Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

[Dyskusje Ogólne] Innowacja 2015-04-28


  • Please log in to reply
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 Damikkos

Damikkos

    Były Senior Moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 653 postów
Reputacja: 502

Napisano 28 kwiecień 2015 - 07:11

Temat służy dyskusji odnośnie dzisiejszej innowacji
http://forum.pl.hero...cja-2015-04-28/

Support Regulamin forum Warunki użytkowania

Administracja Hero Zero NIGDY nie poprosi cię o twoje dane logowania.


#2 Rafał2014

Rafał2014

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:Rafał2014
  • Drużyna:The Brotherhood
Reputacja: 31

Napisano 28 kwiecień 2015 - 07:16

Adrenalina wygląda bardzo ciekawie :)



#3 Ulciaaa

Ulciaaa

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Serwer:PL8
  • Postać:Ulciaaa
  • Drużyna:Vredzielcy
Reputacja: 2

Napisano 28 kwiecień 2015 - 07:30

Czy super to sie okaże jak grę odpalą :P trzeba byc dobrej mysli,że te wsopomagacze nie będą za drogie :D


  • Rafał2014 lubi to

#4 TheMiner

TheMiner

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 23 postów
Reputacja: 7

Napisano 28 kwiecień 2015 - 07:51

Ciekawe o co chodzi z tą adrenaliną, zobaczymy jak bedzie mozna grac



#5 Ulciaaa

Ulciaaa

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Serwer:PL8
  • Postać:Ulciaaa
  • Drużyna:Vredzielcy
Reputacja: 2

Napisano 28 kwiecień 2015 - 07:54

Pewnie będzie ten wspomagacz podobny jak teraz są na misje,etc,a będzie działał pewnie tak samo-masz to czas sie skraca ;) mnie ciekawi jak on ma maksymalizowac adrenaline,ale wkrótce zobaczymy ;)



#6 PRO8L3M

PRO8L3M

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 postów
Reputacja: 35

Napisano 28 kwiecień 2015 - 08:46

nic ciekawego, jedynie pasek adrenaliny wygląda zachęcająco ;) 



#7 Rafał2014

Rafał2014

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:Rafał2014
  • Drużyna:The Brotherhood
Reputacja: 31

Napisano 28 kwiecień 2015 - 08:51

Adrenalina jest bardzo dobrym pomysłem, brawa za to :)

Nie trzeba co godzinę pilnować walk w lidze.


  • Ulciaaa lubi to

#8 "Dubi"

"Dubi"

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 701 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Dubi
Reputacja: 691

Napisano 28 kwiecień 2015 - 10:38

Widać ostatnio norma że znów wyzysk na kupowanie oponek i nic dobrego nie dodali Czyli chała heh :( Pozdro dla tych najbardziej wytrwałych grających jeszcze w to


c260e7928c6fe.png


#9 Azurah

Azurah

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL2
  • Postać:Azurah
  • Drużyna:Aniołki Azury
Reputacja: 96

Napisano 28 kwiecień 2015 - 10:42

System walk ligowych został chyba zmieniony na odpowiadający systemowi pojedynków...  Tu odwaga, tu adrenalina, to tylko kwestia nazwy.

 

W pojedynkach zyskuję lub tracę honor - nawet podczas nieobecności w grze.  W Lidze tracę lub zyskuję punkty Ligi, również nawet podczas nieobecności w grze.

 

Honor w zasadzie nic nie daje konkretnego, więc zupełnie mi nie przeszkadza, że go tracę - w Lidze jest inaczej i tutaj BARDZO mi przeszkadza, że tracę punkty podczas nieobecności w grze.

 

Samo upodobnienie systemów pojedynków i walk Ligi... chyba na minus.  Jak jedno jest podobne do drugiego, to robi się nudne... :P


  • Kmin13 i Fikuś lubią to

#10 energY

energY

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 30 postów
  • Serwer:PL9
  • Drużyna:NEXUS
Reputacja: 4

Napisano 28 kwiecień 2015 - 13:13

@up. Co za różnica czy jestes aktywna w grze czy nie? Jak masz przegrac z kims w lidze to i tak przegrasz bez wzgledu na Twoja aktywnosc w tym momencie :P 


:*  :*  :oponka:


#11 Rafał2014

Rafał2014

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:Rafał2014
  • Drużyna:The Brotherhood
Reputacja: 31

Napisano 28 kwiecień 2015 - 13:29

Mnie to natomiast odpowiada, nie zmusza mnie to do walk co godzinę lecz adrenalina jest na kilka walk.

Oczywiście że jest to...parcie na oponki ale nikt nikogo nie zmusza do tego a z czasem oponkarze idą do wyższych lig i mam spokój z nimi ;)



#12 TheDerpciakPL

TheDerpciakPL

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 850 postów






Reputacja: 1267

Napisano 28 kwiecień 2015 - 15:37

No, więc czas żebym ja też się wypowiedział. No to przejdę do rzeczy ta innowacja ma swoje wady i zalety i tu akurat przyczepię do ligi... owszem można teraz więcej ludzi atakować tylko, że teraz dostaję więcej ataków niż poprzednio, bo wyszedłem na godzinkę i już miałem 7 ataków i -62 punktów, więc trochę słabo :\


  • Azurah i CDO lubią to

05a5fb1ed4e64.gif


#13 Ulciaaa

Ulciaaa

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Serwer:PL8
  • Postać:Ulciaaa
  • Drużyna:Vredzielcy
Reputacja: 2

Napisano 28 kwiecień 2015 - 17:04

ja tylko żaluję,że tych ataków ligowych jest tylko 20 dziennie,bo juz dawno mam wyrobione i teraz dopiero od połnocy następne ;/ przez przerwę w grze jestem do tyłu sporo i mnie klepia mocniejsi,więc wole żeby mnie lali w chempionie niz w jakimś tam złocie :P wspomagacze to dobry pomysl,bo godzina na 1 atak to nie dało rady wyrobic tych 20 przez cały dzień [przynajmniej u mnie]. Ja ogólnie oceniam na plus aktualizacje ;)


  • Rafał2014 lubi to

#14 nighting

nighting

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 702 postów
  • Miejscowość:Kraków
  • Serwer:PL15
  • Postać:nighting
Reputacja: 342

Napisano 28 kwiecień 2015 - 17:54

fajnie, że dodali tą adrenalinę. super jest ten wspomagacz . tylko szkoda, że nie naprawili kilku małych błędów. nadal moi przeciwnicy są lepsi ode mnie. pokazują mi się postacie usunięte i nie wiem czy tak powinno być.  

nie wiem jak u innych ale u mnie zniknęły reklamy naokoło okna gry. oponek nie kupowałem.  

dobrym pomysłem było porównanie statystyk w oknie innego bohatera ;)

w sumie ta aktualizacja nie jest taka zła ;) 


  • TheDerpciakPL lubi to

                                                              937ca8091728952d65f9ccfa0bcf9f0d9d74e6fc


#15 Azurah

Azurah

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL2
  • Postać:Azurah
  • Drużyna:Aniołki Azury
Reputacja: 96

Napisano 30 kwiecień 2015 - 10:38

@up. Co za różnica czy jestes aktywna w grze czy nie? Jak masz przegrac z kims w lidze to i tak przegrasz bez wzgledu na Twoja aktywnosc w tym momencie :P

Różnica dotyczy ILOŚCI ATAKÓW NA MNIE.

 

Jeśli ataki były by tylko, kiedy jestem zalogowana, było by ich o wiele mniej.  A tak, to wchodzę do gry i widzę, że straciłam kilkadziesiąt punktów ligowych podczas nieobecności.

 

-------------------------------------

 

A całkiem odrębną sprawą jest porównywanie statystyk podczas walk...  To już jest coś, co doprowadza mnie do "białej gorączki".

 

Dotyczy pojedynków i walk Ligi w tym samym stopniu.  

 

Na przykład: mam o 1450 punktów umiejętności więcej od przeciwnika, zwierzątko - Kota z umiejętnością "Ucieczka z pod łopaty" na poz. 30 oczywiście, i w tym układzie przegrywam!!

 

Ktoś nie nauczył programu zwykłego porównania liczb??!!

 

Po jakiego diabła codziennie robię treningi, dobieram ubranka, albo piore je bez końca, żeby się wszystko zgadzało, jeśli program gry nie potrafi tego uwzględnić??

 

"Losowość" lub inaczej "szczęście" proszę bardzo - ale w granicach rozsądku!  Przy różnicy punktów 200-300 mogę mieć pecha, a przeciwnik szczęście - ale przy różnicy 1400??!!

 

Nie mogę napisać co myślę o takim programowaniu, bo wiadomo - post usunięty, albo i ban z Forum.  :(



#16 Damikkos

Damikkos

    Były Senior Moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 653 postów
Reputacja: 502

Napisano 02 maj 2015 - 16:48

@up

Może to tylko mały dopisek, ale ja z kolei rozwalam na łopatki oponentów ze statami około 2000 większymi od moich. Rozkład bardzo podobny.

Dodam, że mają jeszcze plaster, a ja śmigam bez plastra. No i co mam powiedzieć?

 

Losowość to losowość; parafrazując Smokema: "Możesz mieć 99% szansy na kryta a nie walnąć ani jednego, lub mieć 1% na unik, a unikać ciosów jak ninja".


  • Ulciaaa lubi to

Support Regulamin forum Warunki użytkowania

Administracja Hero Zero NIGDY nie poprosi cię o twoje dane logowania.


#17 Ulciaaa

Ulciaaa

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Serwer:PL8
  • Postać:Ulciaaa
  • Drużyna:Vredzielcy
Reputacja: 2

Napisano 04 maj 2015 - 16:35

@up u mnie jest ciagle tak,ze mam anwet o 35000 starty lepsze,a i tak przegrywam :D no,ale staty nie maja 100% znaczenia,bo wlasnie losowosc.... co nie zmienia, ze innowacja mi sie podoba,szybciej wbilam najwyzsza ige niz jak co godzine byl atak ;) jestem za ;]



#18 Azurah

Azurah

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL2
  • Postać:Azurah
  • Drużyna:Aniołki Azury
Reputacja: 96

Napisano 05 maj 2015 - 12:37

@up

Może to tylko mały dopisek, ale ja z kolei rozwalam na łopatki oponentów ze statami około 2000 większymi od moich. Rozkład bardzo podobny.

Dodam, że mają jeszcze plaster, a ja śmigam bez plastra. No i co mam powiedzieć?

 

Losowość to losowość; parafrazując Smokema: "Możesz mieć 99% szansy na kryta a nie walnąć ani jednego, lub mieć 1% na unik, a unikać ciosów jak ninja".

Gdyby chodziło o rzeczywiste "szczęście" w realnym świecie, to tak, zgadzam się całkowicie.  Los realny bywa albo złośliwy, albo przeciwnie, kogoś wybranego wręcz "kocha". ;)

 

Ale w programach komputerowych nie istnieje Los ani rzeczywista "losowość" - to jest "pic na wodę, fotomontaż" jak się mawiało kiedyś. :P

Gram w taką gierkę, "rolniczą", gdzie w czasie eventów lecą z pól przedmioty potrzebne do eventu.  Czasem programiści tak "przykręcą śrubę" - na polecenie "góry" oczywiście (chodzi o wydanie realnej kasy na "koszyki" tych przedmiotów) - że prawie nic nie leci.

Na Forum tamtej gry - tam gęsto i często uczęszczanym - robi się awantura "na 24 fajerki" i co?  Cud!  Losowość się zmienia i przedmioty lecą jak deszcz. :P

 

Tu jest dokładnie tak samo, bo tak mają programy - "losowość" jest kawałkiem kodu w skrypcie programu, czyli zależy od tego, co programista tam wpisze. :P

 

_ _ _ _

Ale przyszłam napisać o czym innym.  Skończył się "Wspomagacz adrenaliny" - kupiłam nowy za złoto.   I co?  I NIC.  

 

NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO.  :/

 

Zaczynam mieć serdecznie dość tych nowości, które generują coraz więcej błędów. :(

 

Drugi błąd dotyczy znajomych.  

Mam 29 znajomych aktualnie.  I nie mogę dodać kolejnego, bo mam komunikat, że mam wyczerpany limit 100 znajomych!!

 

Wczoraj zgłosiłam to do supportu, obiecali poprawić i nic, nadal jest tak samo.  :(


  • Fikuś lubi to

#19 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1275 postów
  • Miejscowość:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrzeń kosmiczno-niebiańska
  • Serwer:PL9
  • Postać:MichaelJordan






Reputacja: 261

Napisano 05 maj 2015 - 13:00

 

Drugi błąd dotyczy znajomych.  

Mam 29 znajomych aktualnie.  I nie mogę dodać kolejnego, bo mam komunikat, że mam wyczerpany limit 100 znajomych!!

 

Wczoraj zgłosiłam to do supportu, obiecali poprawić i nic, nadal jest tak samo.  :(

Też tak mam. Wyskakuje mi taki komunikat, mimo że mam 86 znajomych. I co ciekawe dzieje mi się tak tylko na PL9.


  • Azurah lubi to

nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 


#20 Azurah

Azurah

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL2
  • Postać:Azurah
  • Drużyna:Aniołki Azury
Reputacja: 96

Napisano 06 maj 2015 - 16:42

Jak dla mnie, koniec z Ligą.  :(

 

Dobór przeciwników - po zmianie poprzez zmianę raz dziennie "darmo", lub poprzez atak, wielokrotnie mam 3 przeciwników zbyt silnych dla mnie.

Porównanie statów w trakcie walki - nie do przyjęcia.  Wielokrotnie przegrywam tam, gdzie powinnam wygrać bez problemu! W zwykłych pojedynkach takie numery się nie zadarzają, a jeśli się zdarzyły, to tak dawno, że nie pamiętam.

Wspomagacz zwykły za złoto - gwóźdź do trumny  dla tej zabawy.  Z tym lepszym to jeszcze dało się jakoś powalczyć o punkty i wyższą Ligę, ze zwykłym już nie.

 

Czyli - żegnam się z Ligą, czekam na lepsze pomysły twórców gry. :P






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych