Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Spełniamy marzenia- część I, Event


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
13 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Spełniamy marzenia- część I, Event (17 użytkowników oddało głos)

Czy podoba się tobie mój pomysł ?

  1. Tak, jest on w porządku. (14 głosów [82.35%])

    Procent z głosów: 82.35%

  2. Nie, same głupoty napisałeś. (1 głosów [5.88%])

    Procent z głosów: 5.88%

  3. Neutral, nie mam własnego zdania. (2 głosów [11.76%])

    Procent z głosów: 11.76%

  4. Dopracuj(co) (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

Czy chciałbyś kontynuacje Spełniamy marzenia ?

  1. Tak, było fajnie czekam na więcej pomysłów twojego autorstwa. (14 głosów [82.35%])

    Procent z głosów: 82.35%

  2. Nie, lipa jak flaki z olejem. (1 głosów [5.88%])

    Procent z głosów: 5.88%

  3. Nie wiem po co to jest. (2 głosów [11.76%])

    Procent z głosów: 11.76%

Co chciałbyć na drugiej cześci Spełniamy marzenia ?

  1. Kolejny temat to nowa strefa. (4 głosów [23.53%])

    Procent z głosów: 23.53%

  2. Czekam na nowego towarzysza. (3 głosów [17.65%])

    Procent z głosów: 17.65%

  3. Coś o drużynie. (5 głosów [29.41%])

    Procent z głosów: 29.41%

  4. Inne pomysły - nowy turniej tygodniowy, nowe zadania nadzwyczajne, bohaterskie czyny. (5 głosów [29.41%])

    Procent z głosów: 29.41%

Głosuj

#1 SZYBKACOBRA

SZYBKACOBRA

    Friend

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 382 postów
  • Miejscowość:Różan
  • Postać:SZYBKACOBRA
Reputacja: 568

Napisano 09 maj 2014 - 14:58

Witam,

wczoraj wpadłem na pomysł realizacji mojego projektu, czyli Spełniamy marzenia ( piosenka w temacie ,,Moja twórczość by SZYBKACOBRA''). Piosenka mówi o tym, że trzeba spełniać marzenia, a ja powiem, że trzeba dać wiarę w to, że któryś z naszych pomysłów zostanie wprowadzony do gry w najbliższym czasie.

 

Niektórzy gracze, nie wierzą w coś takiego. Dlatego ja Patryk proponuje dzisiaj zrobić swój wymarzony event, taki który  jest zarazem trudny, wymagający oraz dla graczy cierpliwych i chętnych do współpracy razem ( mowa o łotrze).

 

Spełniamy marzenia- część  I, Event 

 

Dzisiaj zostanie opisany mój pomysł na event. Więcej w dalszej części mojego pomysłu.

 

1. Wstęp eventu.

a)Nazwa eventu: Czas na bohatera!

b)Opis: Drogi bohaterze w tym tygodniu prezydent poprosił cię o pomoc z walką ze złymi opryszkami. Z tego powodu zajmujesz się kolejną sprawą, która dotyczy włamania bandy opryszków z całego świata na nasze miasto. Strzeż się bohaterze! To misja nie do odrzucenia.

 

c)Nagrody za ukończony event:

- 5 smakowitych oponek,

- 10 punktów umiejętności,

- oraz jedna rzecz z trzech do wyboru, czyli:

1. przedmiot- Peleryna znikania SuperBohatera w pełni,

2. towarzysz- Żółw,

3. przedmiot- Buty niesamowicie szybkiego człowieka.

 

I tu zatrzymujemy się :)... 

Miłośnicy gry przedstawiam wam towarzysza- żółwia( klik, tak wygląda od pierwszego poziomu).

Nasz żółw zaczyna być od tej chwili naszym pomocnikiem, dlatego nie jest ani zbyt szybki, ani zbyt pomocny.

Idziemy dalej... gdy nasz żółw osiągnie już 15 poziom zmienia swój wygląd ( na taki - klik). Wtedy się zaczyna zmiana w żółwia morskiego, czyli nasz towarzysz potrafi już pływać ;).

I co później? Jak myślicie? Co dalej? Dalej to...

 

Lecimy dalej...

Drodzy czytelnicy czas na umiejętności specjalne towarzysza:

1. od poziomu 10 żółwika - Twarda skorupa- Żółw  zmniejsza przeciwnikowi obrażenia o 15% ( czyli odbiera mniej nam życia).

2. od poziomu 20 żółwia wodnego- Pod wodą- Szansa na unik nawet, gdy bohater nie posiada 10 % intuicji do przeciwnika, gdyż ma małe możliwości na te działanie.

3. od poziomu 30 żółwia- Pomocny ssak- Szansa 50 % na odebranie przeciwnikowi szansy na działania takie jak unik, krytyk. Można wykorzystać raz podczas walki. 

1 i 2 umiejętność można wykorzystać podczas walki nawet kilka razy!

Jakie wasze wrażenia na temat pana żółwia? Może komentarz :).

 

Czas trwającego eventu:30 czerwca godzina 0:00 - 10 lipca godzina 0:00.

 

Dobrze, a teraz czas na...

 

2.Zadania do wykonania podczas eventu.

 

1.Misja: Zbierz 40 biletów do kina

 

Opis misji: Wiele bandytów ostatnią ma chęć na ciekawy seans. Uwaga nie daj się wkopać,   złap jak najwięcej biletów do kina by bandyci nie mieli możliwości wejść do żadnego kina.

 

Nagroda: 85 monet co każdy poziom, czyli poziom 20* 85 monet = 1700 monet

 

2. Misja: Pokonaj raz niszczyciela światów.

 

Łotr- Kuchikukan

 

Opis, gdy się zjawi: Uwaga ( nazwa), pojawił się niszczyciel światów. Zniszcz go by świat był bezpieczny.

 

Opis, gdy zostanie pokonany: Uwaga ( nazwa), brawo wszyscy superbohaterzy się spisali, razem z tobą.

 

Opis, gdy ucieknie: Uwaga ( nazwa), niestety Kuchikukan uciekł. Nie zmarnuj kolejnej szansy.

 

Opis misji: Uwaga, zbliża się niszczyciel światów. Pokaż kto tu rządzi temu łobuzowi!

 

Nagroda: 50 punktów doświadczenia co każdy poziom, czyli poziom 20*50= 1000 doświadczenia

 

3. Misja: Skorzystaj z maszyny do szycia jedyne 10 razy.

 

Opis misji: Jako bohater musisz ładnie wygląd, więc zmień te fatałachy na jakieś epicki strój.

 

Nagroda: Nowiusieńki telefon z funkcją widzenia w nocy

 

4. Misja: Znajdź  30 poszlak.

 

Opis misji: Ostatnio jest cisza w mieście. Znajdź poszlaki na tych cwaniaków!

 

Nagroda: 6 punktów umiejętności

 

5. Misja: Wygraj 50 razy z trudnymi przeciwnikami.

 

Opis misji: Jesteś herosem, dlatego niej źli się ciebie boją. W końcu nie jesteś tchórzem. Mamy taką nadzieje!

 

Nagroda: 35 monet co każdy poziom ( wyjaśnione wyżej)

 

6. Misja: Wspieraj fundację ,,Kup misia'' chociaż 10 razy.

 

Opis misji: Wychodzi jakaś ważna fundacja,pomóż jej.

 

Nagroda:Pistolet na groźnie owady.

 

7.Misja: Aktualizuj ofertę lumpeksu jedyne 10 razy.

 

Opis misji: Jesteś superbohaterem czy biedakiem? Weź się porządnie ubierz, bo kiepsko wyglądasz. Dam ci poradę wejdź do lumpeksu.

 

Nagroda: 6 punktów umiejętności

 

8. Misja: Znajdź 10  map znajdujących się blisko jeziora.

 

Opis misji: Bandyci kierują się w stronę jeziora. Musisz coś z tym zrobić! Poszukaj mapy by nie dowiedzieli gdzie jest najbliższy bank w mieście.

 

Nagroda: 75 monet co każdy poziom

 

Idziemy dalej w kierunku misji...

 

3. MISJE EVENTOWE - TAKIE, KTÓRE SĄ W KAŻDEJ STREFIE 

 

a)Misje czasowe

1.Treść misji: W kinie ostatnio puszczono beznadziejny film, który spowodował to, że ludzie się zdenerwowali na właściciela kina. Uspokój rozgniewany tłum by zaradzić kolejnej katastrofie.

Gdy misja się skończy:Brawo herosie! Kolejny dobry uczynek zrobiłeś. Teraz możesz iść odpocząć do swojego domu.

 

2. Treść misji: Turyści przyjechali do naszego miasta. Jednak niegrzecznie dzieci robią spustoszenie - wywalają koszę na śmieci, obrażają mieszkańców miasta oraz robią graffiti na ścianach niektórych budynków.Powstrzymaj ich zanim zrobią tutaj niezły dym.

Gdy misja się skończy:Kolejny raz udowodniłeś nim jesteś. Turyści fascynują się naszym miastem, a niegrzecznie dzieci teraz siedzą w domach i odbywają karę za te złe czyny.

 

3.Treść misji: Przyjechać do naszej dzielnicy miasta ma pewna znana osoba. Weź swoje auto i przyjedź z nią do korporacji ,,Bawimy się dobrze''. Pamiętaj jest sporo fanów, uważaj na nich!

Gdy misja się skończy: I znowu udowodniłeś, że jesteś jednym z najlepszych herosów w naszej dzielnicy. Korporacja,,Bawimy się dobrze'' podziękowała ci, że to, że jesteś dzielny, pomocny, a przede wszystkim bohaterski.

 

4.Treść misji: Co robią te chuliganie? Odpowiem ci niszczą samochody na parkingu. Powstrzymaj ich i to prędko.

Gdy misja się skończy: Dostali nauczkę. Trzeba uważać by znowu nie doszło do takiej sytuacji.

 

5.Treść misji: W czasie wakacji dużo osób chodzi do plaży. Udajesz się w kierunku plaży by odpocząć. Nagle widzisz pewną osobę, która się topi. Idziesz jej na ratunek.

Gdy misja się skończy: Ratujesz i dzielnie wychodzisz z wody z osobą. Wszyscy ci gratulują i zostajesz ogłoszony w jutrzejszej gazecie jako ,, Sławny bohater ratujący niewinne osoby z opresji''.

 

6.Treść misji: Jakaś starsza kobieta prosi cię o to byś kupił jej produkty spożywcze i dowiózł je do jej domu. 

Gdy misja się skończy: Pomagasz jej, a ona dzięki tobie może zrobić niesamowitą szarlotkę. Próbujesz ją i zarazem dziękujesz za taki miły poczęstunek. Powiedziała ci, że możesz tu wpadać zawsze na jej szarlotkę.

 

7.Treść misji: Gdy jedziesz swoim samochodem do domu widzisz małego pieska, któremu jest zimno. 

Gdy misja się skończy: Bierzesz psa do swojego pojazdu i przykrywasz go kocem. Jedziesz do domu by dać mu jeść i pić.

 

8.Treść misji: Zauważyłeś dwóch ludzi Yoyodyne, którzy idą w kierunku opuszczonego domu. 

Gdy misja się skończy: Dowiadujesz się, że dostali tam ważną wskazówkę co do kolejnego spotkania.

 

9.Treść misji: Wczoraj zadzwonił do ciebie twój kolega Jeff. Idziesz do niego pomóc mu pomalować jego dom, bo on jest zbyt leniwy by to zrobić.

Gdy misja się skończy: Pomogłeś Jeffowi pomalować jego dom, więc Jeff zaprosił cię do kina na twój ulubiony film pt ,,Niszczyciel światów znowu atakuje''.

 

10.Treść misji: Jakieś bardzo małe dziecko się zgubiło i mówi ,, Ja chcę do mamy''. Pomóż temu małemu smykowi by wrócił do swojego domu.

Gdy misja się skończy: Dzwonisz na policję i mówisz o tym incydencie. Policja szuka matki tego małego urwipołcia i wszystko okazuje się szczęśliwie, ponieważ matka też poszła na policję opowiadając o tym.

 

b) Misje walki

1.Przeciwnik:Koleś wpychający się do kolejki

Treść misji: Stoisz w urzędzie i wpycha się przed tobą jakiś ,,burak''. Pokaż mu kto tu rządzi!

Gdy pokonasz przeciwnika: Pokazałeś mu kto tu ma pierwszeństwo. Dałeś mu piękną lekcję pokory!

Gdy przegrasz z przeciwnikiem: No niestety nie udało ci się wygrać. Pewnie nie raz jeszcze łajdak to zrobi.

 

2. Przeciwnik: Łobuziak

Treść misji: Jakiś mały bachor napisał na ścianie budynku graffiti  o treści ,,Kto jest bohaterem to bije dzieci, a kto łotrem niszczy bohaterów''. Zaradź coś temu.

Gdy pokonasz przeciwnika: Teraz płacze on w kącie i przeprasza za swoje zachowanie.

Gdy przegrasz z przeciwnikiem: Łobuziak był dla ciebie za silny. Musisz się z tym napisem pogodzić.

 

3. Przeciwnik:Bandzior

Treść misji:Prezydent Miasta chcę ci podziękować za to, że jesteś taki dobry dla jego miasta. Ty zdziwiony dzwonisz do siedziby miasta i rozmawiasz z ludźmi tej siedziby. Prezydenta ktoś porwał!

Gdy pokonasz przeciwnika:Bandzior dostał za swoje. Tym razem prezydent dziękuje ci na oczach obywateli miasta.

Gdy przegrasz z przeciwnikiem:No niestety nie uratowałeś prezydenta. Porażka. Spokojnie, jednak policja przyjechała i się zajęła tym bandziorem.A ty dałeś ciała.

 

4. Przeciwnik: Grupa gangsterów

Treść misji: W mieście jest za dużo bandytów. Zniszcz gang samochodowy, który jest obok ciebie.

Gdy pokonasz przeciwnika: Jesteś niesamowity! Pokonałeś całą grupę gangsterów sam.

Gdy przegrasz z przeciwnikiem: Już tak bywa. Teraz uciekaj by cię nie dorwali.

 

Ps.Moderatora proszę o nie zamykanie tematu.

 

Pozdrawiam,

Patryk


apba.png


#2 piotr29

piotr29

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:piotr29
  • Drużyna:Stracone skrupuły
Reputacja: 191

Napisano 09 maj 2014 - 17:50

Event jest ok, ale napisałeś złą nagrodę za łotra, pisze 50 doświadczenia za każdy lvl a napisane jest nagroda w monetach. Popraw.

PS. Odstępy rażą w oczy ;)

2ex9cg4.png

 


#3 CaptalekGra

CaptalekGra

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 290 postów
  • Miejscowość:Yolywood
  • Serwer:PL7
  • Postać:CaptalekGra
  • Drużyna:Lost Frequencies
Reputacja: 127

Napisano 09 maj 2014 - 17:51

Fajnie opisane i dopracowane.

Jestem na tak.

Tylko zmień czcionkę , by chętniej się czytało ;)


bifl.jpg

                    by z0nq


#4 SZYBKACOBRA

SZYBKACOBRA

    Friend

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 382 postów
  • Miejscowość:Różan
  • Postać:SZYBKACOBRA
Reputacja: 568

Napisano 09 maj 2014 - 18:00

Witam,...

Event jest ok, ale napisałeś złą nagrodę za łotra, pisze 50 doświadczenia za każdy lvl a napisane jest nagroda w monetach. Popraw.

PS. Odstępy rażą w oczy ;)

Dzięki za wykryty błąd ;). Jedna linijka już mniej niż dwie, bo poprawiałem, zwracano mi uwagę właśnie na te odstępy.

 

Fajnie opisane i dopracowane.

Jestem na tak.

Tylko zmień czcionkę , by chętniej się czytało ;)

No to super, że ci się podoba mój pomysł z eventem... Jeszcze coś dodam na pewno :).

Czcionkę, ale nie wiem na jako :(. Jak chcesz, żebym wybrał to napisz mi w prywatnej wiadomości.

 

Pozdrawiam,

Patryk


apba.png


#5 XaLi ;3

XaLi ;3

    Friend

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 218 postów
  • Miejscowość:Warszawa
Reputacja: 203

Napisano 10 maj 2014 - 13:42

Od razu lepiej bez tych odstępów.

A wracając do opisów...świetnie :D

Nie ma nawet jak źle tego skomentować. ;)

Większość forumowiczów jest na tak...więc ślij do Supka. :)



#6 SZYBKACOBRA

SZYBKACOBRA

    Friend

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 382 postów
  • Miejscowość:Różan
  • Postać:SZYBKACOBRA
Reputacja: 568

Napisano 10 maj 2014 - 13:50

Od razu lepiej bez tych odstępów.

A wracając do opisów...świetnie :D

Nie ma nawet jak źle tego skomentować. ;)

Większość forumowiczów jest na tak...więc ślij do Supka. :)

Witam,

to się cieszę :). Chciałem jeszcze dorobić parę misji strefowych: misje czasowe oraz misje walki. Mam nadzieje, że dobry pomysł przede wszystkim z towarzyszem Żółwiem, łotrem  Kuchikukanem ( niszczycielem światów) oraz z zadaniami, bo to w końcu najważniejsze :).

 

Dzięki za tak miłe słowa... Została tylko ankieta oczywiście, która pokaże się nam po misjach strefowych, które dzisiaj robię ;).

 

Pozdrawiam,

Patryk


  • Oko10 i vampirek lubią to

apba.png


#7 Serpico

Serpico

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Miejscowość:Radom
  • Serwer:PL2
  • Postać:Serpico
  • Drużyna:BrowaryHills
Reputacja: 11

Napisano 14 maj 2014 - 13:54

A po co to komu nie tak dawno był event a wy chcecie ciągle pomysł 3/5



#8 SZYBKACOBRA

SZYBKACOBRA

    Friend

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 382 postów
  • Miejscowość:Różan
  • Postać:SZYBKACOBRA
Reputacja: 568

Napisano 15 maj 2014 - 16:03

A po co to komu nie tak dawno był event a wy chcecie ciągle pomysł 3/5

Witam,

koleś jesteś w strefie Paryż, a wiesz co po niej Yollywood :), a wiesz co po Yollywood nic :(. Wiec lecimy dalej...

 

Czytałeś chociaż kawałek mojego tematu ? Czuje, że pewnie nie. Spójrz na to :,, Czas trwającego eventu:30 czerwca godzina 0:00 - 10 lipca godzina 0:00.'' No to mój komentarz do twojego komentarza jest taki: Umiesz czytać. Jak nie to nie zawracaj mi głowy. Event rozpocznie się po tym co był niedawno prawie 3 miesiące po nim. Oznacza to, że event nie jest ani za wcześnie, ani za późno ustawiony...

 

Idziemy dalej, po Yollywood , którego można zdobyć wbijając 160 poziom nic nie ma, oczywiście po za bohaterskimi czynami. Gra zaczyna się nudzić doświadczonym graczom, dlatego to właśnie event daje jakby szansę dla nich by się mogli wykazać. Jest łotr eventowy, są różne misje, a może towarzysz. I dla takich osób event się liczy najbardziej.

 

Jeżeli ty piszesz takie coś rozumiem, że jesteś dzieckiem albo kolesiem niezdającym sobie sprawy z powagi sytuacji. Widać, że wolisz grać bez takich dodatków, niż robiąc zadania eventowe i walczyć o nagrodę główną. 

 

Ps. Komentarz ma dotyczyć opinii co do pomysłu, a nie co do częstotliwości jego trwania, więc można powiedzieć, że nic nie dodaje, nic nie ujmuje.

 

Pozdrawiam,

Patryk


apba.png


#9 hot

hot

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 716 postów
  • Miejscowość:Radom
  • Serwer:PL25
  • Postać:glop
  • Drużyna:Złoty Krąg
Reputacja: 326

Napisano 17 maj 2014 - 16:03

Długo pisałeś i jestem na tak.

oraz: 1. Kuchikukan jest to jednorożec z jednego odcinku "Pingwinów z Madagaskaru" :D


HOT


#10 DoubleKill39412

DoubleKill39412

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 55 postów
  • Miejscowość:Bielsko Biała
  • Postać:DoubleKill39412
  • Drużyna:sokół s
Reputacja: 26

Napisano 17 maj 2014 - 22:05

Ma

 

Witam,

wczoraj wpadłem na pomysł realizacji mojego projektu, czyli Spełniamy marzenia ( piosenka w temacie ,,Moja twórczość by SZYBKACOBRA''). Piosenka mówi o tym, że trzeba spełniać marzenia, a ja powiem, że trzeba dać wiarę w to, że któryś z naszych pomysłów zostanie wprowadzony do gry w najbliższym czasie.

 

Niektórzy gracze, nie wierzą w coś takiego. Dlatego ja Patryk proponuje dzisiaj zrobić swój wymarzony event, taki który  jest zarazem trudny, wymagający oraz dla graczy cierpliwych i chętnych do współpracy razem ( mowa o łotrze).

 

Spełniamy marzenia- część  I, Event 

 

Dzisiaj zostanie opisany mój pomysł na event. Więcej w dalszej części mojego pomysłu.

 

1. Wstęp eventu.

a)Nazwa eventu: Czas na bohatera!

b)Opis: Drogi bohaterze w tym tygodniu prezydent poprosił cię o pomoc z walką ze złymi opryszkami. Z tego powodu zajmujesz się kolejną sprawą, która dotyczy włamania bandy opryszków z całego świata na nasze miasto. Strzeż się bohaterze! To misja nie do odrzucenia.

 

c)Nagrody za ukończony event:

- 5 smakowitych oponek,

- 10 punktów umiejętności,

- oraz jedna rzecz z trzech do wyboru, czyli:

1. przedmiot- Peleryna znikania SuperBohatera w pełni,

2. towarzysz- Żółw,

3. przedmiot- Buty niesamowicie szybkiego człowieka.

 

I tu zatrzymujemy się :)... 

Miłośnicy gry przedstawiam wam towarzysza- żółwia( klik, tak wygląda od pierwszego poziomu).

Nasz żółw zaczyna być od tej chwili naszym pomocnikiem, dlatego nie jest ani zbyt szybki, ani zbyt pomocny.

Idziemy dalej... gdy nasz żółw osiągnie już 15 poziom zmienia swój wygląd ( na taki - klik). Wtedy się zaczyna zmiana w żółwia morskiego, czyli nasz towarzysz potrafi już pływać ;).

I co później? Jak myślicie? Co dalej? Dalej to...

 

Lecimy dalej...

Drodzy czytelnicy czas na umiejętności specjalne towarzysza:

1. od poziomu 10 żółwika - Twarda skorupa- Żółw  zmniejsza przeciwnikowi obrażenia o 15% ( czyli odbiera mniej nam życia).

2. od poziomu 20 żółwia wodnego- Pod wodą- Szansa na unik nawet, gdy bohater nie posiada 10 % intuicji do przeciwnika, gdyż ma małe możliwości na te działanie.

3. od poziomu 30 żółwia- Pomocny ssak- Szansa 50 % na odebranie przeciwnikowi szansy na działania takie jak unik, krytyk. Można wykorzystać raz podczas walki. 

1 i 2 umiejętność można wykorzystać podczas walki nawet kilka razy!

Jakie wasze wrażenia na temat pana żółwia? Może komentarz :).

 

Czas trwającego eventu:30 czerwca godzina 0:00 - 10 lipca godzina 0:00.

 

Dobrze, a teraz czas na...

 

2.Zadania do wykonania podczas eventu.

 

1.Misja: Zbierz 40 biletów do kina

 

Opis misji: Wiele bandytów ostatnią ma chęć na ciekawy seans. Uwaga nie daj się wkopać,   złap jak najwięcej biletów do kina by bandyci nie mieli możliwości wejść do żadnego kina.

 

Nagroda: 85 monet co każdy poziom, czyli poziom 20* 85 monet = 1700 monet

 

2. Misja: Pokonaj raz niszczyciela światów.

 

Łotr- Kuchikukan

 

Opis, gdy się zjawi: Uwaga ( nazwa), pojawił się niszczyciel światów. Zniszcz go by świat był bezpieczny.

 

Opis, gdy zostanie pokonany: Uwaga ( nazwa), brawo wszyscy superbohaterzy się spisali, razem z tobą.

 

Opis, gdy ucieknie: Uwaga ( nazwa), niestety Kuchikukan uciekł. Nie zmarnuj kolejnej szansy.

 

Opis misji: Uwaga, zbliża się niszczyciel światów. Pokaż kto tu rządzi temu łobuzowi!

 

Nagroda: 50 punktów doświadczenia co każdy poziom, czyli poziom 20*50= 1000 doświadczenia

 

3. Misja: Skorzystaj z maszyny do szycia jedyne 10 razy.

 

Opis misji: Jako bohater musisz ładnie wygląd, więc zmień te fatałachy na jakieś epicki strój.

 

Nagroda: Nowiusieńki telefon z funkcją widzenia w nocy

 

4. Misja: Znajdź  30 poszlak.

 

Opis misji: Ostatnio jest cisza w mieście. Znajdź poszlaki na tych cwaniaków!

 

Nagroda: 6 punktów umiejętności

 

5. Misja: Wygraj 50 razy z trudnymi przeciwnikami.

 

Opis misji: Jesteś herosem, dlatego niej źli się ciebie boją. W końcu nie jesteś tchórzem. Mamy taką nadzieje!

 

Nagroda: 35 monet co każdy poziom ( wyjaśnione wyżej)

 

6. Misja: Wspieraj fundację ,,Kup misia'' chociaż 10 razy.

 

Opis misji: Wychodzi jakaś ważna fundacja,pomóż jej.

 

Nagroda:Pistolet na groźnie owady.

 

7.Misja: Aktualizuj ofertę lumpeksu jedyne 10 razy.

 

Opis misji: Jesteś superbohaterem czy biedakiem? Weź się porządnie ubierz, bo kiepsko wyglądasz. Dam ci poradę wejdź do lumpeksu.

 

Nagroda: 6 punktów umiejętności

 

8. Misja: Znajdź 10  map znajdujących się blisko jeziora.

 

Opis misji: Bandyci kierują się w stronę jeziora. Musisz coś z tym zrobić! Poszukaj mapy by nie dowiedzieli gdzie jest najbliższy bank w mieście.

 

Nagroda: 75 monet co każdy poziom

 

Idziemy dalej w kierunku misji...

 

3. MISJE EVENTOWE - TAKIE, KTÓRE SĄ W KAŻDEJ STREFIE 

 

a)Misje czasowe

1.Treść misji: W kinie ostatnio puszczono beznadziejny film, który spowodował to, że ludzie się zdenerwowali na właściciela kina. Uspokój rozgniewany tłum by zaradzić kolejnej katastrofie.

Gdy misja się skończy:Brawo herosie! Kolejny dobry uczynek zrobiłeś. Teraz możesz iść odpocząć do swojego domu.

 

2. Treść misji: Turyści przyjechali do naszego miasta. Jednak niegrzecznie dzieci robią spustoszenie - wywalają koszę na śmieci, obrażają mieszkańców miasta oraz robią graffiti na ścianach niektórych budynków.Powstrzymaj ich zanim zrobią tutaj niezły dym.

Gdy misja się skończy:Kolejny raz udowodniłeś nim jesteś. Turyści fascynują się naszym miastem, a niegrzecznie dzieci teraz siedzą w domach i odbywają karę za te złe czyny.

 

3.Treść misji: Przyjechać do naszej dzielnicy miasta ma pewna znana osoba. Weź swoje auto i przyjedź z nią do korporacji ,,Bawimy się dobrze''. Pamiętaj jest sporo fanów, uważaj na nich!

Gdy misja się skończy: I znowu udowodniłeś, że jesteś jednym z najlepszych herosów w naszej dzielnicy. Korporacja,,Bawimy się dobrze'' podziękowała ci, że to, że jesteś dzielny, pomocny, a przede wszystkim bohaterski.

 

4.Treść misji: Co robią te chuliganie? Odpowiem ci niszczą samochody na parkingu. Powstrzymaj ich i to prędko.

Gdy misja się skończy: Dostali nauczkę. Trzeba uważać by znowu nie doszło do takiej sytuacji.

 

5.Treść misji: W czasie wakacji dużo osób chodzi do plaży. Udajesz się w kierunku plaży by odpocząć. Nagle widzisz pewną osobę, która się topi. Idziesz jej na ratunek.

Gdy misja się skończy: Ratujesz i dzielnie wychodzisz z wody z osobą. Wszyscy ci gratulują i zostajesz ogłoszony w jutrzejszej gazecie jako ,, Sławny bohater ratujący niewinne osoby z opresji''.

 

6.Treść misji: Jakaś starsza kobieta prosi cię o to byś kupił jej produkty spożywcze i dowiózł je do jej domu. 

Gdy misja się skończy: Pomagasz jej, a ona dzięki tobie może zrobić niesamowitą szarlotkę. Próbujesz ją i zarazem dziękujesz za taki miły poczęstunek. Powiedziała ci, że możesz tu wpadać zawsze na jej szarlotkę.

 

7.Treść misji: Gdy jedziesz swoim samochodem do domu widzisz małego pieska, któremu jest zimno. 

Gdy misja się skończy: Bierzesz psa do swojego pojazdu i przykrywasz go kocem. Jedziesz do domu by dać mu jeść i pić.

 

8.Treść misji: Zauważyłeś dwóch ludzi Yoyodyne, którzy idą w kierunku opuszczonego domu. 

Gdy misja się skończy: Dowiadujesz się, że dostali tam ważną wskazówkę co do kolejnego spotkania.

 

9.Treść misji: Wczoraj zadzwonił do ciebie twój kolega Jeff. Idziesz do niego pomóc mu pomalować jego dom, bo on jest zbyt leniwy by to zrobić.

Gdy misja się skończy: Pomogłeś Jeffowi pomalować jego dom, więc Jeff zaprosił cię do kina na twój ulubiony film pt ,,Niszczyciel światów znowu atakuje''.

 

10.Treść misji: Jakieś bardzo małe dziecko się zgubiło i mówi ,, Ja chcę do mamy''. Pomóż temu małemu smykowi by wrócił do swojego domu.

Gdy misja się skończy: Dzwonisz na policję i mówisz o tym incydencie. Policja szuka matki tego małego urwipołcia i wszystko okazuje się szczęśliwie, ponieważ matka też poszła na policję opowiadając o tym.

 

b) Misje walki

1.Przeciwnik:Koleś wpychający się do kolejki

Treść misji: Stoisz w urzędzie i wpycha się przed tobą jakiś ,,burak''. Pokaż mu kto tu rządzi!

Gdy pokonasz przeciwnika: Pokazałeś mu kto tu ma pierwszeństwo. Dałeś mu piękną lekcję pokory!

Gdy przegrasz z przeciwnikiem: No niestety nie udało ci się wygrać. Pewnie nie raz jeszcze łajdak to zrobi.

 

2. Przeciwnik: Łobuziak

Treść misji: Jakiś mały bachor napisał na ścianie budynku graffiti  o treści ,,Kto jest bohaterem to bije dzieci, a kto łotrem niszczy bohaterów''. Zaradź coś temu.

Gdy pokonasz przeciwnika: Teraz płacze on w kącie i przeprasza za swoje zachowanie.

Gdy przegrasz z przeciwnikiem: Łobuziak był dla ciebie za silny. Musisz się z tym napisem pogodzić.

 

3. Przeciwnik:Bandzior

Treść misji:Prezydent Miasta chcę ci podziękować za to, że jesteś taki dobry dla jego miasta. Ty zdziwiony dzwonisz do siedziby miasta i rozmawiasz z ludźmi tej siedziby. Prezydenta ktoś porwał!

Gdy pokonasz przeciwnika:Bandzior dostał za swoje. Tym razem prezydent dziękuje ci na oczach obywateli miasta.

Gdy przegrasz z przeciwnikiem:No niestety nie uratowałeś prezydenta. Porażka. Spokojnie, jednak policja przyjechała i się zajęła tym bandziorem.A ty dałeś ciała.

 

4. Przeciwnik: Grupa gangsterów

Treść misji: W mieście jest za dużo bandytów. Zniszcz gang samochodowy, który jest obok ciebie.

Gdy pokonasz przeciwnika: Jesteś niesamowity! Pokonałeś całą grupę gangsterów sam.

Gdy przegrasz z przeciwnikiem: Już tak bywa. Teraz uciekaj by cię nie dorwali.

 

Ps.Moderatora proszę o nie zamykanie tematu.

 

Pozdrawiam,

Patryk

Mały błąd , a mianowicie fundacja "KUP MISIA" nie jest CHYBA  prowadzona w Niemczech , Anglii itd. bo ten event byłby też w innych krajach wiec wiesz ;)


  • szympans lubi to

:*   VISCA EL BARCA   :*

2c15ca27a826b720gen.gif


#11 Maxiu

Maxiu

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 52 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:Maxiu
  • Drużyna:OPONKA TEAM
Reputacja: 1

Napisano 22 lipiec 2014 - 18:08

Ma

 

Mały błąd , a mianowicie fundacja "KUP MISIA" nie jest CHYBA  prowadzona w Niemczech , Anglii itd. bo ten event byłby też w innych krajach wiec wiesz ;)

 

Zazwyczaj eventy są w różnych terminach na pl,uk



#12 Cealek

Cealek

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Serwer:PL10
Reputacja: 44

Napisano 22 lipiec 2014 - 18:45

Super, podoba mi się. Wszystko ładnie opisane, leci like


  • Kerlikowski lubi to

logo_hz.jpg


#13 CDO

CDO

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 312 postów
  • Serwer:PL5
Reputacja: 135

Napisano 22 lipiec 2014 - 21:05

zamykam moderator kopciuszek

Hahahaha kolejny twój post i można umrzeć ze śmiechu! Zamykasz ciekawe co? Myślenie?


  • SZYBKACOBRA i Terjo lubią to

#14 *Kamil*

*Kamil*

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 220 postów
  • Miejscowość:Kielce
Reputacja: 615

Napisano 22 lipiec 2014 - 21:07

Zamykam, eventy prowadzi tylko oficjalnie hero zero sugestie odnosnie eventu przesyłać prosimy do nas.


  • SZYBKACOBRA, StarsWoman i Konradzik lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych