Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Nowe serwery - nowe kłopoty


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 MiłoszGame

MiłoszGame

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 208 postów
  • Miejscowość:Kraków
  • Serwer:PL3
Reputacja: 164

Napisano 18 luty 2015 - 10:45

Witam!

Czy nie zauważyliście że czym więcej serwerów tym mniej graczy na starszych serwerach.

Dziś na pl3 jest ok 6000 graczy! a kiedyś było 20000!

Na starszych serwerach jest coraz mniej graczy i nie da się prowadzić drużyny. Wszyscy aktywni siedzą w najlepszych drużynach, troszkę słabsze drużyny mają max. 6 członków!

Pojawiają się multikonciarze którzy tylko na tym korzystają i tworzą drużyny turniejowe...

Z każdym dniem ubywa aktywnych osób tak więc na starszych serwerach za niedługo nie będzie jak grać... 

Nie wiem jak wy ale ja jestem przeciw nowym serwerom. Twórcy chcą tylko nowych graczy którzy kupią oponki żeby być w top10!



#2 Darkpl123

Darkpl123

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 51 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Serwer:PL12
  • Postać:Darkpl123
  • Drużyna:DeltaForceOne
Reputacja: 17

Napisano 18 luty 2015 - 10:48

Nigdy się nad tym nie zastanawialem ale masz rację powinni przystosować z nowymi serwerami bo rosną jak grzyby po deszczu . Nie chce wiedzieć co będzie za np rok.

                         4125606.png                  

Jesteś nowy ? zapoznaj się z REGULAMIN!  :super:  ;) 


#3 nighting

nighting

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 702 postów
  • Miejscowość:Kraków
  • Serwer:PL15
  • Postać:nighting
Reputacja: 342

Napisano 18 luty 2015 - 11:02

trzeba przyznać, że jest za dużo tych serwerów. ubywa graczy z starszych, ponieważ mają nadzieje, że na nowym serwerze będą w topce i nie mają wystarczająco czasu by grać na starszych serwerach. twórcy gry wiedzą, że wtedy tacy gracze będą kupować oponki. więc twórcy mają zysk. nic na to nie poradzimy. support decyduje kiedy wychodzi nowy serwer. ale nim więcej serwerów tym więcej pracy więc programiści ( czy ktoś tam jeszcze ) nie potrafią opanować bugów w grze przez co jest wiele błędów. uważam, że support powinien przestać z tworzeniem tylu serwerów. niedługo doczekamy się pl100

nighting 


  • Reandra, "Dubi" i Danio1997 lubią to

                                                              937ca8091728952d65f9ccfa0bcf9f0d9d74e6fc


#4 StarsWoman

StarsWoman

    Była Supervisorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1169 postów
  • Miejscowość:Poznań



Reputacja: 1384

Napisano 18 luty 2015 - 11:10

Od prawie trzech lat gram na pl2 i nie zauważyłam żadnych problemów, o których piszesz. Uważam, że pierwsze trzy serwery są bardzo stabilne i raczej nic im nie grozi. Gracze, którzy na nich grają znają się od dość dawna, związali się ze sobą, swoimi drużynami itp, a także spędzili dużo czasu na kreowaniu swoich postaci, toteż sądzę, że zbyt łatwo nie zrezygnują i nie uśmiecha im się zaczęcie wszystkiego od nowa na "świeżych" serwerach.

Na nowych światach zawsze pojawia się bardzo dużo graczy, którzy stopniowo się wykruszają, gdy nie uzyskają upragnionej "glorii i chwały". To jest całkowicie normalne, tak też zapewne było z serwerem na którym Ty grasz... Spójrz na to z innej strony, teraz zostali tam tylko naprawdę dobrzy i pewni gracze, którzy chcą tam spędzić swój czas, zaś słabsze drużyny...no cóż... bez oponek nie zajdzie się zbyt daleko, zazwyczaj gracze rozwijają swoje postacie i nie chcą by drużyna ich spowalniała.. Nie mówię tego z zawiści czy wyniosłości, ale tak po prostu jest i trzeba się z tym pogodzić.


*co do multikont, to należy zgłaszać swoje podejrzenia do supportu, aby ukrócić te praktyki. ;)

#5 Damiso

Damiso

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 63 postów
  • Serwer:PL13
  • Postać:....
  • Drużyna:....
Reputacja: 9

Napisano 18 luty 2015 - 11:26

Na HZ i tak mało serwerów ! :) np.( nie bede reklamował ) w takiej grze w marcu bedzie wychodził już 32 serwer ;/

 

a w pewnej grze strategicznej ( też nie bede reklamował ) jest ponad 60 serwerów i jak już wychodzą nowe to dwa na raz,hehe

 

bo zawsze się znajdą się jakieś osoby które kupią tu walute wirtualną o dużej sumie


Tylko pl10 :D


#6 CDO

CDO

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 312 postów
  • Serwer:PL5
Reputacja: 135

Napisano 18 luty 2015 - 15:12

W końcu ktoś ma coś do tych nowych serwerów.

Ja osobiście też jestem przeciw im.

Grałem kiedyś i prowadzenie drużyny to koszmar...

Co to miało być tylko 4 osoby były aktywne. 


  • SZYBKIPATRYK lubi to

#7 superkowalski2014

superkowalski2014

    Ekspert

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 338 postów
  • Miejscowość:Yoyowood
  • Serwer:PL15
  • Postać:bolus1
  • Drużyna:Angel Of Darks
Reputacja: 46

Napisano 18 luty 2015 - 15:17

No na pewno następne obciążenie serwera będzie więc trzeba obserwować na bieżąco błędy, które będą się pojawiały na nowych serwerach. Według mnie najwyżej 15 serwerów może być. A zresztą na pewno będzie więcej serwerów, bo twórcy Hero Zero chcą zarabiać. Co do tych multikont. Nie opłaca się zakładać, a zresztą swoje podejrzenia możne przecież pisać do supportu.

Więc podsumuję to co napisałem. Nie potrzebujemy więcej serwerów.


Pamiętaj! Nie wydawaj oponek na głupoty.

Angel Of Darks  :smilue: 


#8 GryfciuPL

GryfciuPL

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 267 postów
  • Miejscowość:Wielka Brytania, United Kingdom
  • Serwer:PL8
  • Postać:GryfonPL
  • Drużyna:Gliterki
Reputacja: 173

Napisano 29 lipiec 2015 - 14:04

Taakk... ja pamietam jak jeszcze dopiero Piosiu na PL1 zdobywal pierwszy 100 lvl na polskim serwerze a tu 15 ;) Sam osobiscie wrocilem do gry i gram na PL14, wyjdzie PL15 to bede gral i na nim , tu nie ma zadnego problemu (dwie strony otwarte i git) , ale jest jeszcze jeden problem , teraz to na tych nowych serwerach to top10 to wogole nie prestiz ani nic do uciechy , kiedys bylo inaczej ;)


Sorki za bledy ortograficzne ale klawiatura lenovo na tablecie nie moze robic niektorych znakow (za co ja dalem 2 stowy :()

Prawda to cudowna i straszliwa rzecz, więc trzeba się z nią obchodzić ostrożnie.


#9 Pawel106

Pawel106

    Moderator

  • Moderators
  • 2266 postów
  • Miejscowość:Mazowieckie






Reputacja: 1279

Napisano 29 lipiec 2015 - 14:53

Taakk... ja pamietam jak jeszcze dopiero Piosiu na PL1 zdobywal pierwszy 100 lvl na polskim serwerze a tu 15 ;) Sam osobiscie wrocilem do gry i gram na PL14, wyjdzie PL15 to bede gral i na nim , tu nie ma zadnego problemu (dwie strony otwarte i git) , ale jest jeszcze jeden problem , teraz to na tych nowych serwerach to top10 to wogole nie prestiz ani nic do uciechy , kiedys bylo inaczej ;)


Sorki za bledy ortograficzne ale klawiatura lenovo na tablecie nie moze robic niektorych znakow (za co ja dalem 2 stowy :()

A jak było kiedyś i czemu teraz nie ma uciechy?


Support||Regulamin Forum||Zasady Gry

Administracja Hero Zero NIGDY nie poprosi cię o twoje dane logowania.


#10 GryfciuPL

GryfciuPL

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 267 postów
  • Miejscowość:Wielka Brytania, United Kingdom
  • Serwer:PL8
  • Postać:GryfonPL
  • Drużyna:Gliterki
Reputacja: 173

Napisano 29 lipiec 2015 - 16:11

Tak Pawle ze to wszystko jest przereklamowane , teraz wychodzi tyle serwerow ze kazdy moze byc w top ;/

Prawda to cudowna i straszliwa rzecz, więc trzeba się z nią obchodzić ostrożnie.


#11 Guest_Sluu_*

Guest_Sluu_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 29 lipiec 2015 - 16:54

Zabawa z Hero Zero jest zawsze przynajmniej dla mnie.
Gram od początku gry na PL1 i jeszcze mi się nie znudzila. Co prawda usuwalem konto i stworzylem nowe to i tak czerpie taka sama radość jak na początku serwera. Jest nawet lepiej ponieważ dostanie się do drużyny z TOP'ki nie stanowi większego problemu.
Osoby które chcą dotrzeć do TOP'ki startują na nowych serwerach. Dodam też że wielką zabawa jest przyslowiowy "wyścig szczurow". Zawsze ciekawa jest rywalizacja pomiędzy innymi graczami.

#12 AlterPL

AlterPL

    Miłośnik forum

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 201 postów
  • Miejscowość:Alterolandia.
  • Postać:Kiedyś piękna i sławna jak ja - dziś ukryta w moim cieniu.
Reputacja: 92

Napisano 29 lipiec 2015 - 18:13

Ja mam odmienne zdanie.

Są osoby, które chcą spróbować wejść wysoko. Na jednych serwerach im nie wychodzi, a każde następne może być objawieniem dla nich. Niestety, ale zawsze jest też druga strona medalu i radzę na nią też patrzeć.

Jedni mówią, że to dodatkowy zarobek dla twórców. Ale pragnę zauważyć, iż wielu graczy (oponkarzy) rezygnuje ze starego serwera na rzecz drugiego. To tak jakby twórcy wychodzili na "zero".

Oczywiście, są i tacy co na kilku serwerach wykupują oponki. Ale z czasem tacy gracze "uzależniają" swój przychód do Turniejów Tygodniowych.

#13 polek2

polek2

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 138 postów
  • Serwer:PL13
  • Drużyna:T.A.R.C.Z.A
Reputacja: 24

Napisano 29 lipiec 2015 - 18:58

Przyznaje CI całkowitą rację jest tak ktoś ma teraz 50 lv np. na pl 14 i wychodzi  pl 15 on przestaje grać na pl 14  i wbija jak szalony za oponki staty i misję jest przez załóżmy  1 miesiąc w top 10 :puchar: , a potem w top 1000 i zamiast się skupić na pl 14 i wbić 100 lv on wbij 55 na pl 15  :haha:



#14 AlterPL

AlterPL

    Miłośnik forum

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 201 postów
  • Miejscowość:Alterolandia.
  • Postać:Kiedyś piękna i sławna jak ja - dziś ukryta w moim cieniu.
Reputacja: 92

Napisano 29 lipiec 2015 - 20:32

Przyznaje CI całkowitą rację jest tak ktoś ma teraz 50 lv np. na pl 14 i wychodzi  pl 15 on przestaje grać na pl 14  i wbija jak szalony za oponki staty i misję jest przez załóżmy  1 miesiąc w top 10 :puchar: , a potem w top 1000 i zamiast się skupić na pl 14 i wbić 100 lv on wbij 55 na pl 15  :haha:



55 lvl wbija się góra tydzień, przynajmniej ja nie mam z nim takiego problemu.

#15 Gumi

Gumi

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 54 postów
  • Serwer:PL24
  • Postać:DMJ
  • Drużyna:Virtual Friends
Reputacja: 21

Napisano 30 lipiec 2015 - 11:59

Ja tam lubię nowe serwery można przez tydzień w moim przypadku być w top 30-50



#16 Guest_Sluu_*

Guest_Sluu_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 30 lipiec 2015 - 12:07

Przez tydzień, a później szlaban na kompa albo gra się znudzi i się konto usuwa :)
A serwer traci tysiące graczy i wygląda jak każdy inny :)

#17 Rafał2014

Rafał2014

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:Rafał2014
  • Drużyna:The Brotherhood
Reputacja: 31

Napisano 30 lipiec 2015 - 14:00

Pewnie że jest za dużo serwerów ale to ogromna kasa... której nie możemy sobie nawet wyobrazić.

Polska jest krajem gdzie gry on-line mają szalone zyski, polak narzeka a i tak gra :P

 

Np. Rosja taki wielki kraj a ma DWA serwery... chyba widać że coś jest nie tak z nami polakami że dajemy się skubać z każdej strony.

 

Gram na pl9 i z każdym nowym serwerem odchodzą gracze a drużyny się rozpadają.



#18 Pawel106

Pawel106

    Moderator

  • Moderators
  • 2266 postów
  • Miejscowość:Mazowieckie






Reputacja: 1279

Napisano 30 lipiec 2015 - 16:10

Rotacja przy nowych serwerach następuje dlatego, że na każdym serwerze można mieć jedną postać.

Każdy serwer, to możliwość posiadania nowego konta, ci co im nie idzie na starym serwerze, idą na nową postać by posiadać na nowo rozwijające się konto.

To normalne zjawisko, ludzie ciągną do nowości.

Kupowanie oponek, nie jest przymusem, więc o skubaniu mowy raczej być nie powinno, bo mamy wolną wole w kupowaniu premium.


Support||Regulamin Forum||Zasady Gry

Administracja Hero Zero NIGDY nie poprosi cię o twoje dane logowania.


#19 Guest_Sluu_*

Guest_Sluu_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 30 lipiec 2015 - 17:52

Pewnie że jest za dużo serwerów ale to ogromna kasa... której nie możemy sobie nawet wyobrazić.
Polska jest krajem gdzie gry on-line mają szalone zyski, polak narzeka a i tak gra :P
 
Np. Rosja taki wielki kraj a ma DWA serwery... chyba widać że coś jest nie tak z nami polakami że dajemy się skubać z każdej strony.
 
Gram na pl9 i z każdym nowym serwerem odchodzą gracze a drużyny się rozpadają.


Ja nie Widzę w tym problemu... Gwarancją jest,że masz wysokie miejsce w lotrze. Nikt Cię nie atakuje. Łatwo dostać się do drużyny z TOP'ki.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych