Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Nowości z biura dewelopera: System lig Część 2- Ligi i Dywizje


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
70 odpowiedzi w tym temacie

#41 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1259 postów
  • Miejscowość:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrzeń kosmiczno-niebiańska
  • Serwer:PL9
  • Postać:MichaelJordan






Reputacja: 256

Napisano 24 marzec 2015 - 14:36

Najpierw piszesz, że ci bez przerwy laguje, a potem, że nie możesz się połapać, zdecyduj się wreszcie w czym masz problem.


nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 


#42 odd

odd

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
Reputacja: 7

Napisano 24 marzec 2015 - 17:08

W teorii wyglądało to fajnie , ale jak to wprowadzili to skopali grę, słabo to wygląda :P
  • kevin9 lubi to

#43 adi1

adi1

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 postów
Reputacja: 39

Napisano 24 marzec 2015 - 19:01

W teorii wyglądało to fajnie , ale jak to wprowadzili to skopali grę, słabo to wygląda :P

 

 

Jak ci się gra laguje to wyczyśc historię,cookies bo mi gra śmiga ładnie


zCPg.jpg 


#44 cicibowski

cicibowski

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
Reputacja: 0

Napisano 24 marzec 2015 - 19:05

co ile będzie sezon ?



#45 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1259 postów
  • Miejscowość:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrzeń kosmiczno-niebiańska
  • Serwer:PL9
  • Postać:MichaelJordan






Reputacja: 256

Napisano 24 marzec 2015 - 19:58

co ile będzie sezon ?

Czemu zrobiłeś tak, że wygląda jakby o to pytał Correia?

Sezon będzie co tydzień. Wystarczy wejść w ranking ligowy i wyświetla się dokładna data z godziną zakończenia sezonu ligowego.


nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 


#46 empec

empec

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 26 postów
Reputacja: 6

Napisano 24 marzec 2015 - 22:52

Witam serdecznie,

 

Ja wyjdę z troszkę innym zapytaniem. 

Interesuje mnie kto uczestniczył w tłumaczeniu najnowszej aktualizacji?

 

Prof. Bralczyk z prof. Miodkiem raczej nie grają w HZ, bo myślę, że opadająca szczęka zniszczyłaby im klawiaturę. Mnie osobiście też troszkę to razi:

 

BRONZ 

 

 

Ale co kto woli ;) 

"A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają...." 

 

Pozdrawiam,

EMPEC


  • Kmin13 i OliHZ lubią to

#47 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1259 postów
  • Miejscowość:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrzeń kosmiczno-niebiańska
  • Serwer:PL9
  • Postać:MichaelJordan






Reputacja: 256

Napisano 25 marzec 2015 - 13:24

A mnie zastanawia, czemu według tego tematu http://forum.pl.hero...-i-dywizje/ ligi miały się nazywać brązowa, mistrzowska itp., a potem się okazuje w grze, że nazywają się one bronz, czempion itp.

A tłumaczył to pewnie jakiś tłumok. Zresztą w grze jest więcej błędów językowych.


nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 


#48 vilqu

vilqu

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
Reputacja: 1

Napisano 27 marzec 2015 - 09:20

Strasznie to nieprzemyślane, przy awansie do następnej ligi powinno nie być możliwości atakowania graczy z innych lig,. Trochę chore jest jak gracze z poziomem 240+ atakują i nabijają punkty na graczach na poziomie 100 Moim zdaniem powinno ograniczyć mozliwosc atakowania graczy do poziomu +- 10 poziomów posiadanego levela, czyli gracz z 120 levelem moglby atakować graczy od 110 do 130 levela. 

Podejrzewam jednak, ze byloby to za trudne do wprowadzenia dla programistów i dlatego pościli to na żywioł 


  • odd lubi to

#49 OliHZ

OliHZ

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 264 postów
  • Serwer:PL14
  • Postać:Jakiś tam noobek
Reputacja: 65

Napisano 27 marzec 2015 - 09:24

Strasznie to nieprzemyślane, przy awansie do następnej ligi powinno nie być możliwości atakowania graczy z innych lig,. Trochę chore jest jak gracze z poziomem 240+ atakują i nabijają punkty na graczach na poziomie 100 Moim zdaniem powinno ograniczyć mozliwosc atakowania graczy do poziomu +- 10 poziomów posiadanego levela, czyli gracz z 120 levelem moglby atakować graczy od 110 do 130 levela.
Podejrzewam jednak, ze byloby to za trudne do wprowadzenia dla programistów i dlatego pościli to na żywioł


A ci, co robią konto pod staty? Czyli że po prostu robią tylko treningi. (Mało misji) inni Nie mieliby szans.

gangnam_style.gif

 


#50 KAMA0289

KAMA0289

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 391 postów
  • Miejscowość:Jarocin
  • Serwer:PL21
  • Postać:kamZi93
Reputacja: 101

Napisano 27 marzec 2015 - 11:00

a jak dlamnie powinno być tak że mozna atakować osoby tylko ze swojej ligi,rozumiem że teraz dopiero to wprowadzono i w nie których wyższych ligach jest malo osob i sensu by to nie miało ale myślę że przy kolejnej lidze czyt 3.04 powinno już tak być,pzdr;)


  • Rafał2014 lubi to

Nagrywam na Youtube

Nazwa : kama0289


#51 vilqu

vilqu

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
Reputacja: 1

Napisano 27 marzec 2015 - 20:07

A ci, co robią konto pod staty? Czyli że po prostu robią tylko treningi. (Mało misji) inni Nie mieliby szans.

Nie wyobrażam sobie, żeby robiąc konto po statystyki miałbyś szanse na poziomie 122 pokonać 240 level. Przy awansie do kolejnej dywizji czy ligi nie powinno być możliwości atakowania graczy z słabszych lig i dywizji. Jeśli w danej lidze czy dywizji nie ma graczy powinno sie czekac.na awans kolejnych graczy naprawdę wierzysz, ze można nawet robiąc konto pod staty można pokonać gracza o poziomie wiekszym o ponad 30 leveli?

Wracając do tego co napisałeś własnie TACY gracze maja największe szanse w takich walkach ponieważ maja wyśrubowane statystyki i z łatwością pokonali by graczy wbijających tylko level i nie robiących treningów 



#52 Kise

Kise

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 235 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:Kise
Reputacja: 259

Napisano 28 marzec 2015 - 11:06

Trochę wkurza mnie, że ciągle piszecie "czemu bronz?!". Ten błąd ortograficzny jest popełniony z premedytacją. Humorystycznie można by powiedzieć, że całe "życie" naszego bohatera jest jedną wielką pomyłką. Dlatego właśnie twórcy napisali "bronz", a nie "brąz".

 

@ vilqu

Ja na przykład wierzę, że z łatwością mogę pokonać bohatera z poziomem większych o ponad 30. A trzeba przyznać, że nie jestem wyjątkowy. Jeżeli coś piszesz pomyśl nad treścią. "Jeżeli nie wiesz co powiedzieć, siedź cicho".

A no właśnie jak zakładam masz dopiero 123 poziom. Ja krążę w rankingu z graczami o 50 poziomów wyższymi. Widocznie masz słabe statystyki. Chciałem też zauważyć, że w pierwszym swoim poście napisałeś "poziomie większym o ponad 30 leveli". Nie mów więc teraz, że pomyliłeś się o 77 poziomów. 


  • Fikuś lubi to

#53 vilqu

vilqu

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
Reputacja: 1

Napisano 28 marzec 2015 - 23:28

Trochę wkurza mnie, że ciągle piszecie "czemu bronz?!". Ten błąd ortograficzny jest popełniony z premedytacją. Humorystycznie można by powiedzieć, że całe "życie" naszego bohatera jest jedną wielką pomyłką. Dlatego właśnie twórcy napisali "bronz", a nie "brąz".

 

@ vilqu

Ja na przykład wierzę, że z łatwością mogę pokonać bohatera z poziomem większych o ponad 30. A trzeba przyznać, że nie jestem wyjątkowy. Jeżeli coś piszesz pomyśl nad treścią. "Jeżeli nie wiesz co powiedzieć, siedź cicho".

Czyli wierzysz, ze na poziomie 123 można pokonać gracza z levelami 200+ a tacy mnie atakują,?  Pozwolę sobie zacytować. Jeżeli nie wiesz co powiedzieć, siedź cicho". Wlansie o to chodzi, ze taka liga miałaby wtedy większy sens gdyby NIEMOŻNA by bylo atakować graczy z levelami =- 20-30 powiedzmy to samo dotyczyloby honoru wtedy gracz dbający o rozwój postaci moglby zdobywać oponki w turnieju tygodniowym a teraz nie ma szany na wejście do pierwszej 10 dla graczy ponizej 220 levela. Polecam np rozwiazanie jakie funkcjonuje w REKLAMA INNEJ GRY  tam np gracz na 40 levelu moze miec wiecej honoru niz gracz na 250 levelu, ale majacy slaby eq


Użytkownik michael007 edytował ten post 29 marzec 2015 - 21:25


#54 OliHZ

OliHZ

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 264 postów
  • Serwer:PL14
  • Postać:Jakiś tam noobek
Reputacja: 65

Napisano 29 marzec 2015 - 00:28

Czyli wierzysz, ze na poziomie 123 można pokonać gracza z levelami 200+ a tacy mnie atakują,?  Pozwolę sobie zacytować. Jeżeli nie wiesz co powiedzieć, siedź cicho". Wlansie o to chodzi, ze taka liga miałaby wtedy większy sens gdyby NIEMOŻNA by bylo atakować graczy z levelami =- 20-30 powiedzmy to samo dotyczyloby honoru wtedy gracz dbający o rozwój postaci moglby zdobywać oponki w turnieju tygodniowym a teraz nie ma szany na wejście do pierwszej 10 dla graczy ponizej 220 levela. Polecam np rozwiazanie jakie funkcjonuje w REKLAMA INNEJ GRY  tam np gracz na 40 levelu moze miec wiecej honoru niz gracz na 250 levelu, ale majacy slaby eq

Ja widziałem 17 lvl ze statami na 110 lvl.

Użytkownik michael007 edytował ten post 29 marzec 2015 - 21:25

gangnam_style.gif

 


#55 empec

empec

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 26 postów
Reputacja: 6

Napisano 29 marzec 2015 - 18:45

Abstrahując od prowadzonych przez Was dywagacji niedotyczących tematu nadrzędnego, zadam istotne pytanie:

 

Jak wygląda zakończenie/rozpoczęcie systemu ligowego po zakończonym tygodniu rywalizacji?

W  dniu jutrzejszym, jak wszyscy wiemy, o godzinie 3 nastąpi zakończenie cyklu ligowego. Czy wykonując ataki do godziny 3, po  rozpoczęciu kolejnego cyklu nastąpi ponowne  przywrócenie 20 walk  ligowych, czy zostanie tylko ilość pomniejszona o ataki wykonane wcześniej? 20 ataków liczy się na dobę cyklu ligowego, czy na dobę  zegarową?

Kolejne pytanie - czy po zapisaniu do do kolejnego cyklu ligowego zebrana liczba pkt. zostanie przywrócona? Rozumiem, że rozpoczynamy w  lidze, w której zakończyliśmy poprzedni tydzień, ale co  z pkt? 

 

Proszę o szybką odpowiedź.

Pozdrawiam,

EMPEC



#56 Guest_TREBUSH_*

Guest_TREBUSH_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 29 marzec 2015 - 18:57

empec:

a czemu ma się zakończyć o 3.00 ? skoro się kończy o 00.00 i zaczyna się nowy turniej ligowy.

 

,,• Sezon rozpoczyna się w Poniedziałek o 00:00 i trwa przez 7 dni."

 

Każdego dnia możesz zrobić 20 ataków tj od 00.00 do 23.59.

 

Jak się zapiszesz do kolejnego turnieju ligowego to nie stracisz punktów chyba, że opuścisz

jeden turniej ligowy (wówczas tracisz punkty).

 

Przecież tu jest wszystko opisane tak czytelnie, każda możliwa sytuacja:

http://forum.pl.hero...24/#entry154011



#57 ala1212

ala1212

    Była Seniorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 964 postów
  • Miejscowość:Gorzów






Reputacja: 1184

Napisano 29 marzec 2015 - 19:01

empec:

a czemu ma się zakończyć o 3.00 ? skoro się kończy o 00.00 i zaczyna się nowy turniej ligowy.

 

,,• Sezon rozpoczyna się w Poniedziałek o 00:00 i trwa przez 7 dni."

 

Każdego dnia możesz zrobić 20 ataków tj od 00.00 do 23.59.

Na paseczku w rankingu pisze, że zakończenie o 3:00 :D


  • taka jedna lubi to

#58 Guest_TREBUSH_*

Guest_TREBUSH_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 29 marzec 2015 - 19:11

hmmmm to aż sam się zdziwiłem .....

 

Narazie to pierwsza wersja lig i zmiany są dokonywane zgodnie z tym co wyjdzie w praniu :D

 

Wg mnie turniej powinien sie rozpoczynać w sposób identyczny jak TTH czyli w niedziele

o 21.00 się kończy i rozpoczyna tuż po podsumowaniu.



#59 empec

empec

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 26 postów
Reputacja: 6

Napisano 29 marzec 2015 - 19:11

Nie udzieliliście mi odpowiedzi, a jedynie przyspamowaliście temat z pytaniami, które ponawiam. 



#60 ala1212

ala1212

    Była Seniorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 964 postów
  • Miejscowość:Gorzów






Reputacja: 1184

Napisano 29 marzec 2015 - 19:52

Abstrahując od prowadzonych przez Was dywagacji niedotyczących tematu nadrzędnego, zadam istotne pytanie:

 

Jak wygląda zakończenie/rozpoczęcie systemu ligowego po zakończonym tygodniu rywalizacji?

W  dniu jutrzejszym, jak wszyscy wiemy, o godzinie 3 nastąpi zakończenie cyklu ligowego. Czy wykonując ataki do godziny 3, po  rozpoczęciu kolejnego cyklu nastąpi ponowne  przywrócenie 20 walk  ligowych, czy zostanie tylko ilość pomniejszona o ataki wykonane wcześniej? 20 ataków liczy się na dobę cyklu ligowego, czy na dobę  zegarową?

Kolejne pytanie - czy po zapisaniu do do kolejnego cyklu ligowego zebrana liczba pkt. zostanie przywrócona? Rozumiem, że rozpoczynamy w  lidze, w której zakończyliśmy poprzedni tydzień, ale co  z pkt? 

 

Proszę o szybką odpowiedź.

Pozdrawiam,

EMPEC

Wszystko się okaże, będzie to pierwsze zakończenie, nikt nie wie jak to będzie, bądź cierpliwy a się przekonasz.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych