Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Zestawy przedmiotów.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 Damikkos

Damikkos

    Były Senior Moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 653 postów
Reputacja: 502

Napisano 05 luty 2014 - 23:59

UWAGA: Zażywać z lekką dawką dystansu :P


Zapewne nie raz zdenerwowałeś się, bo wyexpiłeś złego towarzysza, bo źle się ubrałeś na walkę, bo na misje włożyłeś ciuchy z 1500 siły i 0 kondycji, bo zaatakowałeś przez przypadek innego gracza w ciuchach na kondę i bez broni, prawda?

Nie będę tego ukrywał, na pewno conajmniej raz tak było. A to naprawdę wkurza... Dlatego:

Panie i panowie, bohaterki i bohaterowie, chłopcy i dziewczęta, prosy i noobki, prezentuję wam:



ZESTAWY!





Ale o co chodzi? Z jakim sosem to się je? Już tłumaczę.

Pomysł polega na dodaniu w prawym górnym rogu, na lewo od czynów bohaterskich (lub też w innym dogodnym miejscu, wedle uznania programistów) nowego przycisku, co widać na tym ss:

ckuf.png

Tymi trzema cyferkami koło guzika na razie nie będziemy się zajmować, wyjaśnimy ich działanie nieco później.
Po kliknięciu przycisku "Zestawy" wyświetli nam się takie okno:

go8h.png

Omówmy sobie działanie poszczególnych elementów.

W lewym górnym rogu znajdują się nasze trzy predefiniowane zestawy przedmiotów. Ten, który jest wybrany, jest podświetlony. Ten, który jest zaznaczony ptaszkiem (o ile jakiś jest) jest aktywny i obecnie używany.
Nieco niżej znajdują się przedmioty z naszego ekwipunku, które możemy przeciągnąć w osiem pól po prawej stronie, definiując tym samym, jakie przedmioty są w zestawie (musimy oczywiście najpierw jakiś wybrać).
Pola po prawej stronie naszego okna odpowiadają poszczególnym elementom naszego stroju (kubrak, rzucanka, maska itp.).
Między tymi polami możemy zauważyć statystyki posiadane w danym zestawie, ale znajduje się tu też mini-pole służące wyborowi towarzysza ^^
Po najechaniu na niego myszką będziemy mogli zobaczyć jego statystyki.
Przy towarzyszach będziemy też mogli znaleźć małe ikonki z ich umiejętnościami (odblokowanymi i nie - odrobina wygody musi być!).
I na koniec: na samej dole okna znajdują się dwa przyciski: pierwszy - "OK" - zapisuje daną konfigurację przedmiotów, a drugi - "Zmień nazwę" - pozwala zmienić nazwę zestawu (tak jak przy towarzyszu wyskoczy nowe okno z zapytaniem o wpisanie nazwy).

Gotowe! Jeśli poprzeciągaliśmy dane przedmioty w odpowiednie pola, wzięliśmy odpowiedniego towarzysza oraz zadowala nas nazwa zestawu, możemy kliknąć "OK".
Teraz, po kliknięciu na którąś z cyferek przy guziku "Zestawy" nasze fatałaszki oraz pet zostaną zmienione w mgnieniu oka ^^
Oooraz, po najechaniu myszką na którąś z cyferek, zobaczymy nazwę naszego zestawu ^^ Przydaje to się, jeśli nie zechcemy klikać na guzik tylko szybko sprawdzić co do czego jest ^^
Aaaale, żeby to nie było zbyt op i żeby nie przeciążyć zbytnio serwerów, opcja natychmiastowej zmiany ciuszków będzie umożliwiona raz na 10-15s. Częściej chyba nam tego nie potrzeba, nie? Bo tyle zajmuje nam odebranie misji, czy nagrody z pojedynku...

To tyle. Proszę o konstruktywne wypowiedzi i opinie.

Jeżeli nie jesteś w stanie napisać czegoś w miarę konstruktywnego, a pomysł ci się podoba, zostaw po prostu like'a.

Support Regulamin forum Warunki użytkowania

Administracja Hero Zero NIGDY nie poprosi cię o twoje dane logowania.


#2 Wosko

Wosko

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 postów
  • Miejscowość:Gdzieś w Małopolsce koło Krakowa....:D
  • Serwer:PL5
  • Postać:Wosko
  • Drużyna:DRAGONS HUNTERS+ PL2
Reputacja: 216

Napisano 06 luty 2014 - 09:33

Ooooo...:3 Super pomysł. Ale dla "zarobku
" też coś musi być...Może za oponkę lub dwie można wykupić więcej miejsc na zestaw (wedłig Cb są 3, a może być ich więcej) a może jakiś %?? Nie wiem ;) Jestem na tak + liczek :3
  • IronMen3neMnorI lubi to

cooltext1320791474.png


#3 IronMen3neMnorI

IronMen3neMnorI

    Miłośnik forum

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 202 postów
  • Miejscowość:Gdzieś we Wszechświecie.
  • Serwer:PL6
  • Postać:ADOLFIK
  • Drużyna:Drużyna A
Reputacja: 408

Napisano 06 luty 2014 - 11:18

 
Ziemka Ziemnioczky :*
 
Po pierwsze primo - Twoja nazwa towarzysza rozwala, a pryznajmniej mnie :D huhuehuehue^^
Po drugie primo - bedziesz startował w tt na honor tak? :D
Po trzecie primo i ostatnie - Pomysł godny uwagi, opis zacny, grafika też niczego sobie, krótko fajnie i na temat -
J E S T E M   N A    T A K ..
Duże ułatwienie, + już poleciał.
Ślij do Supportu.
Pzdr iRonek :)

  • Damikkos i Wosko lubią to
4rlwfq.jpg
iRonek/iRoniush to niepoprawny optymista, wyposażony w bidon i niezwykłą, nadludzką głupotę,
którą zaraża otaczające go Marionetki. Strzeżcie się, albowiem jestem Waszym koszmarem!
 

#4 lola22

lola22

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 325 postów
Reputacja: 254

Napisano 06 luty 2014 - 14:36

Good idea.

Takiego czegoś brakuje.

Podoba mi się very very :D

Ślij do supku :D

Pozdrawiam i czekam na wprowadzenie :D

 

LIKE LECI :D



#5 znazko

znazko

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Postać:usunięta
Reputacja: 84

Napisano 06 luty 2014 - 14:45

Witam towarzysza broni ;)

 

Powiem tak: jestem zachwycony, wniebowzięty i normalnie pełen podziwu dla takiego geniuszu, pomysł rewelacyjny i bardzo przydatny dodatkowo wprowadza element zabawy i kombinowania jak na taką grę przystało, do tego jeszcze (aż mnie łapią dreszcze) super wymalowana grafika, projekt pełna klasa, jednym słowem: idealnie zaprezentowane :)

To musi wejść do gry inaczej pojade do Ricardo z chłopakami i dziewczynami i zrobimy imprezę jakiej jeszcze nie widział :P

 

pozdrawiam


  • IronMen3neMnorI i Damikkos lubią to

#6 Mr_Master

Mr_Master

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 185 postów
Reputacja: 55

Napisano 06 luty 2014 - 15:46

Nie, takiego czegoś na naszym forum jeszcze nie było. Pomysł genialny, a wiem że w startach w tt na honor to BARDZO się przydaje :)

Nie czekaj na więcej opinii, wal do supportu.

Ja chyba nigdy bym na to nie wpadł ;)

Ps. Na taką nazwę towarzysza też bym ni wpadł :P

Pozdro ^^


srmv.jpg


#7 SuperHero99

SuperHero99

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 278 postów
  • Miejscowość:Chorzów
  • Serwer:PL5
  • Postać:SuperHero99
  • Drużyna:MIDGAARD
Reputacja: 119

Napisano 06 luty 2014 - 16:41

Wyślij do supka !

Ten temat na 99,9 % dostanie złotą oponkę :)

Like+ Na tak :)


                                                                                                                                     empty.gif


#8 Guest_TREBUSH_*

Guest_TREBUSH_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 06 luty 2014 - 23:38

Damikkos:

genialne.  

 

 

Nie trzeba nic więcej pisać. Jestem na wielkie TAK.



#9 Yukio

Yukio

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 28 postów
  • Serwer:PL8
  • Postać:Yukio
  • Drużyna:Gimbaza
Reputacja: 5

Napisano 07 luty 2014 - 00:22

Jestem na TAK wielu bochaterów by chciało posiadać swój "zestaw bochatera"takie pomysły rozwijają taką gre i przekształcają w bardziej realną,dlatego tylko tacy co lubią trudno by się nie zgodziły z resztą ale i tak jestem na tak


Użytkownik StarsWoman edytował ten post 07 luty 2014 - 02:44
czcionka została "minimalnie" zmniejszona


#10 hot

hot

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 716 postów
  • Miejscowość:Radom
  • Serwer:PL25
  • Postać:glop
  • Drużyna:Złoty Krąg
Reputacja: 326

Napisano 07 luty 2014 - 12:59

Na tak opis i grafika na miarę mistrza kto pomagał? :D Dużo w to włożonej pracy za takie coś jest like :D I za to będzie ;)


HOT


#11 Damikkos

Damikkos

    Były Senior Moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 653 postów
Reputacja: 502

Napisano 07 luty 2014 - 14:10

Na tak opis i grafika na miarę mistrza kto pomagał? :D Dużo w to włożonej pracy za takie coś jest like :D I za to będzie ;)

 

Grafika robiona w GIMPie, takie cuś na szybko machnąłem w nocy ;p Opis tak samo mój, miałem jednak lekki dylemat z dobraniem odpowiednich słów, aby to było chociaż w miarę zrozumiałe :)

 

Ooooo...:3 Super pomysł. Ale dla "zarobku
" też coś musi być...Może za oponkę lub dwie można wykupić więcej miejsc na zestaw (wedłig Cb są 3, a może być ich więcej) a może jakiś %?? Nie wiem ;) Jestem na tak + liczek :3

 

Nie jest to głupi pomysł, dodatkowe dwa czy trzy sloty na zestawy można dać do wykupienia za kilka czy kilkanaście oponek ;) Dla wygody graczy. Może ktoś lubi mieć więcej różnych zestawów ciuszków z różnymi rozkładami statystyk? Dla takich graczy jest to przydatne, a i przy okazji Team HZ trochę zarobi, chociażby te parę groszy ^^ Jednak decyzję o wprowadzeniu tego zostawimy programistom (o ile pomysł przejdzie próby naszego supportu ^^).

 

Witam towarzysza broni ;)

 

Powiem tak: jestem zachwycony, wniebowzięty i normalnie pełen podziwu dla takiego geniuszu, pomysł rewelacyjny i bardzo przydatny dodatkowo wprowadza element zabawy i kombinowania jak na taką grę przystało, do tego jeszcze (aż mnie łapią dreszcze) super wymalowana grafika, projekt pełna klasa, jednym słowem: idealnie zaprezentowane :)

To musi wejść do gry inaczej pojade do Ricardo z chłopakami i dziewczynami i zrobimy imprezę jakiej jeszcze nie widział :P

 

pozdrawiam

 

Oj pochlebiasz ^^

 

 

Dziękuję wszystkim za pozytywne opinie na temat pomysłu ^^ Wysłałem już ticket do supportu, pozostaje tylko czekać - może ta funkcja pojawi się w którejś z następnych aktualizacji? A może nie?

Na razie trwajmy w niepewności ;)


  • Wosko lubi to

Support Regulamin forum Warunki użytkowania

Administracja Hero Zero NIGDY nie poprosi cię o twoje dane logowania.


#12 Misiek81

Misiek81

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 26 postów
  • Miejscowość:Opole
  • Serwer:PL5
  • Postać:Misiek81
  • Drużyna:TRÓJMIASTO POLSKA
Reputacja: 19

Napisano 07 luty 2014 - 16:38

Genialny Pomysl !


b39304bf8aa21452ef2d01148686a25e15ba1bff


#13 BilboBaggins

BilboBaggins

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 43 postów
  • Serwer:PL5
  • Postać:BilboBaggins
  • Drużyna:...
Reputacja: 40

Napisano 08 luty 2014 - 10:37

No nieee.

 

Po raz pierwszy tego klanowego lesera muszę pochwalić.

 

Pomysł zajebisty !!!

 

Biedaczysko pewnie dwa lata rozkminiał temat, ale nawet Einstein potrzebował czasu :D

 

G R A T U L A C J E !!!

 

Czemu twórcy nie wpadają na takie pomysły ? Bierzcie z niego przykład ! :)



#14 BojowaMacica

BojowaMacica

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 46 postów
  • Miejscowość:Rybnik
  • Serwer:PL8
  • Postać:BojowaMacica
  • Drużyna:ReQire
Reputacja: 15

Napisano 08 luty 2014 - 10:42

Gratuluję pomysł świetny ;)

aao5.jpg


#15 Heliors

Heliors

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Królik1
  • Drużyna:Alkomisie
Reputacja: 38

Napisano 14 luty 2014 - 05:20

Dopracuj grafikę - Bardzo proszę ;) pomysł fajny, ale za duża grafika z tym dodatkiem. (ktoś może mieć długi nick/długi tytuł i się nie zmieści)  zmniejszyć grafikę i będzie ok.

 

Na tak.



#16 Damikkos

Damikkos

    Były Senior Moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 653 postów
Reputacja: 502

Napisano 14 luty 2014 - 16:00

Dopracuj grafikę - Bardzo proszę ;) pomysł fajny, ale za duża grafika z tym dodatkiem. (ktoś może mieć długi nick/długi tytuł i się nie zmieści) zmniejszyć grafikę i będzie ok.

Na tak.



Grafika jest tylko przykładowa - tak naprawdę programiści sami zdecydują, gdzie zostanie umieszczona dana opcja, jakie będą wielkości przycisków etc. Dzięki jednak, że zwróciłeś uwagę na to ;)

Hm. To może pod wiadomościami, jak zmienimy układ na poziomy? ;)

Support Regulamin forum Warunki użytkowania

Administracja Hero Zero NIGDY nie poprosi cię o twoje dane logowania.


#17 Mr_Master

Mr_Master

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 185 postów
Reputacja: 55

Napisano 14 luty 2014 - 16:40

Ślij już do supka, nie trać czasu ;)


srmv.jpg


#18 Damikkos

Damikkos

    Były Senior Moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 653 postów
Reputacja: 502

Napisano 14 luty 2014 - 16:59

Ślij już do supka, nie trać czasu ;)



Kilka postów wyżej napisałem, że pomysł został już wysłany do supportu. Odpowiedzi nie dam ze względu na regulamin.

Ze względu na fakt, że (może) powstać spam proszę moderatora o zamknięcie tematu.
W razie potrzeby poproszę o ponowne otwarcie.

Support Regulamin forum Warunki użytkowania

Administracja Hero Zero NIGDY nie poprosi cię o twoje dane logowania.


#19 Kopciuszek

Kopciuszek

    ...

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 797 postów
  • Miejscowość:Cracov
  • Serwer:PL1
  • Postać:Kopciuszek
Reputacja: 677

Napisano 14 luty 2014 - 17:01

Zamykam zgodnie z prośbą autora.


9uci.png





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych