Skocz do zawartości


Zdjęcie

Garażowy Przegląd 3 !


  • Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Damikkos

Damikkos

    Były Senior Moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 653 postów
Reputacja: 502

Napisano 26 kwiecień 2014 - 16:03

Witamy na Garażowym Przeglądzie, tu poznamy kilku z najbardziej niespodziewanych Bohaterów w naszym kraju. Dziś będziemy mieli przyjemność rozmawiać z CptHair.  

 

Nazywam się Damikkos i będę dziś waszym reporterem.

 

reporter.jpg?dl=1
 

Cześć, jak się masz? Czy możesz podać nam swój nick i serwery, w których grasz?
 

CptHair, gram na świecie 3.

 

Zrzut%20ekranu%202014-04-26%2016.43.05.p

 

Czy chcesz , aby porozmawiać trochę o sobie , o życiu , kiedy nie pracujesz jako bohater ?
 

Nie prowadzę stereotypowego zycia absolwenta. Lubię ciszę, spokój a czas marnuję na dobre książki, gry lub długie spacery.. Uwielbiam grać w Smite i słuchać rocka/metalu.

Jestem 20letnim, uprzejmym i pozytywnie nastawionym do życia bohaterem przesiadującym wiele czasu na forum
 

Kiedy zacząłeś grać Hero Zero ?
 

Grę zacząłem 16.08.2013 roku
 

Jak zacząłeś grać Hero Zero? Przez znajomych ? Reklama ?
 

Za namową znajomych z innej gry przeglądarkowej. Tamże dołączyłem do ich drużyny.
 

Czy nadal przypominasz sobie pierwsze dni jak byłeś " noobem " w Hero Zero?
 

Oj pamiętam, i to bardzo dobrze. Obawiałem się forum, unikałem rozmawiania w drużynie. Ze szczegółów wewnątrz gry to nie miałem pojęcia czym jest łotr i ekscytowałem się każdym epickim przedmiotem, jaki wpadł mi w ręce
 

Co lubisz najbardziej w tej grze?
 

Gram dla drużyny. Czuję się za nią odpowiedzialny i jestem przekonany, że beze mnie zaniknie natychmiast. Czyli tak, jak w większości gier jestem tu dla społeczności.
 

Czy masz konkretne cele do osiągnięcia w grze ?
 

Poza celem wymienionym wcześniej, to nałogowo zajmuję się pojedynkami. Moim konkretnym celem jest posiadanie dużej ilości honoru, jednocześnie poświęcając każdą chwilę i monetę podnoszeniu własnych statystyk.
 

W swojej opinii , jakie było twoje największe osiągnięcie w Hz do tej pory?
 

Zajęcie pozycji lidera w Zbrojowni Mordoru. Po tym "awansie" wiedziałem o zaufaniu Nayny oraz własnych ambicjach i umiejętności przywódczych. Motywuje mnie to do dalszej gry to, że jestem doceniany i poważany
 

Hero Zero tworzy przyjaźnie . Czy stworzony jakiejkolwiek przyjaźni z innym graczem ? Kto i w jaki sposób?
 

W grze mam tylko powierzchowny kontakt z kilkoma bardziej znaczącymi członkami drużuny i jedną lub dwiema osobami spoza Zbrojowni.

Znacznie więcej udało mi się uzyskać na forum.

Raz słyszałem powiedzenie, że forum cichnie, gdy Silenta nie ma.

Dzięki forum mam dobry kontakt z obecną grupą moderatorską, a także z użytkownikami forum m.in. lola22, HeHeHeniek, Wódzią i rzeszą innych bohaterów
 

Kto jest twoim ulubionym bohaterem? Dlaczego ? ( np. Batman , Super -Man)
 

Mój ulubiony bohater - nie istnieje. Nie uznaję przesadzonych superludzi, którzy noszą majtki na spodniach. Dla mnie definicja bohatera to codzienny Kowalski, który pomimo przeciwności ciągnie biznes dalej.

 

Jakie są Twoje wskazówki dla początkujących ?
 

Treningi, treningi i jeszcze raz treningi. Doceniaj każdy punkt umiejętności jaki dostajesz. Szanuj innych i traktuj tak, jakbyś ty chiałbyś być traktowany. A z chamami gadaj po chamsku :)

 

Co chciałbyś dodać do gry?

 

Większą uwagę przywiązywałbym do poprawy drobnych, lecz uciążliwych błędów. Ale osobiście chciałbym dodać polepszenie okna pojedynków oraz więcej zadań nadzwyczajnych.

 

Opisz Hz w 3 słowach .
 

Świetna społeczność, dużo zabawy, odpowiedzialność za każdy krok.

 

 

 

 

Dzięki wielkie za poświęcenie nam swojego czasu, mamy nadzieję że gra będzie ci dostarczać wielu pozytywnych emocji.


Support Regulamin forum Warunki użytkowania

Administracja Hero Zero NIGDY nie poprosi cię o twoje dane logowania.


#2 jakiedek

jakiedek

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 27 postów
  • Miejscowość:Siemianowice Śląskie
  • Serwer:PL16
  • Postać:jakiedek
Reputacja: 2

Napisano 21 kwiecień 2016 - 20:02

Fajny wywiad. :P 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych