Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

CD. Dobierania przeciwników w lidze


  • Please log in to reply
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sumczyk

Sumczyk

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 8 postów
Reputacja: 2

Napisano 25 marzec 2015 - 17:47

A wiec przeglądałem dzis forum niemieckie, a ze mieszkam w Niemczech trochę języka łapie, przechodząc do meritum sprawy. Twórcy gry jasno napisali ze to tylko faza przejściowa lig, ma zostać dodanych wiele innych rzeczy min. Nowe sety z nowymi umiejętnościami, liga drużynowa. Nie wprowadzili tego gdyż pracują nad balansem. Faza testowa ma zakończyć sie 7 kwietnia. Kropka nad i jeszcze nie zapadła.
  • Fikuś i taka jedna lubią to

#2 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1275 postów
  • Miejscowość:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrzeń kosmiczno-niebiańska
  • Serwer:PL9
  • Postać:MichaelJordan






Reputacja: 261

Napisano 25 marzec 2015 - 17:53

Masz jakieś pytanie albo problem? Nie. No to zły dział. Powinno być w ,,Dyskusjach ogólnych''.

Nie wiesz na czym ma polegać ta liga drużynowa, bo bardzo mnie to zaintrygowało?


  • zawsze lubi to

nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 


#3 Rafał2014

Rafał2014

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:Rafał2014
  • Drużyna:The Brotherhood
Reputacja: 31

Napisano 25 marzec 2015 - 17:54

To czekam, obecnie jest to czasami nie do wytrzymania.



#4 Damikkos

Damikkos

    Były Senior Moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 653 postów
Reputacja: 502

Napisano 25 marzec 2015 - 17:56

Temat przeniesiony...

 

System został niedawno wprowadzony, minie kilkanaście dni zanim gracze ustabilizują się na odpowiadających im poziomach punktów ligowych.


Support Regulamin forum Warunki użytkowania

Administracja Hero Zero NIGDY nie poprosi cię o twoje dane logowania.


#5 adi1

adi1

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 postów
Reputacja: 39

Napisano 25 marzec 2015 - 18:09

a możesz podać link do tematu w który mznalazłeś informacje o tych strojach i lidze drużynowej ?

 

Bo strasznie mnie to zaciekawiło


zCPg.jpg 


#6 Sumczyk

Sumczyk

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 8 postów
Reputacja: 2

Napisano 25 marzec 2015 - 18:31

Nie napisali dokładnie ze 7 kwietnia maja wejść akurat ligi drużynowe i stroje ponieważ trwają prace nad balansem. W kwietniu ma być kolejny update niespodzianka, niespodzianki maja to do siebie ze nie wiemy co to ma być. Data z tym update widniała na niemieckim forum od dłuższego czasu, początkowo był zaplanowany na 17 z możliwym tygodniowym opóźnieniem. Dziwi i zarazem smuci mnie fakt ze my dowiadujemy sie dzień przed bądź wcale, no ale widocznie na takie traktowanie jesteśmy narażeni ze strony polskiego developera.
Co do samych lig drużynowych jest nie wiele napisane z wyjątkiem ze beda.
To wszystko jest na niemieckim forum w newsach.

#7 Jokerr

Jokerr

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 postów
Reputacja: 126

Napisano 25 marzec 2015 - 18:48

Ciekawe.  :mysli: 


Masz jakiś problem? Pisz nie gryzę :)


#8 Sumczyk

Sumczyk

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 8 postów
Reputacja: 2

Napisano 25 marzec 2015 - 18:57

Z tym 17 miałem na myśli marca doszło co do czego i 24 wszedł.

#9 nighting

nighting

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 702 postów
  • Miejscowość:Kraków
  • Serwer:PL15
  • Postać:nighting
Reputacja: 342

Napisano 25 marzec 2015 - 22:20

dzięki za wiadomość i byłbym wdzięczny gdybyś podał link strony na której to znalazłeś :) 

nie mogę się doczekać całości ;) 


                                                              937ca8091728952d65f9ccfa0bcf9f0d9d74e6fc


#10 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1275 postów
  • Miejscowość:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrzeń kosmiczno-niebiańska
  • Serwer:PL9
  • Postać:MichaelJordan






Reputacja: 261

Napisano 25 marzec 2015 - 22:48

Sumczykowi chyba chodziło o tego news'a http://forum.herozer...zum-ligasystem/. Można bardzo łatwo znaleźć niemieckie forum wpisując chociażby w wyszukiwarkę Google ,,niemieckie forum hero zero'' jak ja zrobiłam. I jak ktoś ma potrzebę to całe forum można przetłumaczyć za pomocą tłumacza Google. Co ciekawe na niemieckim forum można śledzić shoutbox nie będąc zalogowanym ani nawet zarejestrowanym.

EDIT: Jeszcze tu jest coś napomknięte o strojach ligowych http://forum.herozer...gensammlung/.


Użytkownik taka jedna edytował ten post 01 kwiecień 2015 - 09:44

  • Azurah lubi to

nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 


#11 Sumczyk

Sumczyk

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 8 postów
Reputacja: 2

Napisano 25 marzec 2015 - 23:22

Tak a tutaj daty http://forum.herozer...5/#entry174328

#12 Rafał2014

Rafał2014

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:Rafał2014
  • Drużyna:The Brotherhood
Reputacja: 31

Napisano 26 marzec 2015 - 09:08

Wygląda to ciekawie :)

Walki drużynowe jeszcze bardziej uatrakcyjnią Ligi.



#13 KreceBlunty

KreceBlunty

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 85 postów
  • Miejscowość:Poznań
  • Serwer:PL13
  • Postać:KreceBlunty
  • Drużyna:Black Hunters
Reputacja: 16

Napisano 27 marzec 2015 - 12:15

Czekam z niecierpliwością na zmiany :D Ogólnie owa liga bardzo mi się podoba :)


Masz jakiś problem ?                         Jak pomogłem to nie żałuj lajków ^^

Pomogę ci go rozwiązać :D                                               


#14 Azurah

Azurah

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL2
  • Postać:Azurah
  • Drużyna:Aniołki Azury
Reputacja: 96

Napisano 27 marzec 2015 - 13:29

Liga jest urozmaiceniem gry, chociaż negatywną stroną każdego urozmaicenia jest to, że wymaga większej ilości czasu spędzanego w grze... :P

 

Mam nadzieję, że to co pisano wyżej o szukaniu "balansu" przeciwników jest faktem i twórcy rzeczywiście chcą to zrobić dobrze.

Bo teraz jest fatalnie....

Przy czym mnie się wydaje, że najważniejszą rzeczą w szukaniu tej równowagi są ilości punktów za przeciwnika.

 

Na screenie poniżej są moi przeciwnicy (mam aktualnie poziom 260) i widać, że za przeciwnika na poziomie 125, posiadającego punktów umiejętności o ponad 11 tys. mniej (!!) niż ja, jeszcze dostałabym 8 punktów!!

 

To zdecydowanie, zdecydowanie za dużo!!  Sądzę, że przy takiej różnicy siły przeciwników, powinno się dostać 1 punkt, albo nawet ZERO!

Oczywiście działa to i w drugą stronę - kiedy mnie wybierze ktoś o tyle silniejszy ode mnie, nie chcę tracić 9-10 punktów, bo to bez sensu!

Liga_punkty.jpg


  • Kmin13, Rafał2014 i BohaterHZ lubią to

#15 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1275 postów
  • Miejscowość:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrzeń kosmiczno-niebiańska
  • Serwer:PL9
  • Postać:MichaelJordan






Reputacja: 261

Napisano 27 marzec 2015 - 13:44

 

Mam nadzieję, że to co pisano wyżej o szukaniu "balansu" przeciwników jest faktem i twórcy rzeczywiście chcą to zrobić dobrze.

Na pewno jest to faktem, a jako dowód wkleję może fragment z informacji o ostatniej innowacji, który sama wcześniej przeoczyłam:

Ligi
• W tej innowacji wypuścimy pierwszą wersję Ligi Hero Zero.

Skoro jest to pierwsza wersja lig, co specjalnie podkreśliłam, to oczywiste jest, że będą to ulepszać tworząc kolejne wersje.


  • Azurah lubi to

nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 


#16 Azurah

Azurah

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL2
  • Postać:Azurah
  • Drużyna:Aniołki Azury
Reputacja: 96

Napisano 28 marzec 2015 - 18:48

A nie da się jakoś wyjść z tej Ligi, dokąd jej nie poprawią? ;)

 

Raz dziś zmieniłam przeciwników, bo dwoje było o wiele za silnych, a jeden o wiele za słaby. ;)

 

Teraz najsłabszy przeciwnik miał punktów umiejętności o 600 więcej niż ja - ze względu na niezły rozkład punktów um., spróbowałam, ale jednak zabrakło i straciłam 11 pkt. ligowych.

 

A następni przeciwnicy...  to jak by się dało, uciekłabym z krzykiem!  :P

 

Pomijam poziomy - powyżej 300 - bo to nie ma znaczenia.  Ale suma "umek" wyższa od mojej o 4.750, to najsłabszy przeciwnik.

 

I co mam z tym zrobić?  Wiem, zapłacić 2 pączki, czy jak to jest dziwnie przetłumaczone, "oponki",  za zmianę.

 

Ale ponieważ na drużynę wpłaciłam już 744 "oponki", nie zamierzam ich wydawać na takie coś.

 

Mam nadzieję, że jak spadnę z Ligi Brąż I niżej, do będę miała bardziej pasujących przeciwników...

 

Fajnie było odebrać nagrody za 5 walk ligowych, za 10 walk i za coś tam jeszcze, fajnie było zyskać +9% do umiejętności podstawowych, ale na tym koniec.  Starego wróbla (wróblicy) .....  :P

 

Teraz czekam na aktualizację.



#17 ala1212

ala1212

    Była Seniorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 964 postów
  • Miejscowość:Gorzów






Reputacja: 1184

Napisano 28 marzec 2015 - 18:51

A nie da się jakoś wyjść z tej Ligi, dokąd jej nie poprawią? ;)

 

Raz dziś zmieniłam przeciwników, bo dwoje było o wiele za silnych, a jeden o wiele za słaby. ;)

 

Teraz najsłabszy przeciwnik miał punktów umiejętności o 600 więcej niż ja - ze względu na niezły rozkład punktów um., spróbowałam, ale jednak zabrakło i straciłam 11 pkt. ligowych.

 

A następni przeciwnicy...  to jak by się dało, uciekłabym z krzykiem!  :P

 

Pomijam poziomy - powyżej 300 - bo to nie ma znaczenia.  Ale suma "umek" wyższa od mojej o 4.750, to najsłabszy przeciwnik.

 

I co mam z tym zrobić?  Wiem, zapłacić 2 pączki, czy jak to jest dziwnie przetłumaczone, "oponki",  za zmianę.

 

Ale ponieważ na drużynę wpłaciłam już 744 "oponki", nie zamierzam ich wydawać na takie coś.

 

Mam nadzieję, że jak spadnę z Ligi Brąż I niżej, do będę miała bardziej pasujących przeciwników...

 

Fajnie było odebrać nagrody za 5 walk ligowych, za 10 walk i za coś tam jeszcze, fajnie było zyskać +9% do umiejętności podstawowych, ale na tym koniec.  Starego wróbla (wróblicy) .....  :P

 

Teraz czekam na aktualizację.

Po resecie w poniedziałek nie będziesz musiała dolączać :)


  • Azurah lubi to

#18 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1275 postów
  • Miejscowość:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrzeń kosmiczno-niebiańska
  • Serwer:PL9
  • Postać:MichaelJordan






Reputacja: 261

Napisano 30 marzec 2015 - 17:43


I co mam z tym zrobić?  Wiem, zapłacić 2 pączki, czy jak to jest dziwnie przetłumaczone, "oponki",  za zmianę.

 

Ale ponieważ na drużynę wpłaciłam już 744 "oponki", nie zamierzam ich wydawać na takie coś.

I nie musisz wcale wydawać 2 oponek żeby zmienić przeciwników. Zawsze można poczekać do północy i wtedy jest możliwość darmowej zmiany przeciwników. Tylko że możesz wtedy dużo stracić na takim czekaniu. No ale zawsze jest coś za coś.


nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 


#19 Azurah

Azurah

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL2
  • Postać:Azurah
  • Drużyna:Aniołki Azury
Reputacja: 96

Napisano 25 kwiecień 2015 - 10:31

I nie musisz wcale wydawać 2 oponek żeby zmienić przeciwników. Zawsze można poczekać do północy i wtedy jest możliwość darmowej zmiany przeciwników. Tylko że możesz wtedy dużo stracić na takim czekaniu. No ale zawsze jest coś za coś.

Tak, oczywiście......  a w międzyczasie, kiedy tak sobie czekam na zmianę przeciwników bez płacenia "oponkami", tracę 20-30 punktów na skutek ataków silniejszych Graczy...  :P

 

Ogólnie, w kwestii doboru przeciwników coś się niby zmieniło, ale tak żeby się jednak nie zmieniło. 

 

Coś się zmieniło, bo nie ma raczej różnic po kilkanaście tys. punktów - ale i tak musiałabym kilka razy w ciągu dnia zapłacić za zmianę przeciwników, żeby mieć szansę na wygraną.

 

Przeciwnicy z przewagą punktową całkowicie wykluczającą szansę wygranej trafiają się bardzo często, a przeciwnicy z ilością punktów mniejszą niż moja, bardzo rzadko.

 

Mam poziom 263 a nie na przykład 300, czyli Graczy na moim poziomie z pewnością jest wielu. Oczywiście nie o pozim chodzi, tylko o sumę liczby punktów umiejętności - ale to chyba nie jest tak trudno zliczyć.  :P

 

Teoretycznie Liga to możliwość zdobycia dodatkowej kasy, a w trakcie trwania rundy tygodniowej niezłego wzmocnienia do umiejętności - ale to tylko wabiąca swym urokiem teoria...  :P


  • Fikuś lubi to

#20 Guest_TREBUSH_*

Guest_TREBUSH_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 25 kwiecień 2015 - 12:28

Poczekajmy do najbliższej aktualizacji :D

Jeszcze parę dni a potem zobaczymy czy zostało to zmienione.


  • Azurah lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych