Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

VIP


  • Please log in to reply
26 odpowiedzi w tym temacie

#1 HipHop123

HipHop123

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 80 postów
Reputacja: 1

Napisano 26 listopad 2015 - 17:27

Mam pomysł na vip CZYLI V.I.P obok towarzysza jest kiedy kupiłeś kiedy się skończy mogą też być ubrania vip towarzysze vip. Vipy mogły by akatować i wybierać łotra do stref. Łotr Vip mogą być do vipa a towarzysze Nie będą już epickie tylko vip.

Lotry Vip:

Tytuł: Vipowy Naciągacz

Atak 5 min

Atak dla:vipów

Strefa:Moje Humpreydale

O łotrze:

Vill a la dark pseudonim viiip. Vipowy Naciągacz okrada vipów nawet Humpreydale naciąga ludziom bank Vipowy Naciągacz ukradł nawet kase i oponki Powstrzemaj go

Grafika:

post-52557-0-15011900-1448552451_thumb.p

Wygrana:Dobrze, teraz Vipowy Naciągacz będzie miał nauczke w więzieniu  już nię będzie naciągał.

Nagroda za wygraną

Towarzysz vip

przedmiot vip

Przegrana:Nie udało się powtrzymać łotra kiedyś tu przyjdzie naciągać

Tytuł:Panna Cokkie-Runni

Atak 2 min

Atak dla:vipów

Strefa:Big Crumble

O łotrze:

Panna Cokkie-Runni jest teraz chłopem jest czarny straszy ludzi boją się go powstrzymaj go

Grafika:

post-52557-0-64264100-1448553588_thumb.p

Wygrana:Świetnie teraz ludzie mogą spokojnie żyć a Panna Cokkie-Runni wróciła do swojego kraju do egiptu przed afryką ukrywa się.

Nagroda za wygraną

Towarzysz vip

Przegrana: O nie! To już przesada jesteś vipem a nie pokonałeś Panią cokkie-runni. Panna Cokkie-Runni będzie straszyć przykro mi.

Tytuł: Zły Typ

Atak 3 min

Atak dla:vipów

Strefa:Szwajcaria

O łotrze: Rinerd Server jest Złym Człowiekiem powstrzymaj go to niebezpieczny człowiek

Grafika:

  post-52557-0-30402000-1448554805_thumb.p

Wygrana: Niebezpieczny człowiek uciekł i trafił do więzienia na 100 lat

Nagroda za  wygraną

Towarzysz vip

Przegrana:Nie no znowu już porażka prezydent szwarcarji nie da ci nagrody

TO NA TYLE!



#2 miluski

miluski

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 867 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL15
  • Postać:SZYBKIMAKS1
  • Drużyna:Brak
Reputacja: 371

Napisano 26 listopad 2015 - 17:32

Co to za bełkot? nie rozumiem nic -_-. Pomysł dal mnie zły , bo coś troszke zrozumialem. Kolejne NIE



#3 TREBUSH II

TREBUSH II

    Ekspert

  • Validating
  • PipPipPipPipPip
  • 708 postów
Reputacja: 775

Napisano 26 listopad 2015 - 18:08

Ani słowa nie zrozumiałem a czytałem 5 razy.

 

 

Mi to "zalatuje" wprowadzeniem rang u graczy: zwykły i VIP (który będzie mógł więcej, który będzie

miał więcej przywilejów). Jeżeli mam racje to jestem na NIE.

 

Jeżeli źle zrozumiałem to proszę o dokładniejsze opisanie.


  • misiek100600 i zbombardowany lubią to

#4 TheDerpciakPL

TheDerpciakPL

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 850 postów






Reputacja: 1267

Napisano 26 listopad 2015 - 19:58

Dobra po przeczytaniu coś tam zrozumiałem. Chodzi tu również (chyba), że VIP'y będą mieli swoje 3 łotry, które tylko oni będą mogli atakować i czas na atak łotra jest zróżnicowany. Według mnie taka opcja jest nie potrzebna i tak już w tym momencie gra jest naszpikowana różnymi bajerami i funkcjami, poza tym nigdzie nie widziałem ceny VIP'a, więc sugeruję, że jest On za darmo albo za oponki. Jestem na nie.


05a5fb1ed4e64.gif


#5 esperaldo

esperaldo

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 postów
  • Miejscowość:woj.Warmińsko-Mazurskie
  • Serwer:PL22
  • Postać:Me
Reputacja: 70

Napisano 26 listopad 2015 - 20:14

Nic nie rozumiem? Od czego zależałoby czy mamy vipa czy nie? Jedynie co zrozumiałem to że vip dodaje chyba nowych łotrów, nowego zwierza i nowe ubrańkuje. Brakuje mi grafika. Nie wymagam wielkie i dokładniej grafiki ale z painta mi wystarczy.


Użytkownik esperaldo edytował ten post 26 listopad 2015 - 20:14

Esperaldo  :Ninja: 


#6 HipHop123

HipHop123

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 80 postów
Reputacja: 1

Napisano 26 listopad 2015 - 20:15

Dobra po przeczytaniu coś tam zrozumiałem. Chodzi tu również (chyba), że VIP'y będą mieli swoje 3 łotry, które tylko oni będą mogli atakować i czas na atak łotra jest zróżnicowany. Według mnie taka opcja jest nie potrzebna i tak już w tym momencie gra jest naszpikowana różnymi bajerami i funkcjami, poza tym nigdzie nie widziałem ceny VIP'a, więc sugeruję, że jest On za darmo albo za oponki. Jestem na nie.

 chodzi o to że gracze vip mają swoje 3 łotry i te łotry nie pojawiali sie losowo tylko gracze vip by je dali. A jakby co to np . masz 6 poziom kupujesz vipa wchodzisz w lumpeks klikasz w nowy towar i pojawiają się przedmioty vip ja jestem na tak A jakby masz już 78 poziom i vip ci się skończył to by było powiadomienie w wiadomościach :D


Miłego dnia!

 


#7 TheDerpciakPL

TheDerpciakPL

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 850 postów






Reputacja: 1267

Napisano 26 listopad 2015 - 20:17

 chodzi o to że gracze vip mają swoje 3 łotry i te łotry nie pojawiali sie losowo tylko gracze vip by je dali. A jakby co to np . masz 6 poziom kupujesz vipa wchodzisz w lumpeks klikasz w nowy towar i pojawiają się przedmioty vip ja jestem na tak A jakby masz już 78 poziom i vip ci się skończył to by było powiadomienie w wiadomościach :D

Ale to by było nie w porządku w stosunku do innych graczy... wyobrażasz sobie oponkarza z VIP'em?


05a5fb1ed4e64.gif


#8 HipHop123

HipHop123

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 80 postów
Reputacja: 1

Napisano 26 listopad 2015 - 20:18

Nic nie rozumiem? Od czego zależałoby czy mamy vipa czy nie? Jedynie co zrozumiałem to że vip dodaje chyba nowych łotrów, nowego zwierza i nowe ubrańkuje. Brakuje mi grafika. Nie wymagam wielkie i dokładniej grafiki ale z painta mi wystarczy.

A jak nie zrozumiałeś tematu to ci wytłumacze vip może dawać łotry może mieć zwierza a np. masz 300 level masz zwierzaka Django ma 25 level nie masz siły kupujesz vipa o tym jest ten temat

 

 

Ale to by było nie w porządku w stosunku do innych graczy... wyobrażasz sobie oponkarza z VIP'em?

Oponkarz z vipem zostanie powiadomy a jak właściciel nie przyjmuje do drużyny oponkarza z vipem to oponkarz założy własną jak chce


Użytkownik kotka38 edytował ten post 27 listopad 2015 - 05:54

Miłego dnia!

 


#9 TheDerpciakPL

TheDerpciakPL

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 850 postów






Reputacja: 1267

Napisano 26 listopad 2015 - 20:25

Oponkarz z vipem zostanie powiadomy a jak właściciel nie przyjmuje do drużyny oponkarza z vipem to oponkarz założy własną jak chce

Najwidoczniej nie zrozumiałeś... oponkarz to osoba, która regularnie kupuje oponki i można powiedzieć, że ma przewagę nad graczami, którzy na grę nie przeznaczyli nawet złamanego grosza, a jeszcze w połączeniu z VIP'em, oponkarz posiadałby jeszcze większe przywileje, bonusy, itd.


05a5fb1ed4e64.gif


#10 HipHop123

HipHop123

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 80 postów
Reputacja: 1

Napisano 26 listopad 2015 - 20:31

Najwidoczniej nie zrozumiałeś... oponkarz to osoba, która regularnie kupuje oponki i można powiedzieć, że ma przewagę nad graczami, którzy na grę nie przeznaczyli nawet złamanego grosza, a jeszcze w połączeniu z VIP'em, oponkarz posiadałby jeszcze większe przywileje, bonusy, itd.

oponkarz może/nie może mieć vipa np. rodzice nie mają kasy , rodzice zbierają  mu kase na slimera w secie a jakby miał z vipem to na początek by zebrał 75 oponek to by był oponkarz z vipem :D


Miłego dnia!

 


#11 esperaldo

esperaldo

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 postów
  • Miejscowość:woj.Warmińsko-Mazurskie
  • Serwer:PL22
  • Postać:Me
Reputacja: 70

Napisano 26 listopad 2015 - 20:32

Tego co rozumiem to ten vip miałby dawać przywileje. Pomysł mi sie podoba, ale wymaga duzooo do przemyślenia.

Użytkownik esperaldo edytował ten post 26 listopad 2015 - 20:44

Esperaldo  :Ninja: 


#12 HipHop123

HipHop123

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 80 postów
Reputacja: 1

Napisano 26 listopad 2015 - 20:34

Tego co rozumiem to ten vip miałby nieć przywileje. Pomysł mi sie podoba, ale wymaga duzooo do przemyślenia.

i jeszcze gdyby ktoś był vip to by dostał nagrode 75 oponek :D


Miłego dnia!

 


#13 esperaldo

esperaldo

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 postów
  • Miejscowość:woj.Warmińsko-Mazurskie
  • Serwer:PL22
  • Postać:Me
Reputacja: 70

Napisano 26 listopad 2015 - 20:37


i jeszcze gdyby ktoś był vip to by dostał nagrode 75 oponek :D


Mi to już sie nie podoba. Bardziej by mi sie podobało jakby zrobiono kilka poziomow tego vipa. Vipa mozna byłoby odblokować kupując oponki. Pewna ilosc kupionych oponek daje pewien lvl vipa. Tym wiekszy poziom vipa, tym wiecej bonusow

Esperaldo  :Ninja: 


#14 Lolesław

Lolesław

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 19 postów
  • Miejscowość:Lolesławowo
  • Serwer:PL15
  • Postać:PσρєкMσиѕтєя
Reputacja: 1

Napisano 26 listopad 2015 - 20:40

Jak dla mnie to jestem na nie, ponieważ to kolejna opcja, która zwiększa przewagę topki nad innymi :/


Szarąbisty gość "Lolesław" :D


#15 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1275 postów
  • Miejscowość:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrzeń kosmiczno-niebiańska
  • Serwer:PL9
  • Postać:MichaelJordan






Reputacja: 261

Napisano 27 listopad 2015 - 00:49

i jeszcze gdyby ktoś był vip to by dostał nagrode 75 oponek :D

75 oponek dostałby za nic, bez sensu i zapomniałeś napisać jak zdobywałoby się tego vip-a.


nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 


#16 Guest_Sluu_*

Guest_Sluu_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 28 listopad 2015 - 07:53

I co ?

Kolejny sposób na zarobek, gracze którzy mieszkaja w innych krajach, a grają w polskie HZ, mogą sobie pozwolić na 50% więcej przywilejów w grze, za taka samą cene, co my płacimy...

Tu coś chyba jest nie tak, a kolejna "opcja" płatna pomoże tym osobą oddalic sie od innych.



#17 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1275 postów
  • Miejscowość:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrzeń kosmiczno-niebiańska
  • Serwer:PL9
  • Postać:MichaelJordan






Reputacja: 261

Napisano 28 listopad 2015 - 08:36

gracze którzy mieszkaja w innych krajach, a grają w polskie HZ, mogą sobie pozwolić na 50% więcej przywilejów w grze, za taka samą cene, co my płacimy... Mógłbyś mi wyjaśnić co miałeś na myśli?

Kolejny sposób na zarobek

No, właśnie, nie wiem, czy kolejny sposób na zarobek, bo nie wyjaśnił za co kupowałoby się tego vipa, napisał tylko:

CZYLI V.I.P obok towarzysza jest kiedy kupiłeś kiedy się skończy

Dlatego ja się pytam HipHopa za co kupowałoby się tego vipa za monety, czy za oponki i co to znaczy kiedy się skończy, czyli rozumiem tą opcję wykupowałoby się na jakiś określony czas, w takim razie się pytam na jak długo wykupowałoby się tego vipa?


Użytkownik taka jedna edytował ten post 28 listopad 2015 - 08:39

nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 


#18 Reazer

Reazer

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 41 postów
  • Miejscowość:Humphreydale
  • Serwer:PL15
  • Postać:Reazer
Reputacja: 8

Napisano 28 listopad 2015 - 08:48

Bez obrazy ale ja nic nie zrozumiałem :/ Patrz co piszesz...


4525683.gif


#19 HipHop123

HipHop123

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 80 postów
Reputacja: 1

Napisano 04 grudzień 2015 - 19:31

No, właśnie, nie wiem, czy kolejny sposób na zarobek, bo nie wyjaśnił za co kupowałoby się tego vipa, napisał tylko:

Dlatego ja się pytam HipHopa za co kupowałoby się tego vipa za monety, czy za oponki i co to znaczy kiedy się skończy, czyli rozumiem tą opcję wykupowałoby się na jakiś określony czas, w takim razie się pytam na jak długo wykupowałoby się tego vipa?

Za prawdziwe pieniądze :D


Miłego dnia!

 


#20 HipHop123

HipHop123

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 80 postów
Reputacja: 1

Napisano 04 grudzień 2015 - 19:33

To tylko pomysł!


Miłego dnia!

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych