Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

PL3

• Zamknięty Temat jest zamknięty
23 odpowiedzi w tym temacie

#1 OszOłkA

OszOłkA

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Drużyna:The A Team
  • Serwer:PL7
  • Postać:OszOłkA
Reputacja: 3

Napisano 07 sierpień 2012 - 17:19

Witam.
Intryguje mnie kwestia otwierania kolejnego serwera przez administrację. Osoby, które osiągnęły 110-120lvl max nie mają tak naprawdę tutaj nic do roboty poza bezsensownym nabijaniem lvl. Zamiast otwierać kolejny serwer, gdzie wszystko będzie tak jak na poprzednich dwóch, moglibyście zająć się dodaniem jakichkolwiek urozmaiceń do istniejących już serwerów np. dodaniem nowych zadań do notatniczka oraz dodaniem kolejnych stref gdyż gra staje się strasznie monotonna i nie sądzę, żeby komukolwiek chciało się nabijać wszystko od samego początku, znając już praktycznie grę na pamięć. Chociaż niektórzy pewnie sądzą, że będzie to dla nich szansa na osiągnięcie wysokiej pozycji w rankingu. Otóż nic z tych rzeczy. Na nowy serwer wkroczą zaraz osoby, które ładują w grę tak naprawdę ogromne kwoty pieniędzy, przez co na starcie mają wszystko ułatwione.
Pozdrawiam.

#2 Sonic

Sonic

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 postów
Reputacja: 0

Napisano 07 sierpień 2012 - 17:41

Dokładnie a najbardziej te zdanie Na nowy serwer wkroczą zaraz osoby, które ładują w grę tak naprawdę ogromne kwoty pieniędzy, przez co na starcie mają wszystko ułatwione.
Pozdrawiam.

#3 LadyJustice

LadyJustice

Friend

• Members
  • PipPipPipPip
  • 115 postów
  • Drużyna:Scary Dreams
  • Serwer:PL1
  • Postać:ladyJustice
Reputacja: 41

Napisano 07 sierpień 2012 - 17:54

Zgadzam się lecz uwierzcie, że znajdą się osoby które władowały ogromne ilości pieniędzy w PL1 i PL2 a teraz zrobią to również na PL3.
''Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów'' - Stanisław Lem.

#4 slawinekmt

slawinekmt

Member

• Members
  • PipPip
  • 29 postów
  • Drużyna:Jest
  • Serwer:PL3
  • Postać:SlawinekMT

Napisano 07 sierpień 2012 - 21:32

Wszystko popieram...
takie osoby maja zapewniony start,,,
dla mnie to strata pieniędzy bo to tylko gra:D!

#5 Floyd

Floyd

Użytkownik

• Members
  • PipPipPipPip
  • 1191 postów
Reputacja: 327

Napisano 07 sierpień 2012 - 23:11

Powiem jasno i wyraźnie byście zrozumieli.
Twórcy z tego się utrzymują, może nie tylko z tego projektu, ale dzięki otwarciu trzeciego serwera statystyki idą w górę. Dzięki czemu dla twórców to wielki plus, dla nas także, ponieważ serwer oficjalny nie będzie przeciążony. Dlatego otwierane są kolejne serwery. To tylko rozrywka, nie ma co się wkurzać, każdy gra na swój sposób, a z tego co każdy może dostrzec, każda sugestia, powtarzam każda jest brana pod uwagę co możecie dostrzec po dzisiejszej aktualizacji.

Nie pomagam na PW.
Wszelkie pytania proszę zamieszczać na Forum.
Pomogłem ? Kliknij na "Lubię to"
excl.pngPrzydatne: :.Regulamin.: :.FAQ.: :.Wyszukiwarka.:
Wszelkie problemy związane z grą należy wysyłać bezpośrednio do:
logo2.jpg

#6 Ayor

Ayor

Newbie

• Members
  • Pip
  • 9 postów
Reputacja: 20

Napisano 08 sierpień 2012 - 13:48

Powiem jasno i wyraźnie byście zrozumieli.

Widzę, że moderator traktuje osoby czytające forum jak .... Nie wypowiem się jak bo dostanę kolejne ostrzeżenie za swoją wypowiedź w kraju gdzie jest wolność słowa.
Jednak jak napisałem w tym temacie, post nr #9:
http://forum.pl.hero...erta-specjalna/
zdania o administracji nie zmieniam i dodam że czuję się urażony tą wypowiedzią Moderatora bo szykanuje, naśmiewa się, i wyraża pogardę z mojego poziomu intelektualnego.

Tak jak w tamtym temacie Administracja nie przeprosiła graczy za SWÓJ błąd tak i pewnie w tym temacie też tego nie zrobi. Co świadczy o tym co myślą o osobach grających i płacących za ich grę.
Szkoda, że nie można napisać do kierownictwa jakiegoś mejla ze skargą, albo nie ma oddzielnego działu formum, który był by czytamy przez kogoś z kierownictwa.

Bez pozdrowień i szacunku.

#7 PersKi

PersKi

Friend

• Banned
  • PipPipPipPip
  • 406 postów
  • Drużyna:Erpmeis
  • Serwer:PL4
  • Postać:ProPagNadA
Reputacja: 141

Napisano 08 sierpień 2012 - 16:17

1.Widzę, że moderator traktuje osoby czytające forum jak ....

2.Nie wypowiem się jak bo dostanę kolejne ostrzeżenie za swoją wypowiedź w kraju gdzie jest wolność słowa.

3.Tak jak w tamtym temacie Administracja nie przeprosiła graczy za SWÓJ błąd tak i pewnie w tym temacie też tego nie zrobi. .

4.Szkoda, że nie można napisać do kierownictwa jakiegoś mejla ze skargą

5.Bez pozdrowień i szacunku.

1. Masz gucio do tego i troche szacunku dla osoby starszej i bardziej doswiadczonej

2. Ty nie porownuj calego swiata z jednym durnym forum ( to wynika z tego ze nie masz swojego prywatnego zycia tylko komputer i gry + internet )

3. To ze nie przeprosila to nie ma takiego obowiazku a skoro nie przeprosila i nie ma zamiaru nadal tego zrobic to znaczy ze maja swoje powody .

4. Po pierwsze nie pisze sie mejla tylko maila. Zacznij od tego a pozniej pisz skargi !

5. Troche szacunku i kultury to osob starszych bardziej inteligentnych

Jestes tylko podkreslam UŻYTKOWNIKIEM TEGO FORUM a nie jesgo pępkiem wiec siedz cicho jesli nie masz niczego rozsadnego do powiedzenia

Gdyby nie cała administracja nikt powtarzam nikt nie mogl by korzystac z forum ! Wiec troche respektu

Myślę że sama administracja też tak myśli lecz ze względu na swoja posadę nie może do was tak mówić.

Lecz jeśli sie myle to prosze o usunięcie mojego konta na tym forum.

a co do watku to jestem wręcz za tworzeniem nowego serwa :)

U w a ż a j mam czarny pas w T r o l l i n g u

Dołączona grafika

#8 Guest_Havok_*

Guest_Havok_*
  • Guests

Napisano 08 sierpień 2012 - 16:25

Widzę, że moderator traktuje osoby czytające forum jak .... Nie wypowiem się jak bo dostanę kolejne ostrzeżenie za swoją wypowiedź w kraju gdzie jest wolność słowa.
Jednak jak napisałem w tym temacie, post nr #9:
http://forum.pl.hero...erta-specjalna/
zdania o administracji nie zmieniam i dodam że czuję się urażony tą wypowiedzią Moderatora bo szykanuje, naśmiewa się, i wyraża pogardę z mojego poziomu intelektualnego.

Tak jak w tamtym temacie Administracja nie przeprosiła graczy za SWÓJ błąd tak i pewnie w tym temacie też tego nie zrobi. Co świadczy o tym co myślą o osobach grających i płacących za ich grę.
Szkoda, że nie można napisać do kierownictwa jakiegoś mejla ze skargą, albo nie ma oddzielnego działu formum, który był by czytamy przez kogoś z kierownictwa.

Bez pozdrowień i szacunku.

Popieram cię w 100% :)

#9 Ayor

Ayor

Newbie

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 08 sierpień 2012 - 16:35

1. Masz gucio do tego i troche szacunku dla osoby starszej i bardziej doswiadczonej

2. Ty nie porownuj calego swiata z jednym durnym forum ( to wynika z tego ze nie masz swojego prywatnego zycia tylko komputer i gry + internet )

3. To ze nie przeprosila to nie ma takiego obowiazku a skoro nie przeprosila i nie ma zamiaru nadal tego zrobic to znaczy ze maja swoje powody .

4. Po pierwsze nie pisze sie mejla tylko maila. Zacznij od tego a pozniej pisz skargi !

5. Troche szacunku i kultury to osob starszych bardziej inteligentnych

Odnośnie 1. Dziecko moje najdroższe co do mojego wieku, wykształcenia czy poziomu intelektualnego nie możesz się wypowiadać bo nie mnie nie znasz. A co do Moderatorów to idę o zakład, że większość z nich jest młodsza ode mnie bo pewnie moje dzieci są w ich wieku.
Odnośnie 2. Czy forum jest durne czy nie to i tak musi przestrzegać prawa polskiego (bo żyjemy w tym kraju jak byś nie zauważył) odnośnie słowa mówionego i pisanego. Twoja nieznajomość tego prawa świadczy jedynie o tym, że nie znasz, nie interesuje cię, lub masz to poprostu w poważaniu, jakie są twoje prawa i nie chcesz z nich korzystać. Ja korzystam ze swoich praw bo jestem wolnym człowiekiem, walczyłem o nią z poprzednimi ustrojami i dlatego cenie sobie moją wolność.
Odnośnie 3. Nie interesują mnie ich powody, jeżeli umieją ukarać innych to także inni powinni móc ukarać ich, a że takiej możliwości nie mam to robię to w taki sposób na jaki pozwala mi ograniczony silnik tego forum.
Odnośnie 4. Pisze się e-mail'a jak już chcesz mnie poprawiać to rób to jak należy a nie jak się tobie wydaje.
Odnośnie 5. Czy są starsi to nie wydaje mi się, czy są inteligentni nie jest mi oceniać, to się okaże po kolejnych ich postach albo posunięciach.

Pozdrawiam resztę graczy.

Co do tematu to jest mi wszystko jedno czy otworzą kolejny serwer czy nie ;p

#10 PersKi

PersKi

Friend

• Banned
  • PipPipPipPip
  • 406 postów

Napisano 08 sierpień 2012 - 16:39

Odnośnie 1. Dziecko moje najdroższe co do mojego wieku, wykształcenia czy poziomu intelektualnego nie możesz się wypowiadać bo nie mnie nie znasz. A co do Moderatorów to idę o zakład, że większość z nich jest młodsza ode mnie bo pewnie moje dzieci są w ich wieku.
Odnośnie 2. Czy forum jest durne czy nie to i tak musi przestrzegać prawa polskiego (bo żyjemy w tym kraju jak byś nie zauważył) odnośnie słowa mówionego i pisanego. Twoja nieznajomość tego prawa świadczy jedynie o tym, że nie znasz, nie interesuje cię, lub masz to poprostu w poważaniu, jakie są twoje prawa i nie chcesz z nich korzystać. Ja korzystam ze swoich praw bo jestem wolnym człowiekiem, walczyłem o nią z poprzednimi ustrojami i dlatego cenie sobie moją wolność.
Odnośnie 3. Nie interesują mnie ich powody, jeżeli umieją ukarać innych to także inni powinni móc ukarać ich, a że takiej możliwości nie mam to robię to w taki sposób na jaki pozwala mi ograniczony silnik tego forum.
Odnośnie 4. Pisze się e-mail'a jak już chcesz mnie poprawiać to rób to jak należy a nie jak się tobie wydaje.
Odnośnie 5. Czy są starsi to nie wydaje mi się, czy są inteligentni nie jest mi oceniać, to się okaże po kolejnych ich postach albo posunięciach.

Nie bede sie z toba klocil o takie blache sprawy robcie co chcecie ale skoro mowisz iz jestes taki dorosly i elokwetny to powinienes wiedziec ze szacunek innym ludziom nawet jesli sa chamami sie nalezy :)

Pozdrawiam !
PersKI

Dołączona grafika

#11 Guest_Havok_*

Guest_Havok_*
  • Guests

Napisano 08 sierpień 2012 - 16:50

Nie warto pisać bo nasz kolega ma Klapki na oczach :(

#12 PersKi

PersKi

Friend

• Banned
  • PipPipPipPip
  • 406 postów

Napisano 08 sierpień 2012 - 16:53

Nie warto pisać bo nasz kolega ma Klapki na oczach :(

do jasnej cciasnej nie mam klapek na oczach:D po prostu dawajcie dowody !

Dołączona grafika

#13 kHRYSTAL

kHRYSTAL

Friend

• Members
  • PipPipPipPip
  • 1122 postów
  • Miejscowość:Łódź
  • Drużyna:Cosa Nostra
  • Postać:kHRYSTAL
Reputacja: 738

Napisano 08 sierpień 2012 - 17:11

Proszę, aby wypowiedzi były istotne i na temat.
Takową konwersację możecie prowadzić poprzez prywatną wiadomość.
Każdy kolejny, zbędny post będzie karany warnem +1.

SUPPORT TICKET SYSTEM
Dołączona grafika

#14 Ayor

Ayor

Newbie

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 08 sierpień 2012 - 17:40

Proszę o zdefiniowanie

Proszę o zdefiniowanie co oznacza "zbędny post" i "wypowiedzi były istotne i na temat" ?
Każdy post jest czyjąś wypowiedzią i jest dla danej osoby istotny i nie wydaje mi się, aby wypowiedzi ludzi były zbędne. Jeżeli chcecie cenzurować wypowiedzi użytkowników tego forum to proszę to napisać jasno i wyraźnie. Bo to co napisałeś to jest jawna groźba i szantarz, żeby ludzie nie pisali tego czego myślą i do czego mają prawo.
Każda wypowiedź porusza jakiś temat a te mogą ewoluować i się zmieniać w miarę prowadzenia dialogu.
Poza tym jesteśmy w dziale Dyskucji Ogólnych (co powinno mówić samo przez się) w temacie PL3 czyli teoretycznie możemy rozmawiać nawet o Trzeciej Rzeczypospolitej i też będzie "na temat". W tym temacie była poruszona postawa jednego moderatora a od tego postu już dwóch i dalej to jest "w temacie".
Jestem ciekawy co zrobicie dalej? Zaczniecie nakładać kary a potem banować czy odrazu założycie bana, bo tak będzie dla was wygodniej. Najlepiej uciszać ludzi, którzy nie mają tego samego zdania co władza panująca ?
Przypominam wszystkim forumowiczom, że takie postępowania prowadziła władza Komunistyczna, nakładała cenzurę, uciszała ludzi, gazety i stacje radiowe. Wasi rodzice walczyli o to żebyście żyli w wolnym kraju, a teraz pozwalacie, żeby te prawa i tą wolność wam zabrano nawet w takim miejscu jak to forum.
Jestem ciekawy czy po otwarciu 3-go serwera zatrudnią nowych moderatorów, którzy będą wywiązywać się ze swoich obowiązków jak należy. Nie będą zastraszać ludzi i ograniczać im praw obywatelskich.

Pozdrawiam graczy.

#15 PersKi

PersKi

Friend

• Banned
  • PipPipPipPip
  • 406 postów

Napisano 08 sierpień 2012 - 17:52

Prawa Obywatelskie:

-prawo do prywatności, własności, zrzeszania się
-wolność myśli, sumienia, religii, i przekonań
- wolność słowa oraz swych poczynań

tylko tyle się wypowiem na temat twojego postu Krystal

- Regulamin forum regulaminem
- Jeśli takowy jest ponieważ jak wpisałem w wyszukiwarce forum nie znalazłem żadnego tematu z regulaminem ...
- Ten temat został stworzony w zakładce ogólne dyskucje więc są to ogólne dyskusję :)

Dołączona grafika

#16 kHRYSTAL

kHRYSTAL

Friend

• Members
  • PipPipPipPip
  • 1122 postów
  • Miejscowość:Łódź
  • Drużyna:Cosa Nostra
  • Postać:kHRYSTAL
Reputacja: 738

Napisano 08 sierpień 2012 - 18:45

@Ayor - Uznałem, iż wypowiedzi odbiegają od tematu GŁÓWNEGO, czyli w tym przypadku serwera trzeciego. Oczywiście każdy może mieć swoje zdanie, ale to moje jest ostateczne i powinieneś się do niego zastosować. Dla mnie każdy Twój post nie jest istotny, ponieważ nie wnosi nic nowego do tematu, łamiąc przy tym regulamin.
Uznałeś, że moja wypowiedź to groźba i szantaż, a nie dopisałeś, iż oszczerstwa rzucane w moją skromną osobę również są karalne - pora się obudzić.
Interpretacja to bardzo ładne słowo, radzę Ci się z nim zapoznać bliżej, zanim napiszesz kolejną brednię "na temat".
Jesteś ciekawy co zrobimy dalej? Ciekawość to pierwszy stopień do piekła, ale będę na tyle życzliwy, iż zaspokoję Twoje pragnienia, mianowicie:
Dostajesz ostrzeżenie słowne za ataki personalne w moim kierunku oraz za zniewagę prośby, którą zamieściłem powyżej.

@PersKi -

- Regulamin forum regulaminem

A ja tyle na temat Twojej wypowiedzi.

SUPPORT TICKET SYSTEM
Dołączona grafika

#17 Ciasteczkowa1

Ciasteczkowa1

Advanced Member

• Banned
  • PipPipPip
  • 69 postów
  • Drużyna:Smerfy i Smerfiki
  • Serwer:PL1
  • Postać:Ciasteczkowa1
Reputacja: 48

Napisano 08 sierpień 2012 - 19:14

Moderator Floyd nie ma racji (moim zdaniem).
Ja nie wkładam w to kasy, ale mam już 28 poziom od 3 miesięcy, a ktoś włoży w to załóżmy 20-100 zł i w ciągu 2 dni przejdzie np., 10-15 poziomów -.-

#18 Ayor

Ayor

Newbie

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 08 sierpień 2012 - 19:16

Oczywiście każdy może mieć swoje zdanie, ale to moje jest ostateczne i powinieneś się do niego zastosować.

Widać, że nie umiesz przyjąć krytyki jak dorosła osoba i nie jesteś w stanie podjąć dyskusji jak takowa. Zamiast wyjść naprzeciw i z argumentować swoje postępowanie dalej zastraszasz co w prawie polskim jest karalne.
Powiem tobie jeszcze jedną rzecz. Takie podejście jakie tutaj pokazałeś mieli też inni w historii świata. Byli nimi dyktatorzy a przez jednego z największych była II Wojna Światowa.

Dla mnie każdy Twój post nie jest istotny, ponieważ nie wnosi nic nowego do tematu, łamiąc przy tym regulamin.

Nie interesuje mnie regulamin, który łamie Prawa Obywatelskie. Według prawa polskiego każda umowa, rozporządzenie czy inne tym podobne łamiące Prawa Obywatelskie pisma czy postanowienia są niezgodne z prawem i nie mają żadnego zastowania.
A co do moich postów to poczytaj mój wcześniejszy. Bo dla mnie teraz twój post jest nieistotny. Jak większość twoich postów nic nie wnoszą do tematów, w których je piszesz.

Uznałeś, że moja wypowiedź to groźba i szantaż, a nie dopisałeś, iż oszczerstwa rzucane w moją skromną osobę również są karalne - pora się obudzić.

Chciałbym abyś mnie zacytował, w którym poście użyłem Nicka twojej skromnej osoby z oszczerstwem. Mówisz o karaniu a sam pozostajesz bezkarny za to co robisz i za to co mówisz.
Jesteś Moderatorem a nie Policjantem, zapoznaj się z tymi pojęciami.

Interpretacja to bardzo ładne słowo, radzę Ci się z nim zapoznać bliżej, zanim napiszesz kolejną brednię "na temat".
Jesteś ciekawy co zrobimy dalej? Ciekawość to pierwszy stopień do piekła, ale będę na tyle życzliwy, iż zaspokoję Twoje pragnienia, mianowicie:
Dostajesz ostrzeżenie słowne za ataki personalne w moim kierunku oraz za zniewagę prośby, którą zamieściłem powyżej.

Jestem ciekaw jak można "znieważyć prośbę" ? Mozna znieważyć osobę, ale prośby się nie da. Można "zlekceważyć" prośbę jeżeli o to tobie chodziło. Ja jednak nie zlekceważyłem jej bo chiałem, żebyś "zdefinjował" (też możesz się zapoznać z tym słowem) co oznaczają "zbędny post" i "wypowiedzi były istotne i na temat", czego nie uczyniłeś. Jako Moderator zlekceważyłeś prośbę użykownika związaną z wyjaśnieniem istotnego problemu w tym temacie, jak to o tobie świadczy? Powinieś być tutaj żeby pomagać ludziom, a wychodzi na to że jesteś tutaj żeby ludzi banować i zastraszać.

Pozdrawiam graczy.

#19 Divka

Divka

Newbie

• Members
  • Pip
  • 7 postów
Reputacja: 2

Napisano 10 sierpień 2012 - 06:55

Spoko miał być z czwartku na piątek i nie ma. Powodzenia z takim supportem.

#20 PersKi

PersKi

Friend

• Banned
  • PipPipPipPip
  • 406 postów

Napisano 10 sierpień 2012 - 07:04

Spoko miał być z czwartku na piątek i nie ma. Powodzenia z takim supportem.

Trochę kultury :) Ludzie w supporcie to też ludzie tak jak ty ja Khrystal czy nawet Ayor.
a Jak wczoraj słyszałem od pewnej inteligentnej osoby jest to najprawdopodobniej problem z flash'em.
Długo się go odpala :( Więc nie ma powodu obrażać Administracji bo za to grożą warny a nawet sądy karne za znieważenie obywatela kraju :) Jak już mówiąc ostro. Radzę się uzbroić w cierpliwość oraz wyrozumiałość. I Powtarzam to też są LUDZIE :)

Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych