim są twoi bliscy przyjaciele i jak się z nimi spotykasz? 
Moi Przyjaciele w realu to osoby godne zaufania, zawsze chętne do pomocy. Spotykamy się na wspólnych kawach, w kinie. 

29. Jaka jest twoja rada dla początkujących?
Początkującym radziłabym robienie, w pierwszej kolejności, treningów, następnie całej energii (3 ostatnie wykupywałabym za oponki), Radziłabym również robienie regularnie pojedynków oraz walk ligowych, które dają dużo kasy. A tak poza rozwojem postaci.. radziłabym również uważnie szukać „przyjaciół” na grze, bo niby to przyjaciele wirtualni, ale jak zawiodą, to tak samo boli, jak w realu.
30. Jaki jest twój ulubiony towarzysz?
Moim ulubionym towarzyszem jest słodka sowa.


post-50188-0-70173100-1442565897_thumb.j
31. Jaki są twoje ulubione przedmioty?
Ulubionych przedmiotów nie mam.
32. Jaka jest Twoja ulubiona zdolność/umiejętność towarzysza?
Ulubioną umiejętnością zwierzaka jest niewyczerpane źródło.
33. Jaka jest Twoja pierwsza czynność, którą robisz po zalogowaniu się do gry? Dlaczego?
Po zalogowaniu się, pierwsze co robię to czytam otrzymane wiadomości. Dlaczego? Ponieważ mogą być w nich zawarte ważne treści od graczy.
34. Czy lubisz brać udział w Lidze Hero Zero?
Bardzo podoba mi się pomysł z wprowadzeniem Ligi. Pojedynki w nich są bardzo opłacalne. Dodatkowo możliwość zdobycia seta Ligowego jest dodatkowym plusem.
35. Jaka była najwyższa pozycja w Lidze jaką osiągnęłaś do tej pory?
Najwyższą osiągniętą przeze mnie pozycją w Lidze było miejsce 14.
36. Jaka jest najlepsza rzecz , według Twojej opinii, w Lidze Hero Zero?
Najlepszą rzeczą w lidze jest Transformowalny set Ligi Mistrzów.
37. Czy masz jakiekolwiek sugestie do podzielenia się z nami, jak osiągnąć Ligę Czempion?
Aby dostać się do Championa należy, przede wszystkich, robić pojedynki regularnie :)
38. Jaki jest Twój ulubiony łotr? Dlaczego?
Moim ulubionym łotrem jest ten, który zostaje pokonany  :D
39. Jaka jest twoja ulubiona strefa? Dlaczego?
Strefy ulubionej nie mam, jednak zauważyłam, ze gdy poszukuje misji z największą ilością doświadczenia to najczęściej gram na pierwszej strefie.
40. W grze jest wiele zabawnych misji. Którą lubisz i dlaczego?
Każda z misji jest opisana raczej w zabawny i ciekawy sposób. Niejednokrotnie są tak sformułowane, ze czytając je uśmiecham się. Nie umiem jednak dać przykładu którejś wyjątkowo zabawnej.



Dziękuje serdecznie za wywiad i życzę dalszych sukcesów w grze Hero Zero.


IMG201612_anwxrrh.jpg


#2 Guest_Sluu_*

Guest_Sluu_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 05 grudzień 2015 - 09:01

Dzieki !

Coś do poczytania w ten zimny poranek :D



#3 TheDerpciakPL

TheDerpciakPL

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 850 postów






Reputacja: 1267

Napisano 05 grudzień 2015 - 09:13

Świetny wywiad, naprawdę miło się czyta no i życzę powodzenia w dalszej grze ;)


05a5fb1ed4e64.gif


#4 LAJDAK

LAJDAK

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
  • Serwer:PL15
Reputacja: 3

Napisano 05 grudzień 2015 - 09:16

Ciekawe to :) 


                             

                      " NEVER GIVE UP "


#5 jakiedek

jakiedek

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 27 postów
  • Miejscowość:Siemianowice Śląskie
  • Serwer:PL16
  • Postać:jakiedek
Reputacja: 2

Napisano 21 kwiecień 2016 - 15:04

Ciekawy Wywiadzik :D 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych